Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet dolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnolia38 kérdése:

Fel lehet dolgozni, hogy megtudtam a férjem egy válságos időszakunkban társkeresőkön regisztrált és prostituáltakhoz járt?

Figyelt kérdés
A szívem darabokban. Úgy érzem meghalt bennem valami.19 éve vagyunk együtt 17 éve házasok.3 gyönyörű gyermekünk van. (8,6,2 évesek) Az eset a 3.gyermekünk születése utáni válságos, konfliktusokkal teli időszakban történt. Most derült ki. Létezik ilyen esetben megbocsátás? A gyerekek miatt lehet békében folytatni az életet vagy mindig elő fog törni belőlem a fájdalom?
2018. márc. 13. 09:56
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
80%

A legrosszabb,hogy abban a vàlsàgos időszakban a férjednek otthon tehàt neked kellett volna segítenie,nem lotyókat hajkuràszni.

Persze ez a legegyszerűbb:hagyni az aszonyt had kinlódjon a bajokkal,urasàg megy megy félreb asz ni.Tudom nem vigasz,de nem ő az egyetlen ilyen undoritó alak.

Nos vagy kihajitod,vagy ha még alkalmas valamire otthon,akkor hasznàt veheted a hàz körül,amig nem talàlsz màsikat.Bàr egyik sem sokkal különb.Ezért szavazok én màr egy ideje az érdekkapcsolatra.

2018. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
35%

Csak akkor van értelme folytatni, ha tudsz neki tiszta lapot adni, megbocsátani. Ha benned marad a tüske, akkor csak felmorzsoljátok egymást. És az nem jó a gyerekeknek sem.


Az, hogy a megcsalás megtörtént az mindig egy jelző értékű dolog, hogy valamit nem csináltatok jól. És a férjed kívül kereste a megoldást, nem strapálta magát, hogy megoldódjon a dolog.


Szerintem attól függően, hogy milyen kimenetele lesz a dolognak, mindenképp meg kéne beszélnetek mit rontottatok el. Megértem ezt a "túlélő" üzemmódot, mert éltem át én is hasonlót, de nálam is csak rosszabb lett minden. A konfliktusokat nem szabad kerülni, ha gond van, beszélni kell róla, megoldani. Együtt (tehát nem csak neked kell törnöd magad).


A gyerekek miatt nem érdemes együtt maradni. Nekik is jobb, ha mindketten boldogok vagytok a saját utatokon, mintha együtt marnátok egymást. Az ugyan úgy mérgezi egy gyerek lelkét.

2018. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudnám megbocsátani...
2018. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Bence_ ***** válasza:

Megcsalás csak egy tünet.

"a röhej az egészben, hogy ez az ember "kereszténynek" vallja magát, ima az asztalnál, áhitat, mise minden vasárnap, zarándoklatok.... hol volt az "istene" amikor belépett azokon az ajókon???"

Más gond is van itt.

2018. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
A gyerekek miatti együtt maradással most ő "takarózik".Én már majdnem beadtam a válókeresetet, össze van készítve minden...Beindult a kampány, hogy ne tegyem, tönkreteszem őket...olyan szép életük volt eddig...úgysem találok jobbat, kinek kellenék 3 gyerekkel...szóval most nekem van lelkiismeret furdallásom ezért vacillálok.
2018. márc. 13. 11:10
 16/45 anonim ***** válasza:
98%

Jaj de tipikus...ezt csinálják a félrelépők (nők is), értenek hozzá, hogy a válás felvetésénél te érezd magad szarul. Rokonomat egyik legjobb (?) barátnőjével csalta meg a férje, utána még ő könyörgött, hogy ne váljanak. Azóta elváltak, de a férfi teljesen megjátssza a külvilág és gyerekek felé a tökéletes apát (addig leszarta őket). Szóval kösd fel a nadrágot és ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Én elhiszem, hogy hosszú házasság után az emberek zöme kikacsintana. Viszont a prostikhoz járásról: van ex-prostituált ismerősöm, ő mesélte, hogy a legtöbb házasemberre úgy kellett rákönyörögni az óvszert. És ez egy igényesebb, drágább prosti volt. Akkor el lehet képzelni, milyen fertőzéseket vihet haza a családnak egy trógerebb alak.

