Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 21/95 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Otthagytam, de elég sokáig vártam vele. Végül nagyjából 1 hónapja sikerült lezárni. Még akkor sem ismerte el az egyértelműt, illetve semmi más logikus magyarázatot nem adott rá.
2016. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
96%

Köszi a választ. :)


Sajnálom, hogy ilyen csúnyán bánt veled, de fel a fejjel, majd lesz valaki normális is. Sok sikert. :)

2016. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
95%

Köszi. :)

Egy ideig biztos nem keresek senkit ezek után.

2016. ápr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
60%

Felhívott az aktusuk közben a r.banc. Odamentem és sz.rrá vertem mindkettőt. Nem volt feljelentés.


33/F

2016. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
73%

Több barátom megcsalt. Az elsőnél semmi gyanúm nem volt. Ekkor voltam 16.

Utána 19 évesen az egyik elszólta magát egy kávézás közben...

Utána 20 évesen, na azok voltak a leglátványosabb jelek-de nem érdekelt mert naiv voltam.

Csak este későn találkoztunk, kocsiban ültünk általában vagy nála... facebookra nem akarta kitenni h kapcsolatban vagyunk...

Rá kb két hétre már kinn volt egy másik csjajal...

2016. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem viszem a kètesminősègű első helyet ebben a kategóriában.t öbb mint 3 èv járás után 6hónapis terhes voltam mikor hirtelen megsűrüsödtek az ismeretlen hîvások exem mobilján majd enyèmen is. Fèlre vonult percekre, zárta a facet stb. Kiderült igazam van de azt hittem túl jutok rajta elhidegültem kissè úgy voltam vele túlsok a hirmonom, minden tiszta fejjel kell átgondolnom hiába esküdözött szeret. Majd lett egy komoly balesete,ápoltam, fèlre tettem minden sèrelmem 8hónapos terheskènt. 9. hónapban a szülőágyon fogta a kezem mikor bejött ismèt az ismeretlen hîvások sora...

L27

2016. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
90%
Azt hozzá teszem engem ahányszor hîvtak ismeretlen számmal hajnalban, napközben random időpontokban sose szólt bele de senki más nem lehetett igazam volt ebben.
2016. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
96%

Exem velem is csúnyàn bànt de a következő pasijàval( hívjuk x-nek) bànt el csúfúl. Volt egy kislànya az exemnek, engem tekintett első apukàjának igazit elüldözték (17 évesek voltak). Szóval utànam összejött X el a badoon. Csak màr hónapok óta jàrtak össze is költöztek X hozta vitte a gyereket oviba, badoos vagy randivonalas fiókja még meg volt az exemnek, azzal az indokkal, hogy mert előfizetett rà és pénzkidobàs törölni.

Ki volt irva, hogy kapcsolatban, de épp ésszel gondolható kapcsolatban lévők 90%a szexpartnert keres és nem baràtokat a tàrskeresőn. Szóval lett egy csak baràtsàgnak induló (x nek ezt mondtàk) pasi aki elvitte exemet meg a kislànyt kutyust venni, kocsival . Gyerek utàlt kocsikàzni. X bérhàzban lakott napközben senki se volt otthon megtiltotta a kutyàt de majd az anya haverja pasinàl lessz a gyereknek kutya. Na igen még X a gyereket hozta vitte etette (szakàcs volt X) anyuci túlóràzgatni kezdett meg baràtnőzni . Aztàn X csak sejtett valamit mert decemberben X hàzàban külön szobàban aludtak gondolom sokat veszekedtek az új szokàsok miatt. Valentin napkor viszont exem és X nagy szerelmetességben ünnepelt. Majd két hét múlva jöttek a rendőrök X felfüggesztett börtönbüntetésen volt erre az új pasi feljelentette félig meddig valós vàdakkal . És X előzetesben csücsült még exem és a gyerek X lakàsàban éltek csak az e elfigyasztott dolgokat nem pótoltàk szàmlàkat nem fizették. De ki csak a szabadulàs napjàn dobta ki őket X bàtyja.

2016. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
82%
😠☹
2016. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
72%

Láttam a levelezéseit.Szétf*jeltem és kib*sztam a házból.

Akkot 26 voltam.

F

2016. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!