Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 31/95 anonim ***** válasza:
38%
r*
2016. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
34%
Asszem ba...ott , hogy nem megyek ki elé a buszmegàllóba. Fogtam magam kimentem elé. Làtram bandukol az előzö buszmegàlló irányàból Először azt hazudta ... okból leszàllt egy megállóval hamarabb, de a busz nem ért abba megàllóba csak mikorra puszzi pusszi megvolt szóval legyorsúlta a buszt...Akkor kivalotta, hogy egy pasi hozta be aki bejàr a cukràszdába ahol dolgozik. Viszont ha busz előtt elindúltak busz közben megàllt 5-6 szor 1-1percre 70-80 a max sebessége kb 10-15 perccel nem tudott elszamolni. Szóval màsik pasi hozta be..akinek megköszönte..
2016. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a pasim elmondta, hogy megcsalt

20 voltam

2016. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
98%

Hasonlô a mi törtėnetünk a 14-esėhez.Egyre többet låtogatta az anyjåt, s majdnem minden este leitta magåt.Mivel nem volt hajlandô kommunikålni, belenėztem a telefonjåba.

Elköltöztem a kisfiunkkal, folyamatban van a vålås, ő együtt van a szeretőjével.

43N

2016. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim válasza:
100%
Megtaláltam a nő fotóját. Azt mondta, hogy annak már vége, de nagyon durván viselkedett velem nem egyszer meg is ütött. Magamra hagyott a két gyerekemmel. Aztán miután elváltunk láttam ugyanazzal a nővel. Azóta már attól a másiktól is van két gyereke és az enyéimmel nem törődik. Azóta hallottam, hogy amikor az én férjem volt is más nővel ment színházba, moziba, ide-oda. Biztos ugyanaz a nő volt. Persze akkor azt mondta, hogy sokat kell dolgoznia, így talált kibúvót.
2017. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 BaBa.86 válasza:
90%

Egyszerűen 😔

Már kicsim voltam, hanem szépségem (pedig utaltam tudta)

A telefonját még fürdéshez is vitte (rezgőn volt)

És éreztem

2017. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 Noren1989 ***** válasza:
90%

Egyre többet beszélt egy kollegájáról...egy ideig azt mondtam, hogy ok, biztos csak rettentő lenyűgöző az alak...Neki az is volt, kidobtam macskát xarni.


28/F

2018. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
96%

Hirtelen gumival akarta csinálni, egy gagyi indokkal, pedig soha sem használtunk addig gumit. A sejtésem beigazolódott, és kiderült, hogy azért volt, mert akkor már az exével is szexelt újra.

Én 31/F, és 26/N volt a megcsaló, aki nagyon jól tud mosolyogva, hónapokig hazudni több ember arcába is, akiket állítólag szeret.

2018. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
100%

Még mikor ismerkedési fázisban voltunk, egyik este komor hangváltásban mesélte, hogy miért ment tönkre az előző párkapcsolata fél évvel korábban. (3,5 éves volt). Már akkor kellett volna bennem szóljon a vészharang, mert éreztem indulatot, keserűséget a mesélésében, és aki nem képes érzés nélkül elmesélni... az nincs túl rajta.


Ennek ellenére engedtem neki, nagyon beleszerettem és az első 2-3 hónap nagyon jó is volt, tenyerén hordott, mindenki szerint nagyon odavolt értem.

Beszélgetett a volt barátnőjével, ami zavart és ezt szóvá is tettem.

Aztán ritkult a szex, nem tudott elélvezni, dugdosta a telefonját, volt, hogy kikapcsolta, amikor ott voltam nála. Egyre kevésbé akart kimozdulni, befordult, inkább kockult másnap reggelig, elhanyagolt, összeköltözni nem akart (szerintem fél év után nem lett volna korai).

Voltak nagyon durva húzásai, amelyeknél visszagondolva sajnálom, hogy nem léptem ki. Nagyon sok rossztól kíméltem meg volna magam.

Volt hogy ott voltam nála és egész nap többet csetelt a volt csajával, mint velem beszélt volna. Volt, hogy azon borult ki, hogy az exe gekkója elpusztult, az én édesanyámat aznap szívrohammal vitték a kórházba, 250 km-rel arrébb...

Volt, hogy január legvégén 2017-ben (aki emlékszik, iszonyat hideg volt, átlag -10 fokok egész hónapban) átmenetileg az albérletemből ki kellett költözzek (elhúzódott a nyár végén kezdett fűtéskorszerűsítés, ezért még nem kapcsolták be a gázt), hozzáköltöztem. Egyik este megbeszéltük, hogy a barátnőmnél fogok aludni, de ő mielőtt leindultam volna, telefonált, hogy belázasodott, ne haragudjak, de lefújná a csajos estét. Nyilván ezzel semmi baj nem volt, így visszamentem hozzá. Azt a csalódott arcot, amit vágott, hogy ott álltam az ajtóban...sose felejtem el. Mert hogy ő "örült neki, hogy lesz egy kis saját estéje".


10 hónap után végül kiderült, hogy megcsalt az exével, aki meg várta, hogy szakítson végre velem és visszajöjjön hozzá. De ő húzta-halasztotta (annyira az exe sem kelhetett neki), mígnem az ex megunta és kitálalt nekem Facebook privátüzenetben.

2018. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
94%

Tíz éve voltunk együtt, már a menyasszonyom volt, amikor összemelegedett a munkatársával. Már több hónapja tartott a viszony, amikor a fickó facen írt neki, hogy megköszönje az előző estét. Igazán csak lebuktatni akarta a fickó szerintem, mert a csávó már kérte, hogy döntsön. Vagy hagyjon ott engem, vagy ne, de valamit döntsön. Pont láttam az üzenetet. Voltak sejtéseim, de bíztam benne feltétel nélkül. A bukta után próbálta kimagyarázni, de mivel a korábbi sejtéseim, gyanakvásaim beigazolódtak és egy csomó kép, szituáció összeállt, így kirajzolódott, hogy milyen egy mocskos kis rin.yó is volt. Amíg én otthon vártam, ő az éjszakás műszakban hemperget a munkatársával, miközben a tőlem kapott jeggyűrű ott volt az ujján. Levontam a tanulságot.


Harag nem volt bennem akkor és azóta se.


35/F

2018. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!