Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet dolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnolia38 kérdése:

Fel lehet dolgozni, hogy megtudtam a férjem egy válságos időszakunkban társkeresőkön regisztrált és prostituáltakhoz járt?

Figyelt kérdés
A szívem darabokban. Úgy érzem meghalt bennem valami.19 éve vagyunk együtt 17 éve házasok.3 gyönyörű gyermekünk van. (8,6,2 évesek) Az eset a 3.gyermekünk születése utáni válságos, konfliktusokkal teli időszakban történt. Most derült ki. Létezik ilyen esetben megbocsátás? A gyerekek miatt lehet békében folytatni az életet vagy mindig elő fog törni belőlem a fájdalom?
2018. márc. 13. 09:56
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
94%
Én soha nem tudnám feldolgozni. Amit a férjed művel, a legnagyobb parasztság. Semmibe nem vesz téged, a gyerekeket. Te azért ne add be a válókeresetet, mert nézd a gyerekeket. Amikor ő prostikhoz járt, ő miért nem nézte a gyerekeket? Miért a nőnek kell mindig mindenkit figyelembe venni? Na neee. Megalázó az egész helyzet, de állj a sarkadra, és igenis mutasd meg mindenkinek, hogy egyedül is helyt tudsz állni az életben. Az meg hogy nem kellenél senkinek sem... Ő dehogynem. Ő viszont biztosan nem fog kelleni senkinek sem, ha a problémamegoldása ilyen szinten van. Nem ezt érdemelted, ebben biztos vagyok.
2018. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
En is oroszlan vagyok :-D Az exem ugyanez volt, ugyanigy könyörgött, mai napig a gyerekek möge bujik...én is találtam új párt és NEM igaz h minden ffi egyforma :-)
2018. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
a te férjed mit követett el? persze nyilván kettőn áll a vásár de akkor is ő lépte meg ezt a durva dolgot nálunk. A gyerekek hogy élték meg? Hogy sikerült elszakadnotok egymástól? Annyi kérdésem lenne...ha van kedved beszélni egy oroszlántárssal akár priviben...benne vagyok!
2018. márc. 13. 14:30
 34/45 anonim ***** válasza:

ha diplomás, nyelveket beszélő nő vagy, akkor nem szorulsz rá gazdaságilag sema férjedre, mindeképp dobd ki.

egyrészt megteheti újra, másrészt undorító, h. neki ez belefér, hogy kihasználja egy szerencsétlenebb sorsú nő (a prosti) marginalizált léthelyzetét, és pénzért kilóra megveszi pár órára, mint hentesnél a húst.

az hogy téged megalázott, nem kell ragozni.


dobd ki, dobd, dobd ki.


legyen méltóságod, legyen önérzeted, legyen az meg benned, hogy veled így soha senki nem viselkedhet.

2018. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat! A gyerekek miatt csak úgy kidobni nem tudom... ez nem ilyen egyszerű...jó döntés ebben a helyzetben nincs. Az biztos viszont, hogy hányingert kapok ha rágondolok a prostis ügyeire...
2018. márc. 13. 16:39
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
Azert ment prostihoz ha otthon nem volt vele kedves senki akkor legalább vett egy kis szeretetet. Hogy fel tudod e azt dolgozni hogy máshoz kellett menni szeretetert amikor te vagy a felesége ezt nem tudom.
2018. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
szeretetet??? ezt komolyan mondod? :D
2018. márc. 13. 20:53
 38/45 A kérdező kommentje:
És én hova mentem volna "szeretetért" 2 szoptatás vagy kakis pelenka között? Egy nő ha igazi szeretetet KAP akkor azt tuti DUPLÁN adja vissza!
2018. márc. 13. 20:56
 39/45 A kérdező kommentje:
Kedves apuka minden nap akkor ért haza a munkából mikor már az esti őrület lecsengett picik és nagyok megetetve, megfürdetve, elaltatva, anyuka félholtan kifeküdve...jajj és szegény ekkor már nem kapott szeretetet...
2018. márc. 13. 21:00
 40/45 anonim ***** válasza:

Ohh sajnálom hogy ilyen sanyaru sorsod volt.

Az persze erdekes hogy nálunk is több gyerek van és hát a feleségem törődött velem is.

Persze ő nem tomjenezte magát hogy ő a horoszkóp szerint milyen állat meg mitudomen de probléma nélkül megoldotta a dolgot.


De így már kezd tiszta lenni a kép :)

2018. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!