Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert lettem szemetlada?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lettem szemetlada?

Figyelt kérdés

Van egy, szinte minden teren 10/10-es baratnöm, több, mint 5 eve. Törödö, gyönyörü szep (ezalatt ertsd: modell külsö), okos (2 diploma), fantasztikus humorerzekkel stb.

Sosem volt meg baratnöm, aki ennyire tars. Aki nem tölem varja el a dolgok megoldasat, hanem sajat labon el.

Nemreg vettünk együtt egy hazat is.

En meg a szabadidöm egy reszet, ahelyett, hogy vele lennek vagy az itthoni munkalatokban segedkeznek, felrelepek. Voltak több honapig tarto es akar parhuzamos szeretöi viszonyaim is. Elözö baratnöimhez eddig mindig hüseges voltam. Es annak ellenere, hogy ö erdemli a legkevesbe, megis öt csalom meg.


Aki szükseget erzi annak, hogy itelkezzen, az legalabb egy ertelmes gondolatot is irjon a valaszhoz. Azt, hogy mi vagyok es mivel lehet illetni a viselkedesemet, en is tudom. En abban kerem a segitsegeteket, hogy segitsetek ravezetni a problema okara esetleg megoldasara.


Nem szeretnek ide regenyt irni, de mielött agyon kombinaltok valamit, inkabb kerdezzetek es szivesen reszletezem, amire kivancsiak vagytok.



2017. máj. 15. 18:56
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy kis szanalmaa kocsog vagy.

Remelem eleg ertelmes mondat volt.

2017. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
82%
Kisebbségi komplexusod van és ezzel kompenzálod, tudod, hogy nem a te szinted a nő.
2017. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része ilyen. Kell a jó? Nem. Kell a rossz? Ide vele két kézzel!

Talán ha elveszíted, utólag tudni fogod, mit kellett volna értékelni rajta.

2017. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%

Most olvasom 5 éve. Akkor egyszerűen ráuntál. Gondolom az ő részéről sem olyan impulzív már a dolog, plusz ha értelmes akkor min. hogy sejti, hogy régen csalod.


Tényleg, gondolkodtál már rajta egyébként ha ennyire nem hiányzol neki - pedig bevallottan alig vagy vele, - akkor nála mi van? Beszélgessetek el róla! Az sem jó jel, ha másiknak mindegy ott vagyunk e vagy sem, önállóság ide vagy oda.


Lehet, hogy mint sok párt csak a megszokás tart össze benneteket is.

2017. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

#11 es #12-es kivetelevel mindenkinek köszönöm az ertelmes valaszt, amit pozitivan ertekelek, függetlenül attol, hogy egyet ertek e vele.


Mint, pl. azt a feltevest, hogy nem egy szinten lennek kedvesemmel vagy irigy lennek ra. Legyen annyi eleg, hogy nem kell elbujnom mögötte es nem okoz különös nehezseget, ha valakivel meg szeretnek ismerkedni.


Az 5 ev sem allja meg a helyet, mert, ha jol emlekszem, mar a masodik ev alatt vagy utan kezdödött.


Baratnöm kielegit. Nem mondom, hogy minden együttlet fenomenalis, de 5 ev eltelte utan meg arra is van pelda. Teny, hogy szeretöim joval szenvedelyesebbek es egyikkel sem kell ugymond finomkodni.

2017. máj. 15. 20:19
 16/44 anonim ***** válasza:
27%
Egyszeruen az van h a ferfi nem monogamiara termett. De mint egy elottem szolo is irta tisztabb lenne az ilyesmit swingerklubban csinalni egyutt. Lehet neki is lenne kedve hozza.
2017. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
83%

Megválaszoltad a kérdésedet az utolsó mondattal. Szeretőid szenvedélyesebbek, de a kulcsszó, nem kell finomkodni.

Nagyon tiszteled a barátnőd, és pont ez a tisztelet a veszted.

Érdekes.

2017. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Illetve, nem passzoltok még sem szexuálisan. Nem tud az a nő lenni, akire vágysz. És sajnos ebből kifolyólag a személyiségetek sem passzol.


Meddig akarod még becsapni magadat és őt? ....

2017. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Nem tudom! Elgondolkodtato, amit irsz.


Tudom, hogy igy nehezen hihetö, de nagyon szeretem. Nem erdemli meg, hogy megcsaljam, de azt meg kevesbe, hogy emiatt meg szenvedjen is!


Emberileg igazabol fantasztikusan illünk össze. Vele tenyleg el tudom kepzelni, hogy kitartunk egymas mellett, valodi tarsak vagyunk, akik (szinte mindenben) szamithatnak egymasra es aki csodas anyja lesz gyermekeinknek...


Nagyon sajnalnam, ha mindezt odadobnam a kanossagomert.

2017. máj. 15. 22:12
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Már, hogy lennétek igazi társak, egy társ ott kezdődik, hogy teljes mértékben bízhatok benne.
2017. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!