Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt hogyan beszéljem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan beszéljem meg a férjemmel?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk házasok, 3 gyerkőcünk van. Minden szép és jó, de....

Egyikünk sem lépett félre, a kapcsolatunk elején fordult egyszer elő, hogy csókolóztam egy másik pasival---tud róla. Mindketten elítéljük a megcsalást, legalábbis eddig azt hittem. Nagyon régóta fantáziálok más férfiakról, de sosem tettem meg. Úgy gondoltam ezzel nincs semmi gond, de be kell lássam, hogy túl sokat gondolok erre és túl jól esik. A szexuális életünkkel semmi gond, sőt gyerekek mellett kifejezetten aktívak vagyunk. Megkapom amire vágyom, minden együttlétkor van orgazmusom. Mégis hiányzik a kaland, avágy, az új. Elfojtom az érzéseimet. Lehet nem helyes, de ez van, ilyen vagyok. Viszont ő nem. Hogyan beszéljek erről neki? Sosem csalnám meg, nyitott kapcsolatot szeretnék, de hogyan mondjam el?

Nagyon szeretem, örökké fogom, de.....

Volt valaki még így? Tudtok tanácsot adni?


2017. febr. 8. 14:11
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Honnan tudod?

Én nem fogom megtudni...😀

2017. febr. 8. 17:13
 42/48 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mindenképpen finoman kérdezz rá.Hasonló feltételek mellett mi megtudtuk beszélni hogy mindenkinek jó legyen. #25 -ös voltam.
2017. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
29%

Minden hasonló kérdésnél ennyire hevesen és felindulva írnak any.ázástól kezdve k..ázásig mindent, ez ilyen. :) Engedd el. Pedig még csak nem is azt írta a kérdező, hogy megcsalta, vagy meg akarja csalni a párját, hahó. Az ilyen sértettségből származó válaszokat ignorálni kell. Ha valaki nem tud objektívan véleményt mondani, annak semmi rételme( másik sérelmezett gondolatára senki nem kíváncsi).


Az a jó ebben az oldalban, hogy ez (is) megtanított rá, hogyan ne vegyünk semmit személyeskedésnek. EZ egyfajta szabadságot ad.


Normális válaszokat is kaptál azért, hogy hozd fel a témát. Ja, mellesleg én nem ítéllek el, mert a több éves kapcsolatomban ugyanezt érzem, sajnos az utóbbi időben főleg. Ha nem csillapodik ez a vágyakozás, akkor bezsélek róla a párommal majd valósíznűleg. Elvégre ez mindkettőnket érint, remélhetőel meg tudjuk oldani, de valamerre billen a dolog, és már az is előrelépés lesz.

N

2017. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
69%
Kérdést nem lehet törölni,csak eltávolítani tudod a listádból. Ha annyira tudod törölni,akkor hajrá.
2017. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 kolosszus22 ***** válasza:
72%
Valahogy hozd fel neki a témát, te ismered mennyire vevő ő hasonló dolgokra, de nem lepődj meg ha hallani sem akar róla vagy pedig ha belemegy akkor ő is gondolkodott hasonlókon és nyilván ő is szeretne más nőkkel lenni rajtad kívül...Csak ha netán megvalósul ez az egész akkor azért azt kalkuláld bele, hogy ilyenkor szoktak elcsúszni a dolgok, a szex ritkán megy tök érzelem mentesen, elkezdtek majd másokkal ismerkedni szexelni, a végén meg valamelyikőtök belebolondul az egyik partnerébe és lelép, így vagy úgy de a kapcsolatotokra ez az egész nagyon komolyan romboló hatással lehet, még ha most ezt így nem is látod át.
2017. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a házasságnak vége.Ha elmondod akkor lehet már nem is fog benned bízni.Mert azt fogja hinni hogy nem jó az ágyba vagy higy nem szereted vagy nem vonzódsz hozzá.Magyarán teljesen lerombolod.A másik eset hogy beadja a válást.

A 3.eset az hogy belemegy.De akkor is vége ennek a kapcsolatnak.

Szal bármit csinálsz mindenképp vége a kapcsolatbak.

2017. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Ugye-ugye. Sokan csak a klisékig látnak. Te poligám beállítottságú vagy. Más nők a tehelyedben félrelépnének, aztán szét is robbantanák a családot, mert bele is szeretnének az új lovagba. Vannak nők, akik meg keresik a problémákat, miért hagyják el a normális párjukat, gerjesztik a feszültséget - amikor már ott van az új lovag a háttérben - csak, hogy legyen indok, hogy miért hagyja el a párját. De vannak nők akik, a gyerekeket is elhagyják az új kukiért vagy gyerekestől mennek, csak bólintson rá az úrfi, hogy a gyerekeket is elfogadja.
2017. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Csodalom ,h harom gyerek ,haztartas,talan meg munka ?mellett van energiad mindenre...azonkivul a ferjed is kielegit,de neked nem eleg,mas is kell...


Hat,meg jol is jartal,ettol jobban szet szoktak itt szedni,szolidabb kerdeseknel is embereket.

Szerintem tul jo dolgod van,es krealsz magadnak egy olyan problemat,ami nem is problema.


Mivel mar a kapcsolat elejen mas pasival csokoloztal,valamiert megse eleg neked a ferjed.

Szulj egy negyedik gyereket,az hatha lekoti a folos energiaidat....;)

Vagy pedig egyezz meg a ferjeddel,o is megdonthet mas noket,es te is kielheted magad kedvedre....nyitott hazassag...

2017. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!