Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibás lennék abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás lennék abban hogy lefeküdtem a csínos kolléganőmmel akinek most nyáron lesz az esküvője?

Figyelt kérdés

Én szingli vagyok. Nem vagyok rossz pasi. Kolléganőm egy munkahelyi összejövetelen jeleket adott hogy bejövök neki de ezt tudtam mindig és megtörtént a dolog.

Nagyon bánja a dolgot és kérte ez maradjon kettőnk között.

Úgy érzem neki kellett volna ellent mondani. Szerintem ő a hibás nem én.


2017. márc. 6. 07:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Aljas dolognak tartom. Tudtad mi a helyzet.
2017. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy aljas dolog, nem mondom hogy nem, de engem kurv.ara nem érdekelne, hogy a kolleganő mászott rá a férjemre vagy fordítva. Ebben az esetben a férjem csalt meg, mondhatott volna nemet is. Nem mintha szenté avatnám a 3.felet de az ő erkölcsei baromira nem érdekelnének. Bár ha azt nézem, hogy ezzel te is részt vettél valaki (konkrétan a vőlegénye) megalázásában akkor ja elég gáz. Nekem ehhez nem lenne gyomrom. 28N
2017. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!