Hogy rohadna meg az ilyen.


Kitartás, jól teszed, hogy válsz! Ki tudja a későbbiekben milyen nyavalyát ragasztana rátok..többek között.

2018. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Ne hagyd magad lelkileg zsarolni!

A nagymamám 3 gyerekkel is talált férjet, úgy, hogy nem is akart már több esküvőt. Papám évekig ostromolta, míg beadta a derekát.


A te életed a tied. Valamilyen szinten kell egy önfeláldozás a gyerekekhez, de nem így. És mondom: a gyerekeknek az sokkal rosszabb, ha rossz példát mutatsz neki, hogy nyeljék a békát, miközben elsorvadnak.


A párod érvei eddig nevetségesek és sokkal inkább ő fél attól, hogy nem talál olyan társat az életében mint te.

Kicsit vonódj ki a bűvköréből, és gondold végig a helyzeted! De ha te nem vagy boldog szülő, akkor gyerekeknek is azt tanítod meg, hogy a párkapcsolatok hazugságon alapulnak és jól van ez így.

2018. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
89%

"kinek kellenél három gyerekkel" És ő kinek kellett? Luvnyáknak, akik max. pénzért keféltek vele.


De egy gyökér, ájtatos f-sz.

2018. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
96%

"A gyerekek miatti együtt maradással most ő "takarózik"."


A gyerekeire akkor kellett volna gondolnia, mielőtt máshová dugdossa a nemi szervét.Erre nem volt képes, csak dugni másokat.És most sem rájuk gondol, hanem a saját biztonságára.Értsd, továbbra is legyen meg neki a látszat boldogság.


"Én már majdnem beadtam a válókeresetet, össze van készítve minden...Beindult a kampány, hogy ne tegyem, tönkreteszem őket...olyan szép életük volt eddig...úgysem találok jobbat, kinek kellenék 3 gyerekkel...szóval most nekem van lelkiismeret furdallásom ezért vacillálok."


A hangsúly a volton van.A gyerekek nőnek, és egyre értelmesebbek lesznek.Amint rájönnek milyen gyenge jellem az apjuk, nem hinném, hogy boldogsággal töltené el őket.És nem, nem te tetted tönkre a boldogságukat, abban vaskosan benne van az ő keze is.

Azt ő nem tudhatja előre, hogy te kinek kellenél majd...a helyében azon aggódnék inkább, hogy ő kinek fog kelleni ilyen jellemmel.

Én nem gondolnám, hogy neked kellene lelkiismeret furdalásodnak lenni.A férjed volt az, aki jellemtelen ember módjára kezelte a problémákat.

2018. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 Bence_ ***** válasza:
84%

Keresetet add be gyerekek esetében 2 tárgyalás biztos van. Simán lehet 1 év.

Az csak egy papír attól a gyerekek helyzete semmit se változik, gyerekek azt érzék meg ha szüleik ki vannak akadva és veszekednek.

Egy olyan férfi mit sugároz magából a feleségéről akit éppen csal? Erre gondolt? Biztosan a szeretem, becsülöm anyátokat érezték rajta a gyerekek.

"úgysem találok jobbat, kinek kellenék 3 gyerekkel.." ennél a résznél az apád fa.át jutott volna az eszembe.

Menj el egy pszichológushoz, elve a 3 gyerektől simán meglehet zakkanni + ez az egész. Rakd rendbe magad, neked is és a gyerekeknek is az a jó, ha egy kiegyensúlyozott, boldog nő vagy.

Halkan megsúgom, hogy egy férfit TE érdekelsz a gyerekeid meg tudomásul veszi.

Fel a fejjel. :)

2018. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!