Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás iránti vágy? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás iránti vágy? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Szóval..Több mint 3 éves kapcsolatban élek a párommal,boldog vagyok, szó sincs arról hogy nem szeretném, vagy kihűlt volna a kapcsolat, minden nap csak egyre jobban szeretem, kielégült vagyok minden szempontból, szóval nem itt kell keresni a hibát. Sőt nem is kell hibát keresni.


Inkább segítség kéne.Soha nem csaltam meg a páromat(ő az első, és az utolsó is ha minden igaz :) ), viszont van egy srác, együtt jártunk egy évig egy képzésre, jó barátok lettünk, most is tartjuk a kapcsolatot de max beülünk egyet kávézni.(nem csak ketten)

Nem rég voltunk egyet bulizni, a párom nem volt ott. Eléggé berugtunk, és a srác mondta hogy csókoljam meg, de nem tettem.(Nincs barátnöje, de ezt is meg szoktuk beszélni és van kiszemeltje nem is egy-és amugy rendes tag-tiszteletben tartja hogy van párom, jozanul nem mondana ilyet)


Lényeg: Azóta nem is egyszer gondoltam bele ebbe a csók-témába, és folyamatosan ekörül forognak a gondolataim, még álmodtam is vele, felizgat még a gondolata is...Még senkim sem volt a párom előtt, és nagyon furdal a kiváncsiság milyen lehet mással.Nem a szex, csak egy kis flört és mondjuk egy csók, de nem több.

Szerintetek butaság lenne? Nem mondanám el a páromnak, még egy plüss állatra is féltékeny lenne ha azzal aludnék.

Nem akarom feladni a kapcsolatom holmi kiváncsiságért, de annyira izgat a téma, másra sem tudok gondolni csak egy vad hosszu szenvedélyes csókra ezzel a sráccal.Nem tudom mi a megoldás erre..

Én megszakitanám a kapcsolatot a sráccal de nem akarom..probáltam de nincs okom rá..Egyelöre..

Megtegyem?Ne tegyem? Büntudatom lesz? Megéri?



2017. dec. 7. 16:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a bűntudatot.
2017. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Azért ez vicces: azt írod, hogy minden rendben van a kapcsolatodban, ennél tökéletesebb nem is lehetne, aztán meg, mással szeretnél csókolózni. Te most csak minket nézel hülyének, vagy magadat is? Kit akarsz becsapni? Ha mindent megkapnál a kapcsolatodban, akkor eszedbe nem jutna mással smárolni. Erről ennyit. Sajnálom szegény barátodat.
2017. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

"Nem mondanám el a páromnak..."


és mert nem mondanád el (vagyis hazudnál neki), akkor MEG SEM történne szerinted??


akkor az nem megcsalás, he???


akkor meg nem történtté lehetne nyilvánítani?


agyilag te még rohadtul éretlen vagy.


mint egy hibbant kislány, aki ácsingózik a krémesre, mert majd meghal érte,de anyukának nem mondaná el, hogy felfalta, csak titokban tenné.


ne hülyítsd magadat azzal, hogy kielégült vagy, miközben egy másik csávóról fantáziálsz.


a hűtenség az ábrándozással kezdődik, majd jön a titokképzésre való igény, hogy a párod ne tudja meg, aztán a csókból következik a dugás, mert viszketni fog ott lenn, és azt is ki akarod próbálni, persze titokban.


na, az öncsalást ha abbahagyod, akkor érdemes felnőtt fejjel ránézni a kapcsolatodra, elfelejteni azt a önhitegetést, hogy minden oké a kapcsolatodban, és átgondolni, mit mozgat meg benned ez a csávó, mi hiányzik valójában neked.

2017. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

"Megcsalás iránti vágy?"


ja, ez lemaradt: megcsalás a vággyal kezdődik, kisanyám!

2017. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Járt utat a járatlanért fel ne add. Ha jó a párkapcsolat, ne kockáztass... tapasztalat.
2017. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, mindig így kezdődik a megcsalás.
2017. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Magad se gondolod komolyan hogy egy csók után meg fogtok állni. Annak bizony kemény dugás lesz a vége, aztán mégegyszer aztán megint és kialakul egy viszony. Addig lesz izgalmas amíg meg nem unjátok egymást. Aztán jöhet a következő kaland.

Sajnálom szegény párodat, gyakorlatilag már meg is csaltad mert a megcsalás fejben kezdődik.

2017. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Milyen torz lelkivilága lehet már annak, aki egy részeg bókoló megjegyzés miatt képes elkezdeni fantáziálgatni az illetőről, akire eddig haverként tekintett.. Ennyire szar az önbecsülésed, hogy a tény, hogy tetszel valakinek elég ahhoz, hogy elkezdj hozzá vonzódni? Szánalom.

Ha van némi gerinced és tartásod akkor kivered a fejedből ezt a baromságot, önuralom kérdése az egész. De persze rajtad áll, felőlem lehetsz primitív ösztönlény patkány is, csak szegény barátod valszeg rohadtul nem érdemli ezt meg. Gondolom fordított helyzetben, ha ő csinálná ugyanezt a hátad mögött, nagyon örülnél a dolognak..

2017. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Az itt megszólalókkal szemben nem látom ilyen feketén fehéren a dolgot. Különösen hogy csak első kapcsolat. Én a helyedben elmondanám a páromnak, és megkérdezném belemegy-e. Aztán lesz ami lesz. Valójában neked kellene ismerned magad, de ehhez túl kevés tapasztalatod van.
2017. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nő és férfi között barátság? Te ezt barátságnak nevezed? Mert ez is azt bizonyítja, hogy a srác fejben már legalább százszor megd*gott.
2017. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!