Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt hogyan beszéljem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan beszéljem meg a férjemmel?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk házasok, 3 gyerkőcünk van. Minden szép és jó, de....

Egyikünk sem lépett félre, a kapcsolatunk elején fordult egyszer elő, hogy csókolóztam egy másik pasival---tud róla. Mindketten elítéljük a megcsalást, legalábbis eddig azt hittem. Nagyon régóta fantáziálok más férfiakról, de sosem tettem meg. Úgy gondoltam ezzel nincs semmi gond, de be kell lássam, hogy túl sokat gondolok erre és túl jól esik. A szexuális életünkkel semmi gond, sőt gyerekek mellett kifejezetten aktívak vagyunk. Megkapom amire vágyom, minden együttlétkor van orgazmusom. Mégis hiányzik a kaland, avágy, az új. Elfojtom az érzéseimet. Lehet nem helyes, de ez van, ilyen vagyok. Viszont ő nem. Hogyan beszéljek erről neki? Sosem csalnám meg, nyitott kapcsolatot szeretnék, de hogyan mondjam el?

Nagyon szeretem, örökké fogom, de.....

Volt valaki még így? Tudtok tanácsot adni?


2017. febr. 8. 14:11
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
47%

Es meg fol van haborodva h lekvazzak.

Remelem a fiadnak nem ilyen "not" kivansz mint te.

2017. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én semmin felháborodva. Fogalom zavar az van...
2017. febr. 8. 15:14
 23/48 anonim ***** válasza:
61%
Megis itt varsz megoldast. Add be a ferjednek o meg beadja a valopert. V tudod mit? Inkabb legyen nyitott kaocsolat es jojjon dugni ide. Nem banod ugye ?
2017. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a sértegetés. Miért írsz ha ennyire elítéled a kérdést?
2017. febr. 8. 15:17
 25/48 anonim ***** válasza:
47%
Ez a troll nekem szólt? /privi./ :(
2017. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is puhatolózz először, hogy mit gondol a témáról. Hozdd fel, hogy egy ismerős házaspár nyitott kapcsolatban él, kérdez ki mi erről a véleménye. Ha mélységesen elítéli, szerintm ne hozd fel, biztosan megsínylené a kapcsolatotok. Ha nem reagál rá durván, elutasítóan akkor esetleg megpróbálhatod. De szerintem inkább próbáljatok ki új dolgokat. Szerepjáték, erdőben, forgalmasabb helyen szexelés, tantra tanfolyam. Ezek is adhatnak elég újdonságot. Sok sikert!
2017. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy valami engem nagyon érdekelne, de soha nem kaptam még rá választ. Még mindig kíváncsi vagyok, szóval ezt most nem kötekedésből írom, meg leszólásból, csak tényleg érdekel :D

Azt mondod, jó a szexuális életetek, ki tud elégíteni a párod. Ez után, vagy ehhez képest lefeküdnél valakivel, aki tegyük fel hogy jól néz ki, szimpatikus, minden téren tetszik neked. Még eddig ha nem is oké, de legalább megérthető...

Viszont az új pasi nem fogja tudni azt nyújtani, amit a párod... nem tudja, hogy hol szereted, ha megérint, hogy spontán szereted a szexet vagy jó ha előkészültök rá és hangulatot teremtetek, nem tudja hogy mennyi és milyen előjátékot szeretsz, nem tudja hogy durván vagy lassan szereted, hogy sokáig vagy rövid ideig, hogy állva vagy fekve, pucéran vagy valami ruhában, ő legyen a domináns vagy te, beszéljen-e közben, és ha igen akkor csúnyán vagy kedvesen, utána legyen valami kis utójáték, vagy mindenki felkel és megy a dolgára, stb stb, ezer dolog van, amiben össze kell csiszolódnia egy párnak, az első néhány szex nem igazán szokott fenomenális lenni. Egy idegen, új pasi szerintem csak csalódást tudna okozni a párodhoz képest. A jó szex nem attól jó, hogy valaki húzkodja a farkát ki-be oszt majd jó lesz.

Ezért nem értelek. Mit vársz egy új pasitól? Miért lenne jobb tulajdonképpen?

2017. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Nem neked szólt.

Utolsó válaszoló: köszi. Gondoltam ám én már ilyenekre is....az erdős nem rossz. Mint mondtam: nem feltétlen vágyom más pasira. Folyamatosan pláne nem.

2017. febr. 8. 15:20
 29/48 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy jobb lenne. Más lenne, új lenne. De attól, hogy nem jobb még jó lehetne.
2017. febr. 8. 15:24
 30/48 anonim ***** válasza:
Nálunk is van hasonló,ezért írtam,ha gondolod....
2017. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!