Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás iránti vágy? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás iránti vágy? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Szóval..Több mint 3 éves kapcsolatban élek a párommal,boldog vagyok, szó sincs arról hogy nem szeretném, vagy kihűlt volna a kapcsolat, minden nap csak egyre jobban szeretem, kielégült vagyok minden szempontból, szóval nem itt kell keresni a hibát. Sőt nem is kell hibát keresni.


Inkább segítség kéne.Soha nem csaltam meg a páromat(ő az első, és az utolsó is ha minden igaz :) ), viszont van egy srác, együtt jártunk egy évig egy képzésre, jó barátok lettünk, most is tartjuk a kapcsolatot de max beülünk egyet kávézni.(nem csak ketten)

Nem rég voltunk egyet bulizni, a párom nem volt ott. Eléggé berugtunk, és a srác mondta hogy csókoljam meg, de nem tettem.(Nincs barátnöje, de ezt is meg szoktuk beszélni és van kiszemeltje nem is egy-és amugy rendes tag-tiszteletben tartja hogy van párom, jozanul nem mondana ilyet)


Lényeg: Azóta nem is egyszer gondoltam bele ebbe a csók-témába, és folyamatosan ekörül forognak a gondolataim, még álmodtam is vele, felizgat még a gondolata is...Még senkim sem volt a párom előtt, és nagyon furdal a kiváncsiság milyen lehet mással.Nem a szex, csak egy kis flört és mondjuk egy csók, de nem több.

Szerintetek butaság lenne? Nem mondanám el a páromnak, még egy plüss állatra is féltékeny lenne ha azzal aludnék.

Nem akarom feladni a kapcsolatom holmi kiváncsiságért, de annyira izgat a téma, másra sem tudok gondolni csak egy vad hosszu szenvedélyes csókra ezzel a sráccal.Nem tudom mi a megoldás erre..

Én megszakitanám a kapcsolatot a sráccal de nem akarom..probáltam de nincs okom rá..Egyelöre..

Megtegyem?Ne tegyem? Büntudatom lesz? Megéri?



2017. dec. 7. 16:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy mindenki le fog szólni, elnézem mert én is ezt tenném ha másrol lenne szó..De először is: Nem egy részeg megjegyzés miatt van, mert tudom hogy tetszem neki, csak nem tenne semmit józanul mert tiszteletben tartja a kapcsolatunkat.Ahogy én is a sajátomat, és ezért nem is csaltam meg soha a páromat...És nem is szeretném, pont hogy küzdök az ellen hogy ezt megtegyem..Azért van bennem a kisértés mert még soha nem voltam mással.

Valoszinüleg soha nem is fogom megtenni, bár ezt már mindenki elkönyvelte magában hogy igen..Pedig nem.Szeretem a páromat, és ellen fogok állni a kisértésnek, igazábol csak egy kis megerősitésre, biztatásra vágytam hogy tényleg ez a helyes, hogy ne essek kisértésbe..Ilyen nagy bűn lenne ha valaki fantáziál?

A gondom csupán a kósza gondolatok amik a fejemben vannak.De képes leszek tullépni..:)

(Zsanett-23L-A kérdező voltam)

2017. dec. 7. 17:58
 12/28 anonim ***** válasza:

de ha szerelmes vagyok a páromba (és nem csak megszokásból vagyok vele, mert rohadt kapcs.függő vagyok), akkor csak Ő van, akkor nem látok, nem hallok.

akkor nem fantáziálok a Józsiról meg a Pistáról, sem részegen, sem józanul.


érted??


szóval szerintem lehet, hogy már nem vagy szerelmes, nem vagy IGAZÁN happy.


és bakker tök fiatal vagy.


biztos, hogy be kell zárnod maghad egy olyan kapcsolatba, amiből másról fantáziálsz??


az ábrándokat komolyan kell venni, mert azt jelzik, vmi hiányzik, vmi nincs a helyén.


ha tényleg izgat a csávó, akkor hajrá, de előtte zárd le a pároddal.


fiatal vagy még, ismerkedjél, próbálgasd a határaidat.


csak könyörgöm ezzel az öncsaló mártírdumával hagyjál fel, h. nálatok minden oké, és csak a párod van, és senki más nem érdekel.


francokat, kislány!!!


őszinteséget tessék gyakorolni.

2017. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Az van hogy a párom időszakosan Bécsben dolgozik, és van hogy egy hétig, 2 hétig egyedül maradok. Amikor itt van velem a párom minden happy, és másra sem tudok gondolni csak Ő rá, akkor nincsenek ilyen gondolataim, csak amikor nincs itt..És nem tudom mit tudnék tenni hogy elűzzem ezeket a gondolatokat.
2017. dec. 7. 18:15
 14/28 anonim ***** válasza:

ha nincs otthon a macska, cincognak az egerek.

ismered ezt?

na, a válasz ebben benne van.

szerintem ne raboljátok tovább egymást idejét, és akkor a tanulótársaddal lehet egyeztetni egy randit jövő hétre, és smárolni, dugni, miegymás.


de csak ha ezt lezártad a pároddal, korrektül.

2017. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Mondom...a párommal nem akarom lezárni és nem is fogom mert szeretem őt..inkább őt választom mint holmi srácot aki épp a gondolataimban jár..Csak tanácsot akartam kérni mit tegyek hogy elfelejtsem, vagy hogy le lehet e zárni ezt az egészet azzal hogy megteszem(nem feküdnék le vele....), elfelejtem e végre, vagy csak fokozodik, tanácsért irtam nem leszólásért.

Semmi pénzért nem szakitanék a barátommal...

2017. dec. 7. 18:29
 16/28 anonim ***** válasza:

Semmi pénzért nem szakitanék a barátommal...


csak azt nem értem, miért ragaszkodsz vmihez, ami láthatóan nem működik?

23 évesen ez neked miért jó?

maradj persze mellette, pár hónap, max. év kérdése, és ebből úgyis szakítás lesz.

mert már rezeg a léc, csak neked jobb homokba dugni a fejed.

2017. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én nem érzem ugy hogy emiatt rezegne a léc, mert a gondolataim egy kicsit elkalandoztak..nem tettem meg semmit, és ettöl az érzéseim a párom fele nem változtak.
2017. dec. 7. 18:58
 18/28 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre még senki nem válaszolt hogy mit tegyek, csak mindenki szakitásra ösztönöz...pedig én pont hogy jobbá akarom tenni az egészet, valahogy kiverni a fejemből a másikat..
2017. dec. 7. 19:01
 19/28 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a párodra, figyelj rá, őszinte érdeklődéssel, amikor vele vagy tényleg vele legyél, minden pillanatban, ne máshol és ne másmikor legyen agyad.
2017. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Na mégegyszer 19-hez: szóval ne máshol és ne másmikor legyenek a gondolataid.
2017. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!