Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert lettem szemetlada?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lettem szemetlada?

Figyelt kérdés

Van egy, szinte minden teren 10/10-es baratnöm, több, mint 5 eve. Törödö, gyönyörü szep (ezalatt ertsd: modell külsö), okos (2 diploma), fantasztikus humorerzekkel stb.

Sosem volt meg baratnöm, aki ennyire tars. Aki nem tölem varja el a dolgok megoldasat, hanem sajat labon el.

Nemreg vettünk együtt egy hazat is.

En meg a szabadidöm egy reszet, ahelyett, hogy vele lennek vagy az itthoni munkalatokban segedkeznek, felrelepek. Voltak több honapig tarto es akar parhuzamos szeretöi viszonyaim is. Elözö baratnöimhez eddig mindig hüseges voltam. Es annak ellenere, hogy ö erdemli a legkevesbe, megis öt csalom meg.


Aki szükseget erzi annak, hogy itelkezzen, az legalabb egy ertelmes gondolatot is irjon a valaszhoz. Azt, hogy mi vagyok es mivel lehet illetni a viselkedesemet, en is tudom. En abban kerem a segitsegeteket, hogy segitsetek ravezetni a problema okara esetleg megoldasara.


Nem szeretnek ide regenyt irni, de mielött agyon kombinaltok valamit, inkabb kerdezzetek es szivesen reszletezem, amire kivancsiak vagytok.



2017. máj. 15. 18:56
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
...
2017. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
72%

Tudom, h szereted.

De, értsd meg, mellette nem tudsz igazi férfi lenni...

A szexualitás nagyon fontos részünk, azok is mi vagyunk.


Tegyük fel, visszafojtott a vágyaidat. Szépen éldegéltek. Család, otthon. Egy ideig menni fog, hisz akarod. De, az elfojtás ki fog jönni. Csak azt veszed észre, h boldogtalan vagy. Mindened meg lesz, mit ember kívánhat, szép és okos feleség, kisgyermek, és mégis tele leszel kérdőjellel.

Nem az lehetsz, aki vagy.

És ami a legszőrnyűbb, tönkre teszed, akit a legjobban szeretsz...

A boldogtalanságod a környezeted, családod is megérzi.


Szereted őt, mert ő a lelkitársad. Ez nem szerelem.

2017. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%

A szex egy fontos része az életnek. Fe ezt bebizonyítotad te magad is!


Én a párommal most voltam túl egy hajtós időszakon. Nem volt időnk egymásra igazán és a szex is csak langyos volt. Nagyon rosszul éltem meg pedig. Nem vagyok szexorientált!

Ki isfakadtam a páromnak, megint érezni akarom a tűzet, errea nyugdíjasz szexre ráérünk 50 fölött is... és táncra kellt a lelkem a testemmel együtt amikor végre volt egy olyan igazi magas oktánszámon dübörgő menetünk, mint előtte.


A szex fontos. És a nőkkel nem kell finomkodni. Szerintem kicsit újítsatok az ágyba és csábítsd a rosszra ;)

2017. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
20%

Az ember nem monogám, úgyhogy nincs miről beszélni. Természetesen éled meg a szükségleteidet. Sokan csinálják ezt...


A fasság ott van, hogy titkolózol. Pedig ha olyan jól megvagytok, akkor lehet nem kéne titkolózni, és egy jól szabályozott nyitott kapcsolatot lehetne kezdeményezni, amiben mindenki megélhetné szüjségleteit.

2017. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
77%

"Az ember nem monogám". Nézd, tartsd meg magadnak a hülyeségeidet, rendben? Pl. az én nevemben te ne beszélj, én is ember vagyok, monogám, köszi szépen!

Kérdező, egy p.cs vagy, úgy igazán. De itt van pár értelmes indok: szerintem is azért csalod, mert egyrészt túl önálló neked, a legtöbb férfi utálja, ha nem istápolhatja, irányíthatja a nőjét. A másik, ezek szerint nem passzoltok az ágyban. Kérdés, hogy mondtad-e neki valaha, hogy más kell neked, vagy csak a sunnyogás megy?

2017. máj. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
67%

Ha annyira okos lenne a barátnője, mint ahogy állítja, akkor már rég észre vette volna, hogy csalja az ura.

