Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet dolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnolia38 kérdése:

Fel lehet dolgozni, hogy megtudtam a férjem egy válságos időszakunkban társkeresőkön regisztrált és prostituáltakhoz járt?

Figyelt kérdés
A szívem darabokban. Úgy érzem meghalt bennem valami.19 éve vagyunk együtt 17 éve házasok.3 gyönyörű gyermekünk van. (8,6,2 évesek) Az eset a 3.gyermekünk születése utáni válságos, konfliktusokkal teli időszakban történt. Most derült ki. Létezik ilyen esetben megbocsátás? A gyerekek miatt lehet békében folytatni az életet vagy mindig elő fog törni belőlem a fájdalom?
2018. márc. 13. 09:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%
Ez a fáradtság jele. :D Úgy olvastam először, hogy "fel lehet dolgozni, hogy megdugtam a férjem egy válságos időszakunkban..." :'D
2018. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 Bence_ ***** válasza:
21%

Ez tőled, tőletek függ.

Mivel ide írsz azt gondolom, hogy ha jól lenne a kapcsolatotok akkor folytatnád. Kiakadtál mint a slezlony rugo, érthető módon.

Azt is értem ha valaki azt mondja majd a végén neki ez sok.

Feldolgozásban segít ha érted, hogy ez róla szól, az ő döntése. Ő így kezelte azt az időszakot. Te mindent bele tettél, hogy a kapcsolatotok rendben legyen, érezted, hogy gubanc van?

2018. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%

" Te mindent bele tettél, hogy a kapcsolatotok rendben legyen, érezted, hogy gubanc van?"


Nehogy mar a kerdezo legyen a hibas?

A ferje mit tett bele? Csak a farkat mas nokbe.


En nem tudnam megbocsajtani, foleg hogy prostiKKKhoz jart. Tobbesszamban.

2018. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Életemben először írtam ide kérdést mert szeretném olyanok véleményét, tanácsát hallani akik nem ismernek...

Nem, nem tettem bele mindent abban az időben a kapcsolatba...a túlélésre "hajaztam" se éjjelem se nappalom nem volt, segítségem is szinte nulla.

2018. márc. 13. 10:12
 5/45 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudnám feldolgozni... A prostis dolgot pláne nem.
2018. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
97%

A férjed is a legegyszerűbb és legönzőbb "megoldást" alkalmazta.Az nem baj, hogy otthon semmi sincs rendben, de legalább a farka megkapja a szükségletét.

A bizalom felé elveszett.A visszaszerzése nagyon nehéz és nem kevés idő....sok esetben nem is sikerül.

Nem tudom, hogy érdemes-e még időt, energiát pocsékolnod a férjedbe, és mennyire érné meg.Ezt neked kell végiggondolni.

Én nem tudnék többé úgy ránézni, mint a történtek előtt és ez meggátolná nálam egy normális házasság fent tartását.Bennem bennem lenne az, hogy a köv.ilyen időszakban is ugyanígy kezelné a helyzetet.Nem bíznék benne meg soha többé.

2018. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
így van a bizalom örökre elveszett....
2018. márc. 13. 10:31
 8/45 A kérdező kommentje:
a röhej az egészben, hogy ez az ember "kereszténynek" vallja magát, ima az asztalnál, áhitat, mise minden vasárnap, zarándoklatok.... hol volt az "istene" amikor belépett azokon az ajókon???
2018. márc. 13. 10:33
 9/45 Bence_ ***** válasza:
0%

Mindenki önző és mindenki a legkényelmesebb módon teszi bele csak van aki előrébb lát és van aki meg a pillanatnyi örömére gondol.

Kapcsolatban a kérdező is benne van és a fejlődéséhez, hogy tudja itt mi volt a szerepe. Igen, megnézte bele tett mindent. 3 gyerek melett ennyire futotta.

Másikra való mutogatás helyett az életemet akkor tudom rendbe rakni ha magamra figyelek, felmérém az igényem és vállalom magam. Ez vonatkozik a másikra is, ha nekik ez annyora rossz akkor beszélje meg, mondja el, hogy ezt meg azt fogom csinalni. Így a Kérdezőnek megvan a lehetősége, hogy eldontse vele marad vagy lezárja a kapcsolatot.

Minden bele fér egy kapcsolatba amíg a bizalom közöttük van és minden megcsalás ha a bizalmad máshol helyezed el.

2018. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Bence_ ***** válasza:
66%

Gyerekekre mutogatni megint kifelé van.

Igy kényelmes nekem ezért vele maradok.

Ez igaz és érthető.

Ha a gyerekek "miatt" maradtok együtt akkor azt mutatjátok nekik, hogy ez a normális. Hazug kapcsolat.

2018. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!