Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt hogyan beszéljem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan beszéljem meg a férjemmel?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk házasok, 3 gyerkőcünk van. Minden szép és jó, de....

Egyikünk sem lépett félre, a kapcsolatunk elején fordult egyszer elő, hogy csókolóztam egy másik pasival---tud róla. Mindketten elítéljük a megcsalást, legalábbis eddig azt hittem. Nagyon régóta fantáziálok más férfiakról, de sosem tettem meg. Úgy gondoltam ezzel nincs semmi gond, de be kell lássam, hogy túl sokat gondolok erre és túl jól esik. A szexuális életünkkel semmi gond, sőt gyerekek mellett kifejezetten aktívak vagyunk. Megkapom amire vágyom, minden együttlétkor van orgazmusom. Mégis hiányzik a kaland, avágy, az új. Elfojtom az érzéseimet. Lehet nem helyes, de ez van, ilyen vagyok. Viszont ő nem. Hogyan beszéljek erről neki? Sosem csalnám meg, nyitott kapcsolatot szeretnék, de hogyan mondjam el?

Nagyon szeretem, örökké fogom, de.....

Volt valaki még így? Tudtok tanácsot adni?


2017. febr. 8. 14:11
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
60%

10:

A családalapítás és az évtizedes együttlétek, a közös megöregedés nem első sorban a szexualitásról szólnak.

A LÉNYEG HOGY ÉRZELMILEG ÉS ANYAGILAG MEGLEGYEN A HŰSÉG ÉS AZ ÖSSZHANG.

A szexualitásban pedig rengeteg embernek van igénye a változtatosságra (többnek igen, mint amennyinek nem)


"Azt akarom hogy neveljük fel normálisan a gyerekeinket, szeretem őt, öregedjünk meg együtt, jól érzem vele magam. De szexelni mással is akarok"


Ezen mi nem érthető? Megsúgom hogy az emberek nem egyformák. Rengeteg embernek sosem elég egész életére egy szexpartner, akármilyen kívül-belül tökéletes embert talál maga mellé. VÁLTOZATOSSÁG.

2017. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. febr. 8. 14:49
 13/48 anonim ***** válasza:
79%
Akinek kell a változatosság az ne házasodjon.Ennyi!Vagy meg kell beszélni a leendő párunkkal,hogy jó neki igy a dolog vagy sem.Vagy olyan párt keresni aki preferálja a nyilt kapcsolatot.Az ő férjét nem ismerem, de szerintem nem lesz boldog, az asszonyka őtletétől.
2017. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
81%
Ha annyira szuper lenne a kapcsolatotok, és annyira szeretnétek egymást, akkor nem vadidegenektől kérdezgetnéd, hogy hogy beszéljetek meg ti ketten egy komoly dolgot. Az már csak a hab a tortán, hogy mással akarsz lefeküdni, messze nem ez a legnagyobb baj, hanem nem érzed képensek magatokat arra, hogy ketten oldjátok meg a saját problémáitokat, esetleg szakemberrel, de nem 80%-ban trollokból álló, titeket és a kapcsolatotokat nem ismerő, idegen emberekkel... Ez a kommunikáció, a bizalom, és az őszinteség hiánya, vagyis egy rossz kapcsolat. Legalább saját magadnak ne hazudd azt, hogy szereted :D
2017. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

A lelkiismeret furdalás meg lenne. Ezért nem tettem meg, ezért gondolkozom rajta, hogy megbeszélem vele. Nem feltétlenül egy másik pasi lehet csak megoldás. Az újra, a másra vágyom.

Most ettől olyan marha szar ember lennék???

2017. febr. 8. 15:04
 16/48 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló részben igazad van. Nem bizonygatom, de elég ha én tudom, hogy szeretem!
2017. febr. 8. 15:07
 17/48 anonim ***** válasza:
53%

Mar 1x megcsaltad. Pont.

Az o engedelyevel akarsz massal dugni. Amitol ugy rosszabb vagy. Megakarod csalni de vele akarsz lenni...es meg tudjon is rola h massal bszol. Hanyadek no vagy. A ferjed jobbat erdemel

2017. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Szerep játszatok.

30/f

2017. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Nem muszáj ám mindenkinek minden kérdéshez írni.

Hányadék? Nem is reagálnék....

2017. febr. 8. 15:11
 20/48 A kérdező kommentje:
És hopp: egy trollkodó!
2017. febr. 8. 15:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!