Kamu provokáló kérdés, semmi más.

2017. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sokkal több ertelmes valasz erkezett, mint, amire itt szamitottam.


Agnyeszka: van igazsag meglatasaidban. En azonban attol tartok, hogy egy ösztönös vagy miatt, ami (remelhetöleg) idövel akar el is mulhat, felaldozom a boldog, közös jövö lehetöseget. Elfogadom a kritikakat, hogy meltatlannak tartotok hozza, de attol eltekintve, hogy visszaelek bizalmaval, ugy gondolom (igazabol töle is tudom), hogy mindenben megtestesitem azt, amiben egy pasirol almodik. Ez igy nem eppen szerenynek tünik, de mivel itt (es most különösen) az anonymitasra törekszem, hadd ne kelljen megmagyaraznom, hogy amugy nem vagyok egy bekepzelt, nagykepü holyag.


Noblesse Oblige: Szomoru, de teljesen megertelek. Baratnömmel azert kell finomkodni, mert bizonyos poziciokban egy kicsit nagy vagyok hozza. Azoknak a pasiknak, akik nem ertik, hogy a kicsivel nagyobb meret nem mindig aldas: gondolj arra, hogy szex közben izombol a labad köze rugnak. Mennyire folytatnad szivesen? Szeretömmel is elöfordult mar, hogy szo szerint veresre k....em, de ö meglepö modon mindvegig (es többször) elvezte. Csak utana vettük eszre, hogy menthetetlen az agynemü. A masik pedig, hogy baratnöm nem igazan nyitott e teren a "rosszasagokra". Meg az oral sem elengedhetetlen resze a szexnek, elöjatekrol nem is beszelve. Hatso pedig szigoruan egyiranyu kijarat. Habar nem is tudom, hogy baratnömmel feltetlenül vagyom e arra. Lehet, tenyleg tulsagosan tisztelem ahhoz, hogy hajat a csuklom köre csavarva, masik kezemmel nyakat szoritva orditva elvezzek a 5e99ebe es csak egy önelegült vigyort csal az arcomra, hogy szeretöm is remegve elelvez... vagyis, reszletes beszamolo a tegnap esteröl. Aranyos lany, de nem tudom, hogy együtt tudnek e lenni ilyen lannyal, tudnam e egyenlö felkent tisztelni? Nem erzem ugy, hogy szüksegem van a hetköznapokban arra, hogy mindenben en legyek a problemamegoldo, az iranyt mutato es az, akit gondolkodas nelkül követ parja. Nagyon szeretem, hogy baratnömmel a hetköznapokban fantasztikusan kiegeszitjük egymast. Együtt, ertelmes beszelgetesek soran talaljuk meg a megoldast es, megha hajlandoak is vagyunk kompromisszumra, ritkan van egyaltalan szükseg ra.


Ami nekem szinten fontos, hogy eleg elvont tud lenni a humorerzekem, de ugy gondolom, hogy egyik meghatarozo resze a szemelyisegemnek. Ahhoz viszont szükseg van egy különösen inteligens partnerre, hogy nem keverje a szarkazmust ostobasaggal.


Sajnalom, amikor egy ertelmesen megfogalmazott gondolatot lepontoznak csa azert, mert különbözik az allaspontjuktol. Termeszetesen tovabba is pozitivan ertekelem es igy köszönöm meg, ha veszed a faradtsagot es kifejted a gondolatodat. Nem erdekel, ha akar sertö, de azert legyen benne több mondanivalo, mint, hogy milyen jelzökkel illetnel!


#26. Ez nekem is eszembe jutott többször. Nem tudom, hogy tudatosan ignoralja a jeleket vagy ennyire megbizik bennem (ami miatt nem eppen meltonak tartom magam hozza). Rengeteget vagyok uton. Szabadidömben is sokat vagyok tavol. Söt, a mobilomon is csak 1-2 havonta törlöm a kompromitalo üzeneteket, kepeket. Es az is elöfordul, hogy egy-egy kirandulasra a barati körrel, szeretömet viszem (termeszetesen, csak, amikor baratnöm nem er ra). Ez nalunk nem annyira rendkivüli. Csak, mert tulhaladja a kepzelöerödet, nem jelenti azt, hogy idömet es energiamat pazarolnam arra, hogy itt az anonymitas leple alatt kitalaljak egy amugy is visszaellenörizhetetlen kerdes. Ha szorakoztatni szeretnem magam, ennel azert igenyesebb vagyok.

