Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem,2 gyermekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem,2 gyermekünk van, és nem érzek bűntudatot. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, lassan 9. éve alkotunk egy párt a férjemmel. Van két csodálatos gyermekünk, 4 illetve 2 évesek.

Mióta megszületett a 2. gyermekünk, kifejezetten kevés figyelmet kaptam a páromtól. Ő úgy gondolja, a hátralevő életemet a 4 fal között fogom tölteni, és csupán "háziasszony" szerepet szánna nekem, holott én is legalább annyit dolgoztam korábban, mint ő, tehát egyformán sokat keresünk ami a családi kasszába megy. A férjemmel az a legnagyobb konfliktusforrás, hogy amíg ő hetente 4x2 órát munka után eljár sportolni, ezt nekem nem "engedi" meg gyerekek mellett, továbbá azt sem, hogy barátnőzni, esetleg néhanapján kicsit kikapcsolódni eljárjak itthonól. Makulátlan előéletem van, sosem voltam hűtlen, a frjem az első az életemben.

A történet lényege, hogy megismerkedtem egy férfival, ő egy egy gyerekes apuka aki éppen válik a feleségétől.

Elképesztő az összhang közöttünk, na meg a kémia is, ennek köszönhetően megcsaltam vele a férjemet, többször is. Ez a titkos "kapcsolat" már lassan másfél hónapja tart, és a legrosszabb az, hogy azt gondoltam, mennyire meg fogom bánni, és majd mekkora bűntudatot fogok érezni, ehelyett semmi ilyesmit nem érzek, csupán azt, hogy minden egyes találkozást nagyon várok ezzel a fiatalemberrel.

A férjem egyébként tökéletes apa, a gyermekeink imádják őt, "csak" rólam felejti el, hogy nem csupán anya, de nő és feleség is vagyok egyben, a másik szabadságát pedig nem lehet korlátozni.

A kérdésem az, hogy mit tegyek? Lehetek e elég önző anyaként, hogy feláldozzam a házasságom és a gyermekeim boldogságát vagy éljek továbbra is áldozatként a szürke hétköznapokban, csak hogy meglegyen a családi béke? Zárjam le ezt a kapcsolatot?

Mielőtt bárki feltenné a kérdést, nem kalandvágyból kezdtem bele ebbe a "románcba", és nem hajt semmilyen újdonság varázsa. A fiatalember sem szórakozik velem, és nagyon is tisztában van ő is és én is az esetleges helyzet következményeivel. Nagyon diszkréten kezeljük ezt a dolgot, magától esélytelen, hogy kitudódjon.


Negatív, becsmérlő kommenteket nem kérek, ellenben aki járt már hasonló cipőben, attól nagyon szívesen elfogadnék tapasztalatot illetve segítséget, hogy hogyan tovább.



2017. márc. 1. 14:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Hogy jártok össze kufircolni, ha sehova nem vagy elengedve?
2017. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
35%
11-es úgy, hogy ez az "elhanyagoltság" és "nem elengedés" egy nagyon jó önigazolás a viszketegségre, hovatovább jogossá teszi a félrekefélést. Az a nő, amelyik otthon el van nyomva és tényleg bántalmazzák lelkileg, az más férfira rá sem néz, maximum álmodozik a szökésről. De lehet, hogy azt sem mer. Amelyik meg gond nélkül félrekúr, azt a kutya sem "korlátozza a szabadságában".
2017. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
Kamu, ezt nem nő írta.
2017. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

#13


Egyetértek, egy nő nem így fogalmazna.

2017. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a hozzászólását. Továbbra is nőnemű lennék, nem is értem, ebből a kérdésből hogy jön le az, hogy nem, de majd biztosan lesz, aki leírja, és megmagyarázza :)
2017. márc. 1. 15:59
 16/25 anonim ***** válasza:
88%

Értem, miről beszélsz, kérdező. Az én első feleségem is talált mást, amikor elfelejtettem, hogy nőből van, és ezt éreztetni is kell vele. Fiatal voltam, tele tettvággyal, éjjel-nappal dolgoztam és még a hétvégéket is kőműves mellett töltöttem. Fiatal voltam, tapasztalatlan, és azt hittem, elég, ha mindent előteremtek. Hát, nem elég! Ma már tudom. Szolidáris vagyok a férjeddel, ennek ellenére azt mondom, kellenek az ilyen leckék a férfiembernek, mert könnyen megfeledkeznek arról, mennyire másképp van összerakva a nő. Pocsék érzés, óriási csalódás, az ember elhordja mindenféle qrvának a nőt, aki imádott, míg rá nem jön, hogy az ő keze is benne van a dologban vastagon.

