Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibás lennék abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás lennék abban hogy lefeküdtem a csínos kolléganőmmel akinek most nyáron lesz az esküvője?

Figyelt kérdés

Én szingli vagyok. Nem vagyok rossz pasi. Kolléganőm egy munkahelyi összejövetelen jeleket adott hogy bejövök neki de ezt tudtam mindig és megtörtént a dolog.

Nagyon bánja a dolgot és kérte ez maradjon kettőnk között.

Úgy érzem neki kellett volna ellent mondani. Szerintem ő a hibás nem én.


2017. márc. 6. 07:36
1 2 3
 11/22 Noblesse Oblige ***** válasza:

Csak akkor nem vagy hibáz, ha zsaroltak,esetleg bedrogoztak és így jött létre az aktus.

Emberi szabad akarattal bírsz. Tudod mi volt a helyzet, és belementél. Tehát hibás vagy. A nő kapcsolatát illetően nem. De a szex létrejöttében 50%-ban.

2017. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is o a hibas, de ettol meg nyilvan magadban tarthatod. Mondjuk megerdemelne, hogy megtudja a szerencsetlen volegenye. Nem ertem, miert akar igy valaki hazasodni.
2017. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ki a hibás (amúgy a kolleganő az), neked volt egy jó éjszakád, ő pedig kénytelen ezzel a tudattal hozzámenni valaki máshoz. Nem a te problémád :D
2017. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, ha nem neked van kapcsolatod.


Mindenki a saját életéért felel. Te dugtál egyet egy bulin, ő meg megcsalta a vőlegényét.

2017. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Te is hibás vagy, hogy tudtad mi a helyzet és mégis belementél, de a nő sokkal jobban. Ez nem vitás.

Amúgy ilyen nő nem érdemli meg, hogy feleségül vegyék...

2017. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hibás vagy te is. Már rég le kellett volna fektetned, és akkor nem lenne most ez a kalamajka.
2017. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Te is hibás vagy. De nem mindegy amúgy? Neked ebből károd nincs és nem is lesz.
2017. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog tönkretenni egy esküvőt, de szép megmenteni egy életet. Ha lenne bene gerinc, tartás bevallaná a "szerelmének" akivel pár hónapon belül összeköti az életét. Undorító értéktelen r*b*nc az ilyen. Gondolkodás nélkül dobnám ki. Nehogy már ez legyen gyermekeim anyja. Bár házassággal sem lesz ez a kapcsolat hosszú életű. Hamis emberek hamis érzései. Mert akit valóban szeretsz ahoz örökké hűséges maradsz...
2017. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod, hogy ha nem éreznéd a saját felelősségedet (is) a történtekben, akkor nem írtad volna ki itt ezt a kérdést.


A kolléganődnek a saját lelkiismeretével kell tudnia elszámolnia, neked meg a sajátoddal.


Az meg, hogy az életetekben milyen formában fog ennek egyszer megérkezni a karmikus következménye, és felismeritek-e majd az ok-okozati összefüggést, az megint más kérdés.

2017. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A csaj olyan hibás aki a lelkiismeretén kívül más fele is tartozik elszámolni, te pedig olyan hibás vagy aki csak a saját lelkiismerete felé. (nem tartom helyes dolognak amennyibed tudtál róla)

30/f

2017. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!