Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem,2 gyermekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem,2 gyermekünk van, és nem érzek bűntudatot. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, lassan 9. éve alkotunk egy párt a férjemmel. Van két csodálatos gyermekünk, 4 illetve 2 évesek.

Mióta megszületett a 2. gyermekünk, kifejezetten kevés figyelmet kaptam a páromtól. Ő úgy gondolja, a hátralevő életemet a 4 fal között fogom tölteni, és csupán "háziasszony" szerepet szánna nekem, holott én is legalább annyit dolgoztam korábban, mint ő, tehát egyformán sokat keresünk ami a családi kasszába megy. A férjemmel az a legnagyobb konfliktusforrás, hogy amíg ő hetente 4x2 órát munka után eljár sportolni, ezt nekem nem "engedi" meg gyerekek mellett, továbbá azt sem, hogy barátnőzni, esetleg néhanapján kicsit kikapcsolódni eljárjak itthonól. Makulátlan előéletem van, sosem voltam hűtlen, a frjem az első az életemben.

A történet lényege, hogy megismerkedtem egy férfival, ő egy egy gyerekes apuka aki éppen válik a feleségétől.

Elképesztő az összhang közöttünk, na meg a kémia is, ennek köszönhetően megcsaltam vele a férjemet, többször is. Ez a titkos "kapcsolat" már lassan másfél hónapja tart, és a legrosszabb az, hogy azt gondoltam, mennyire meg fogom bánni, és majd mekkora bűntudatot fogok érezni, ehelyett semmi ilyesmit nem érzek, csupán azt, hogy minden egyes találkozást nagyon várok ezzel a fiatalemberrel.

A férjem egyébként tökéletes apa, a gyermekeink imádják őt, "csak" rólam felejti el, hogy nem csupán anya, de nő és feleség is vagyok egyben, a másik szabadságát pedig nem lehet korlátozni.

A kérdésem az, hogy mit tegyek? Lehetek e elég önző anyaként, hogy feláldozzam a házasságom és a gyermekeim boldogságát vagy éljek továbbra is áldozatként a szürke hétköznapokban, csak hogy meglegyen a családi béke? Zárjam le ezt a kapcsolatot?

Mielőtt bárki feltenné a kérdést, nem kalandvágyból kezdtem bele ebbe a "románcba", és nem hajt semmilyen újdonság varázsa. A fiatalember sem szórakozik velem, és nagyon is tisztában van ő is és én is az esetleges helyzet következményeivel. Nagyon diszkréten kezeljük ezt a dolgot, magától esélytelen, hogy kitudódjon.


Negatív, becsmérlő kommenteket nem kérek, ellenben aki járt már hasonló cipőben, attól nagyon szívesen elfogadnék tapasztalatot illetve segítséget, hogy hogyan tovább.



2017. márc. 1. 14:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

A brit tudósok mindig mindenre tudják a választ...

Legfontosabb kérdés: rendbe akarod e hozni a házasságodat vagy nem?

A férjed mondjuk netán hirtelen megváltozna és minden este csődör lenne az ágyban, akkor is nem e inkább a másik férfire vágynál.

Ez nem derül ki az írásodból, mert abban pusztán két opciót vázolsz fel: áldozat maradsz vagy lelépsz, de azt nem említed, hogy helyre akarnád e hozni a házasságod.

2017. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
35%

Mond el a férjednek, hogy mit tettél. Remélem kidob. Lehet mondani, és a kifogásokat keresni, hogy el lettem hanyagolva, nem foglalkozik velem a férjem ezért kerestem más pasit, csak hogy nem ez a megoldás. Ez egy gerinctelen dolog és remélem egyszer te is vissza fogod kapni az élettől. Ahelyett, hogy félre dug.sz, le kellett volna ülnöd a férjeddel és alaposan átbeszélni a dolgokat. Inkább hagyd el, ne vedd el a lehetőséget, hogy olyat találjon, aki valóban tiszteli és szereti őt.

Számomra megdöbbentő, hogy pár ember itt azt mondja, igazad van, a pasi is hibás. Persze, a pasi is hibás, de nincs ennél undorítóbb dolog, hogy ahelyett hogy megbeszélnéd, inkább megcsalod. Te nem szereted igazán a férjed, inkább válj el.

2017. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%
Oké, hogy az oviban találkoztatok de mikor volt időtök kefélni ha a férjed soha nem enged sehová? Azt hiszem, hogy hallanunk kéne a másik felet is.
2017. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 kolosszus22 ***** válasza:
83%

Én csak a logikát nem értem ebben az egészben. A férjed lekorlátoz, ő meg szabad, sportol stb....ez nem szép dolog, bár nem értem h téged mint felnőtt, önálló embert h tud lekorlátozni, mármint gondolom nem a rabszolgája vagy akit 2 tevéért vett, neked is jár a kikapcsolódás, azt csinálsz te is amit akarsz, nem akadályoz meg benne fizikailag gondolom.

Az meg h neki ez nem tetszik, hát verje a seggét a földhöz, mit tud csinálni? Elmagyaráztad ezt neki?

A másik h ezzel h most szeretői viszonyba bonyolódtál ebben valahogy nem látom az összefüggést azzal, hogy te nem barátnőzhetsz, meg járkálhatsz el otthonról kikapcsolódni, sportolni a gyerekek miatt? Ez hol fogja megoldani ezt a problémádat?

Ha szereted a férjed, akkor valahogy csapj az asztalra és fektesd le az új a játékszabályokat, mert ami jár neked is az jár, ha meg nem szereted és egyébként is kaki az egész, akkor meg hagyd az egészet a p*csába és válj el, nem lesz jó attól senkinek a gyereknek sem h apuval egymást ölitek, te meg közben félrekúrsz. Így ebben a formában bocs, de inkább úgy jön le, hogy próbálod megmagyarázni a megcsalásod azzal h neked nincs szabadságod és kell a kikapcs neked is, indokot keresel és nem több.

29F

2017. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
6%

Én is voltam ilyen helyzetben bar en férfi vagyok.

Voltak és lesznek problémák mindenkinek az életben, de a megcsalas ra megcsak nem is gondolnek, ez egy nagyon rossz és megbocsáthatatlan dolog, elítélem az ilyet. :(

Nem ez volt a helyes megoldás szerintem, én beszéltem volna vele előbb mielőtt megcsalod.

És hogy nem éreztél semmit sem??

Szerintem te nem élted ki magad 19 e esküvő , lehet hogy ő volt az első neked?

Szerintem ki akartál próbálni mást is mással.

Igaz?

2017. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!