Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert lettem szemetlada?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lettem szemetlada?

Figyelt kérdés

Van egy, szinte minden teren 10/10-es baratnöm, több, mint 5 eve. Törödö, gyönyörü szep (ezalatt ertsd: modell külsö), okos (2 diploma), fantasztikus humorerzekkel stb.

Sosem volt meg baratnöm, aki ennyire tars. Aki nem tölem varja el a dolgok megoldasat, hanem sajat labon el.

Nemreg vettünk együtt egy hazat is.

En meg a szabadidöm egy reszet, ahelyett, hogy vele lennek vagy az itthoni munkalatokban segedkeznek, felrelepek. Voltak több honapig tarto es akar parhuzamos szeretöi viszonyaim is. Elözö baratnöimhez eddig mindig hüseges voltam. Es annak ellenere, hogy ö erdemli a legkevesbe, megis öt csalom meg.


Aki szükseget erzi annak, hogy itelkezzen, az legalabb egy ertelmes gondolatot is irjon a valaszhoz. Azt, hogy mi vagyok es mivel lehet illetni a viselkedesemet, en is tudom. En abban kerem a segitsegeteket, hogy segitsetek ravezetni a problema okara esetleg megoldasara.


Nem szeretnek ide regenyt irni, de mielött agyon kombinaltok valamit, inkabb kerdezzetek es szivesen reszletezem, amire kivancsiak vagytok.



2017. máj. 15. 18:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyik hozzászólásodban írtad hogy tökéletes anyja lehetne a gyerekeidnek. Ne tedd ezt vele! Minden fröcsögés nélkül mondom, hogy ne tedd őt tönkre. Most még új életet tud kezdeni, de egy gyerekkel már nagyon nehéz lenne neki.


Én nem akarom megfejteni ezt a történetet, fölösleges, csak annyit kérek hogy ne bántsd ezt a lányt és azt az elképzelt gyereket sem. Te is érzed, hogy ilyen alapokra nem lehet családot építeni. Szerintem itt a szakítás az egyetlen megoldás mindkettőtök szempontjából.

2017. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy ez volt a legszomorúbb és legijesztőbb történet, amit mostanában olvastam.
2017. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

lollypop: örülök, hogy szamodra ez megrazo es köszönöm valaszodat. Azert nem minden ferfi ilyen, de nem art, ha tisztaban vagy azzal, hogy olykor egy herceg feher lovon is rejtegethet sötet titkokat...


Amennyiben valoban legjobbnak latom, hogy veget vetek kapcsolatomnak es remenykedem abban, hogy az erzelmi összeomlas es csalodas utan valaha megtalalja baratnöm azt a boldogsagot, amit megerdeme, ti milyen megközelitest tartotok a legkevesbe bantonak szamara?


Attol tartok, a teljes öszinteseg örökke bizalmatlanna tenne a ferfiak irant es ezzel minden következö kapcsolatat is megmergesitenek elöre.

2017. máj. 16. 18:00
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kéne színt vallani, az nagyon nagy tőrdöfés lenne. Talán ha nem azt mondod neki, hogy évek óta tart ez a dolog, hanem csak a legutolsóról beszélsz az kevésbé rossz. A miértre viszont mindenképpen választ kell adnod, mert úgy nem lehet továbblépni, ha nem tudja a szakítás okát. Nem tudom hogy lehet tapintatosan megmondani, hogy nem volt olyan jó a szex, de ha egyszer ez volt az ok, akkor ezt kell megtudnia.
2017. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hiába élsz "álom életet" amire irigykedhetnek mások... nincsenek barátaid és nincsen párod. Mert nem ismerhet meg senki. És ezzel pont hogy falat építesz az emberek és magad közé.

Akkor lesznek barátaid ha fel mered vállalni magad. És a gyengeségeid. Egy esendő embert el lehet fogadni. De aki maszk mögé bújik annak senk sem látja az arcát.


Szerintem alapjaiban rosszul közelítesz a dolgok felé. Azért van benned ennyi ellentmondás! (Tetszik hogy a szeretőd gyűrheted, de nőként már nem ok?)


Szóval a gond az hogy senki nem ismer, nem lehet hozzád közel. Mert te megtagadod. Nem tudsz őszinte lenni igazán senkivel.


Én úgy látom hogy ez a te bajod. Van barátnőd de nem tudsz vele őszinte lenni. Mindig lesz nagyobb jó aminek érdekében "feláldozhatod" magad. (Ez a mártíros szöveg a barátnődről arany Rosalinda díjas!)


De ha egy kicsit szembenézzel az életted akkor látod: az óra kegyeg. A visszaszámlálás el kezdődött. A bomba rombanni fog, csak a kérdés hogy előbb vagy utóbb.

