Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert lettem szemetlada?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lettem szemetlada?

Figyelt kérdés

Van egy, szinte minden teren 10/10-es baratnöm, több, mint 5 eve. Törödö, gyönyörü szep (ezalatt ertsd: modell külsö), okos (2 diploma), fantasztikus humorerzekkel stb.

Sosem volt meg baratnöm, aki ennyire tars. Aki nem tölem varja el a dolgok megoldasat, hanem sajat labon el.

Nemreg vettünk együtt egy hazat is.

En meg a szabadidöm egy reszet, ahelyett, hogy vele lennek vagy az itthoni munkalatokban segedkeznek, felrelepek. Voltak több honapig tarto es akar parhuzamos szeretöi viszonyaim is. Elözö baratnöimhez eddig mindig hüseges voltam. Es annak ellenere, hogy ö erdemli a legkevesbe, megis öt csalom meg.


Aki szükseget erzi annak, hogy itelkezzen, az legalabb egy ertelmes gondolatot is irjon a valaszhoz. Azt, hogy mi vagyok es mivel lehet illetni a viselkedesemet, en is tudom. En abban kerem a segitsegeteket, hogy segitsetek ravezetni a problema okara esetleg megoldasara.


Nem szeretnek ide regenyt irni, de mielött agyon kombinaltok valamit, inkabb kerdezzetek es szivesen reszletezem, amire kivancsiak vagytok.



2017. máj. 15. 18:56
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
100%
Ahogy végigolvastam a történetet és a kommenteket kicsit tùl bonyolult vàlaszok érkeztek. Számomra ez sokkal egyszerűbbnek tűnik kedves kérdező. Mégpedig,ahogy nyilatkoztàl a pàrodròl. Te nem szerelmes vagy abba nőbe, talán soha nem is voltál... Neked tetszik,hogy tanult,hogy intelligens szép és kedves, lehetséges,hogy szereted EMBERILEG de nem mint NŐT. Tisztelni meg nem tiszteled mert nem tennéd ezt vele ilyen formán. Kicsit az a kép van előttem mint a reklàmokban, a "minta pàr" vagy a közösségi oldalakon a "tökéletes család" képe. Eldönthetnéd ,hogy a vilàgnak akarsz megfelelni egy tökéletesnek tűnő kapcsolattal vagy tényleg akarsz egy igazi társat akivel minden téren stimmeltek. És ne hidd azt hogy a tanult nők nem szeretik a vad szexet vagy, hogy aki szenvedélyes az csak egyszerű ember lehet és nem ér fel hozzád. Bánj tisztelettel a pároddal/szeretőddel akár milyen is...
2017. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmeselek en valamit:

kb ugyanezt tette velem a ferjem.

Mi voltunk a cimlapcsalad: fiatalok, szepek, ket szoke, bongyi kislany, tervben a harmadik.

Vallalkozast keszultunk inditani: a csaladom adta a toket, nekem csak egy kepzest kellett elvegeznem.

A kepzesen megismertem egy sracot, aki egy nap hazahozott kocsival, hogy ne kelljen zivatarban hazajonnom.

Persze, behivtam egy kavera.

Amikor a ferjem es a srac meglattak egymast... megfagyott a levego.

Mindketten lesapadtak, a srac egy pohar szodat ivott, es szinte elpucolt...

Persze kaptam a ferjemtol egy szedett-vedett kamut, de hamar rajottem, hogy nem lehet igaz.

Az igazsag az volt, hogy a srac noveret dugta. Es mikor a srac ebbe a varosba koltozott, ok talalkoztak a csajnal parszor.

Feltortem a telefonjat. Lattam, hogy tulora helyett a csajhoz megy. A sracbol kiszedtem az infokat, es a ferjem osszes holmijat odahordtam es hivtam az ugyvedet.

2017. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hozzád egy szendvedélyesebb nő való aki kielégiti az összes testi vàgyaidat és bevàllalósabb!Ne àltasd magad ugy is megfogja tudni beszélj vele hogy ez meg az nem működik és ha vàltoztat rajta akkor még van esély hogy működjön a dolog!
2017. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
40%
nem lettél.... eddig is ez voltál csak nem tudtál róla
2017. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!