Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt hogyan beszéljem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan beszéljem meg a férjemmel?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk házasok, 3 gyerkőcünk van. Minden szép és jó, de....

Egyikünk sem lépett félre, a kapcsolatunk elején fordult egyszer elő, hogy csókolóztam egy másik pasival---tud róla. Mindketten elítéljük a megcsalást, legalábbis eddig azt hittem. Nagyon régóta fantáziálok más férfiakról, de sosem tettem meg. Úgy gondoltam ezzel nincs semmi gond, de be kell lássam, hogy túl sokat gondolok erre és túl jól esik. A szexuális életünkkel semmi gond, sőt gyerekek mellett kifejezetten aktívak vagyunk. Megkapom amire vágyom, minden együttlétkor van orgazmusom. Mégis hiányzik a kaland, avágy, az új. Elfojtom az érzéseimet. Lehet nem helyes, de ez van, ilyen vagyok. Viszont ő nem. Hogyan beszéljek erről neki? Sosem csalnám meg, nyitott kapcsolatot szeretnék, de hogyan mondjam el?

Nagyon szeretem, örökké fogom, de.....

Volt valaki még így? Tudtok tanácsot adni?


2017. febr. 8. 14:11
1 2 3 4 5
 31/48 -=CRYstal=- válasza:
32%
vedd rá a 3 fős bulira! akkor double shot,meg kapod ami jár mindenhova,idegen dákesz is van ,meg hazai is :)
2017. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
13%

28:

Változatosság.


Ez azt jelenti hogy sokszor már valaki csak annyival nyújt neked valamit, hogy Ő NEM AZ, akihez te hozzá vagy szokva.


A feleségem szép nő és tudja mit szeretek, de sokszor olyannal is élvezem a szexet, aki kevésbé szép, mint ő és nem is olyan jó a technikája. Csak azt "tudja", hogy ő más. Ő nem ugyanaz. Ő új.

2017. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Amúgy én teljesen elfogadom ha valaki nem ért egyet velem. Azt is ha elítél, lehet 2-3 éve ezt tettem volna én is. Azzal sincs gond, ha ezt leírjátok.

De ahhoz hogy jön pár ember, hogy ilyen stílusban, ilyen jelzőkkel illessen engem? Én tettem ezt?

Ha idegbeteg itt néhány ember akkor szedjen hangyát vagy mit tudom én. A trollkodáson elröhögök én is, de lequrvázás?

Azt se tudja némelyik mit jelent. 😀

2017. febr. 8. 15:46
 34/48 anonim ***** válasza:
93%

#33

Ezt én csak negatívumként tudom felfogni, de ti tudjátok :D

2017. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes emberek vannak, kifordult a világ...


Lehet ezzel egyedül vagyok, de nem lennék képes mással lefeküdni a férjem tudtával vagy tudta nélkül, mert SZERETEM.

Ez az igazi szeretet és tisztelet, nem az amit te annak vélsz kérdező.

Az maximum ragaszkodás.

2017. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
67%
Mi van csak nem szégyelled magad??! Amúgy is töröljed nyugodtan,te úgysem tudod,csak a módik,haha!!
2017. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
34%

37-es, persze, hogy szégyelli magát a kérdező.


Elvégre az oldal szlogenje az, hogy amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted! :D

2017. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
5%
Azert bunkok az emberek mert egybol magukra veszik. Magyaran nem a te problemadra koncentralnak hanem itt is csak magukkal torodnek es mindenki dogoljon meg aki nem olyan mint ok... unintelligens idiotakkal nem kell foglalkozni ;)
2017. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Tudnám törölni, haha, de most már nem fogom. 😀

És nem szégyellem magam!

2017. febr. 8. 16:50
 40/48 anonim ***** válasza:
72%

Akkor állj a férjed elé és mondd el!

Hosszú procedúra ám a válás... :D

2017. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!