2017. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"örülök, hogy szamodra ez megrazo es köszönöm valaszodat"


Na ez az. :)



Szerintem nálad más is játszik, nem csak a "vad" szexuális igényed itt a gond...

2017. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Noblesse Oblige: mindenki maszkot hord es senki sem öszinte. Ettöl vagyunk többek, mint ösztönlenyek. En legalabb igyekszem magamhoz öszintenek lennem es kritikusan szembesülni azzal, hogy ki lehetek e maszk mögött valojaban. Nem mondtam azt, hogy titkaim lennenek barataim elött, csak eppen azzal nincsenek tisztaban, hogy nem vagyok kepes mindent olyan egyszerüen kezelni es rendbe tenni magamban, mint amilyennek tünik. Masreszt van, hogy kisse eltörpülni latszodnak ezek a sajat kis lelki vivodasok, amikor haldoklo baratod kezet szoritod es erzed, ahogyan testet elhagyja az erö es a lelek. Es ez meg egy olyan eset volt, ahol volt alkalmam elbucsuzni egy barattol es elmondani neki, mennyire szeretem. Elöfordult az is, hogy erre nem volt lehetösegem.


#36: kerlek, fejtsd ki! En azert irtam ezt, mert remelem, hogy lollypop93 meg nem talalkozott elete soran ilyen szituacioval. Annak örülök, hogy nem sajat szenvedesen keresztül kell megtudnia, hogy ilyen is van.

2017. máj. 17. 10:20
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fogd ezt arra, hogy a barátnődnek más szexuális szokása van és, hogy te ennél többre vágysz az ágyban, mert akkor nem vinnéd a szeretőidet olyan helyre, ahol ismerik a barátnődet. A másik, hidd el, nem tartana téged a barátnőd nemhogy tökélynek, de szerintem másodpercek alatt nullára süllyednél a szemében. Úgyhogy ne gyere azzal, hogy végül is neki akarsz jót a gerinctelenségeddel, mert amit csinálsz az az.És mielőtt eszedbe jutna családot tervezni vele, gondold át, hogy akkor már a gyerek életét is tönkre teheted.
2017. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
55%

Szia.Èrdekes ès tanulsàgos amit ìrsz ,ahogy ìrsz . Èrződik ,hogy mindezek ellenère legbelül nem vagy te rossz ember :).

Ritkàn fordul elő,hogy keresem a szavakat ,de most ez a szitu àll fenn...viszont nem lehet csak ùgy àtgörgetni azon amit felvàzoltàl nekünk .

Èn is csak arra tudok gondolni ,valahol azt èlvezed ,hogy uralkodhatsz valakin ..Folyamatosan keresed a visszaigazolàst ,az izgalmat amit a kedvesed màr nem ad meg ,vagy pedig igen ...csak az neked mar megszokott es termèszetessè vàlt.

Az a baj ,hogy ez ìgy egy ördögi kör ...Eldobhatod te a kedvesedet ,lehet újabb ès újabb csajod...de előbb utóbb ugyanez a szitu fog fennállni.Kergetsz ..űzöl valamit folyamatosan .Az izgalmat a szenvedelyt ..a vàgyat ..Pedig el kell fogadnod a tènyt ...mindez örökkè nem lehet a tièd ..vagyis igen ,de azèrt DOLGOZNI kell.El kell fogadni a tènyt ,hogy az èrzelmek olykor alàbb hagynak de nem hunynak ki teljesen ..rajtatok mùlik milyen erōs lesz a làng .Èn azt javaslom ,a sajàt kapcsolatodba kellene több energiat vinni ...Törődjetek többet egymassal,kezdjetek újra ismerkedni egymassal.

A màsik pedig ( ès most ne nevess ki kèrlek),arra nem gondoltàl ,hogy a problèmàd egyfajta betegsèg is lehet ?Ez lètező dolog ,viselkedes zavar ,egyfajta kènyszer ès függősèg .Olvass utana ....( ha gondolod)

Az meg ,hogy mit lèpj ..azt mondom egyenlore ne vallj szint a baratnődnek ,èn legalàbbis vàrnèk ..Először benned kell,hogy megszülessen a felismerès ki is vagy te valójàban ès mit akarsz..

+En a haverokat is hanyagolnam kicsit . .hisz mint te is irtad ők sem èppen a hűsèg mintakèpei..,nem hiànyzik,hogy magukkal rantsanak..bàr (!) ez ellen neked kellene megtanulni küzdeni.Èn kìvànom nektek ,hogy minden a szàmotokra legkedvezőbb módon alakuljon ,sok sikert ! :)

2017. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
a legjobb not is unja valaki, bar azert a kommentjeidbol kiderult h megsem o a legjobb
2017. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!