Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet dolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnolia38 kérdése:

Fel lehet dolgozni, hogy megtudtam a férjem egy válságos időszakunkban társkeresőkön regisztrált és prostituáltakhoz járt?

Figyelt kérdés
A szívem darabokban. Úgy érzem meghalt bennem valami.19 éve vagyunk együtt 17 éve házasok.3 gyönyörű gyermekünk van. (8,6,2 évesek) Az eset a 3.gyermekünk születése utáni válságos, konfliktusokkal teli időszakban történt. Most derült ki. Létezik ilyen esetben megbocsátás? A gyerekek miatt lehet békében folytatni az életet vagy mindig elő fog törni belőlem a fájdalom?
2018. márc. 13. 09:56
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hogy tömjéneztem magam..ez csak egy kis humor volt :) Persze nyilván elláttam a gyerekeket, a háztartást a fél hektár kertet sőt még a saját vállalkozásomat is. Apuka ezt nagyon értékelte, ha rosszkor szóltam rosszat és ő pont stresszes volt na hát egy kis pofon, üvöltözés vagy egy kis fojtogatás volt a jussom...na de így is szerettem inkább kussba voltam a békesség kedvéért...meséljek még?
2018. márc. 13. 21:48
 42/45 anonim ***** válasza:
Na ha még elkalapalt téged etc és vele vagy és neked ez így jó akkor megint nincs miről beszélni. Foleg ha képes voltál 3 gyereket szülni neki.
2018. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
képes...azok szép időszakok voltak. Akartam ezt a családot a gyerekeket... Most látom mennyire gáz vagyok ,hogy annyi mindenre legyintettem. Igen sajnos lépni kellett volna már a gyerekek előtt..
2018. márc. 13. 22:48
 44/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor itt az ideje, legyél erős, vár rád az új élet! :) Eddig is mindent megoldottál a férjed nélkül, most is meg fogod! :)
2018. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nem a prostizás a gond, hanem hogy bántott, ez a komoly dolog. Te viszont ennek ellenére vele maradtál. Kettőn áll a vásár.
2018. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!