2017. máj. 16. 13:17
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de még a haveri társaságba is elviszed a szeretőidet, ha a barátnőd nem ér rá? Hogy alázhatod így meg azt, akit szeretsz elvileg? Ha akkora humorérzéke van szegénynek, mutasd meg neki a kérdést, hátha röhög egy jót.
2017. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a legszomorubb, hogy uj irsz errol az egeszrol, mintha ez lenne a vilagon legtermeszetesebb. Pedig nem az, igy megalazni vkit es csak a sajat erdekinket nezni kapcsolatban undorito, szanalmas es gonosz dolog. Nulla empatiaval,lelkiismerettel es merhetetlen egoizmussal rendelkezel. A legrosszabb kombo egy ferfiban.
2017. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

A ket elözövel reszben ertek egyet.

A haveri tarsasagban nem tartom megalazonak hozni szeretöimet, mert nagy reszüket csak felületesen ismeri baratnöm, masreszt pedig elöfordul ott masokkal is (nem, mintha ettöl jobb lenne... ill.: tudom, madarat tollarol...)


29: Azert tünhet termeszetesnek, mert mar egy ideje resze az eletemnek. Tisztaban vagyok azzal, hogy nem eppen azt, amit tarsadalmilag normanak tekinthetünk, de azert nem is szamit annyira rendkivüli ritkasagnak. De nem tulajdonitok annak tul nagy jelentöseget, hogy masok mit tesznek es nem tartom magamra nezve sem enyhitö körülmenynek, ha nem en vagyok az egyetlen a vilagon, aki csalja parjat.

Hogy undorito stb, azt alairom. De gonosz szandekom nincs. Nem szeretnek ezzel artani senkinek (annak ellenere, hogy szamitasba veszem ennek lehetöseget). Ha pedig semmi empatiam vagy lelkiismeretem nem lenne, nem örlödnek annyira. Olkor tombolnak bennem az erzelmek, ketelyek. A legrosszabb az, amikor mar nem is tudom, hogy innen mar mi lenne a helyes. Kitalalni neki es könnyiteni a sajat lelkiismeretemen az ö fajdalma aran? Csakugy eltünni az eleteböl 6 ev utan, ra hagyva egy hazat oriasi hitellel? Felaldozni magam, hogy minden tölem telhetöt megtegyek, hogy öt boldogga tegyem es azt az eletet elhesse, amit megerdemel? Bezarni ezt a fejezetet es remenykedni, hogy sosem derül ra feny es elni a szeretö tars, majd az odaado ferj es a gondoskodo csaladapa szerepet? Remenykedni abban, hogy ebben majd vegül jobban fogom erezni magam, mint egy celtalan kalandozo, aki utazgat a vilagban es elösködik ujabb-ujabb lanyok erzelmein? Örülnek, ha nem lenne lelkiismeretem es empatiam! Nem erdekelnenek ezek a kerdesek, hogy miert? hogyan? hova tartok?


Olyan eletet elek, amit masok csak irigykedve nezhetnek. Ezzel tisztaban vagyok es halas erte. Es a valosagban sokkal szerenyebb, mint ahogyan itt tünök az erthetöseg kedveert. Megis az eletkedv, az optimizmus es kalandvagy mellett olyan feldolgozatlan fajdalmak is talalnak helyet a lelkemben, amit talan meg legjobb barataim sem tudnak. Talan pont azert, mert empatikus vagyok. Mert, amikor szüksegük van tamaszra, tanacsra, segitsegre, tudjak, hogy ram barmilyen körülmenyek között szamithatnak. Tünhetek igy gyengenek elöttük? Egyaltalan tudna e barmelyiköjük többet tenni, mint meghallgatni es elrejteni csalodasat, hogyan omlik össze elötte az, akit erös sziklanak latott mindig a leghaborgobb tenger közepen is?


Nem! Erre jo, ez a portal! Nem ismertek, es en sem titeket. Nem erdekel, milyennek lattok, milyen kepet alkottok rolam es nem sertödhetek meg a legkemenyebb kritikan sem.

2017. máj. 16. 17:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!