Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás iránti vágy? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás iránti vágy? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Szóval..Több mint 3 éves kapcsolatban élek a párommal,boldog vagyok, szó sincs arról hogy nem szeretném, vagy kihűlt volna a kapcsolat, minden nap csak egyre jobban szeretem, kielégült vagyok minden szempontból, szóval nem itt kell keresni a hibát. Sőt nem is kell hibát keresni.


Inkább segítség kéne.Soha nem csaltam meg a páromat(ő az első, és az utolsó is ha minden igaz :) ), viszont van egy srác, együtt jártunk egy évig egy képzésre, jó barátok lettünk, most is tartjuk a kapcsolatot de max beülünk egyet kávézni.(nem csak ketten)

Nem rég voltunk egyet bulizni, a párom nem volt ott. Eléggé berugtunk, és a srác mondta hogy csókoljam meg, de nem tettem.(Nincs barátnöje, de ezt is meg szoktuk beszélni és van kiszemeltje nem is egy-és amugy rendes tag-tiszteletben tartja hogy van párom, jozanul nem mondana ilyet)


Lényeg: Azóta nem is egyszer gondoltam bele ebbe a csók-témába, és folyamatosan ekörül forognak a gondolataim, még álmodtam is vele, felizgat még a gondolata is...Még senkim sem volt a párom előtt, és nagyon furdal a kiváncsiság milyen lehet mással.Nem a szex, csak egy kis flört és mondjuk egy csók, de nem több.

Szerintetek butaság lenne? Nem mondanám el a páromnak, még egy plüss állatra is féltékeny lenne ha azzal aludnék.

Nem akarom feladni a kapcsolatom holmi kiváncsiságért, de annyira izgat a téma, másra sem tudok gondolni csak egy vad hosszu szenvedélyes csókra ezzel a sráccal.Nem tudom mi a megoldás erre..

Én megszakitanám a kapcsolatot a sráccal de nem akarom..probáltam de nincs okom rá..Egyelöre..

Megtegyem?Ne tegyem? Büntudatom lesz? Megéri?



2017. dec. 7. 16:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Nem mondanám el a páromnak..."


na, látod, ez a hülyítés meg öncsalás!!!

ezt írtad ma 16:33-kor

és akkor nem rezeg a léc??

mikor arra készültél, h. megcsalod, csak nem mondod el neki??

szerintem te agyilag 13 vagy, vagy annyi sem, bocs.

2017. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
szét kell tenni a lábad... ennyi
2017. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hidd el elmúlik egy idő után csak foglald le a gondolataidat mással vagy beszéld meg a pároddal. :) Az írásodból látom, hogy bűntudatod lenne és elhiheted, h nem múlik el egyhamar és nem olyan amit eltudsz csak úgy nyomni. Ne tedd meg ha tényleg annyira szereted a párodat :(

Néha nekem is elkalandozik az agyam főleg ha valami akkor éppen hiányzik a páromtól, de pár nap max 1-2 hét alatt elmúlik és mintha mi sem történt volna.

A világért se csalnám meg a páromat.

21L

2017. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Az ember nem poligám és egyszer élünk.

Én már nagyon megbántam, hogy lovagiasság érzet miatt több nővel is nem feküdtem le, most már egy marhának érzem magam, úgysem lesz mennyország...40/F

2017. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalatból mondom ha mást csókolnál, nem a jó ember mellett vagy. Ha szeretsz valakit még a gondolata sem merül fel, hogy másnak a száját csókolgasd. Hagyd ott a párodat és utána smárolj a sráccal. Úgyis annyira jó lesz a sráccal,mivel az alap vonzalom megvan, hogyha megcsalnád a párod utána azt írnád ide: "Csókolóztam egy barátommal, azóta csak rá gondolok,mit tegyek?..."

25L

2017. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Egy kérdés miért vagy "barátságban" egy oylan emberrel akivel smárolnál(d*gnál) és ő is veled? Ez minden csak nem barátság. Egyszer eljön majd az a pillanat, kicsit többet iszol a kelleténél, vagy éppen összeveszel vele és a "barátod megvigasztal". Addig jár a korsó a kútra.....
2017. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
16%
25: Mikor én holt szerelmes voltam, ami azért nálam nem volt sokszor, akkor is bele tudtam szerelmesedni pár napra egy másik nőbe. Persze fellángolás volt a második, nem szerelem. De az már mindennapos, hogy tudok és szeretek is olyan közeli kapcsolatot kialakítani egy másik nővel, amibe a szex is beleférne. Akkor is ha a páromat közben végig tökéletes nőnek látom és teljesen oda vagyok érte. Kérdezővel is előfordulhat ilyesmi, nem ő lenne nőben sem az egyetlen.
2017. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Amit érzel a másik iránt az a nemi vággyal hajtott kiváncsiság.

Egy jól működő kapcsolatot felrúgni teljesen értelmetlen dolog mert manapság annyi a lelkileg degenerált ember hogy hosszú ideig próbálkozhatsz míg összejön egy másik működő kapcsolat. A nők nagyrésze nem lotyó, komoly kapcsolatot szeretnének csak mire kiderül a pasiról hogy egy idióta addigra már jópárszor szét kellett rakni a lábát.

Egyébként ha a szex kielégítő és jól kijöttök egymással akkor szakítsd meg a kapcsolatot a "baráttal" mert nem lesz jó vége.

Ha a másik férfival való szexre vagy kíváncsi elárulom hogy csak az eleje lesz izgalmas, ha megszokod akkor másik fszra fogsz vágyni.

2017. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!