Hogyan tovább? Várj ki. Az idő majd eldönti, hogy olyan mélységekbe ér a szerelmed, hogy nem tudsz az új pasi nélkül élni, vagy ellobban fél éven belül. (Általában fél éve az első nagy vízválasztó.)

2017. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek azzal, hogy beszéld meg a férjeddel, hogy te is vágysz a változatosságra és nem egy gyereknevelő és háztartási robot vagy. Ha nem enged, adj neki ultimátumot. Hátha észhez tér. Ha ez sem segít, akkor válj el. A másik pasinak úgyis kellenél gondolom. 37F
2017. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Első körben mondd meg a férjednek, hogy pl.most szombat este ő van a gyerekekkel, mert te mész barátnőzni vagy ahova kedved van. Nem normális, hogy elhanyagol és még "el is tilt" másoktól és programot sem csinálhatsz. Szépen, kultúráltan próbáld megbeszélni vele a dolgot és ha nincs változás, akkor gondolkozz azon, hogy hogyan tovább.


Én semmiképp nem maradnék benne egy sz@r kapcsolatban. Neked is ez az egy életed van, felesleges beáldozni a boldogságodat a családi béke kedvéért. Nyilvánvaló, hogy nem szereted a férjed, érdemes lenne beszélni a "szeretővel" is, hogy ő hogyan képzeli el a jövőtöket vagy van-e jövőtök egyáltalán. Ha nincs, én akkor sem maradnék, fiatal vagy ahhoz, hogy otthon ülj a 4 fal között és az az egyetlen szórakozásod, hogy a párod házi cselédje legyél és moshasd a sz@ros gatyáit, míg ő sportolni jár.

2017. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Bence_ ***** válasza:
89%

Szia!

Döntsd el mit is szeretnél?

Ha szeretnétek akkor ebből a helyzetből nagyon sokat tudnátok okulni.

Kapcsolaton belül nagyon fontos a kommunikáció, egymásra figyelés. Láthatóan ez hiányzik.

Neked a saját határaidra kéne odafigyelned. Vannak igényeid de elengeded őket, így szép lassan kifogsz fordulni magadból. Ahogy a fogainkat is naponta többször mossuk, foglalkozunk vele így kéne tenni a partnerünkkel, kapcsolatunkkal is. Feltéve ha meg akarjuk tartani.

Jelen pillanatban csak cseberből vederbe esnél. Fogadom a kapcsolatotok elején a férjed is figyelmes volt, szuper szerető.

Igen egy szerető baromi jót tesz az egodnak, de milyen áron?

Ha van rá bennetek hajlandóság akkor tegyétek rendbe magatokat aztán eldöntitek, hogy együtt vagy külön.

Minél normálisabbak vagytok és felfogjátok, hogy a másik is ember, magáért tesz dolgokat és nem azért, hogy téged bántson annál könnyebb lesz a gyerekeknek.

Rajtatok múlik!

Első körben fogalmazd meg mire van szükséged, aztán döntsd el, hogy éred el.

2017. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

Először is nagyon meglep sok válaszoló hozzáállása,gondolom őket még nem csalták meg,amikor olyanokat írnak,hogy csinálj mindent így tovább.

Másodszor számonra is hihetetlenül hangzik,hogy miként lehet kivitelezni a légyottokat két kisgyerek mellett,még akkor is ,ha a nagyobbik már óvodás.A kicsi csak 2 éves,akkor őt bedugtad a bölcsibe annak ellenére,hogy nem dolgozol? Nálunk csak annak veszik fel bölcsibe a gyerekét,aki visz munkáltatói igazolást.

Nekünk is pont ilyen korúak a gyerkőcök,de a feleségem minden percet szeretne együtt tölteni velük,annak ellenére,hogy brutálisan fárasztóak.Természetesen mindenben segítek neki,amikor velem vannak akkor tud elmenni bevásárolni,ügyeket intézni.

Lepasszolod a kicsit azért,hogy legyen időd hancúrozni? Nem szép dolog,természetesen a férjed részéről sem,hogy nem veszi ki a részét a gyereknevelésből.

Valamelyik válaszoló nagyon jól leírta,hogy sajnos a férfiak szinte mind elkövetik azt a hibát,hogy nem ápolják a házasságukat(én is elkövettem),de a nők pedig sokszor rosszul kezelik ezt,félrelépnek és azt hiszik,hogy a másik pasival nem ugyan így jártak volna.

Próbáld megbeszélni a férjeddel a problémádat,de úgy,hogy érezze a súlyát.

Angol statisztikai adat: Az emberek 65%-a a válás után 5 évvel megbánta a házasságuk felbomlását.

2017. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!