Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet dolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnolia38 kérdése:

Fel lehet dolgozni, hogy megtudtam a férjem egy válságos időszakunkban társkeresőkön regisztrált és prostituáltakhoz járt?

Figyelt kérdés
A szívem darabokban. Úgy érzem meghalt bennem valami.19 éve vagyunk együtt 17 éve házasok.3 gyönyörű gyermekünk van. (8,6,2 évesek) Az eset a 3.gyermekünk születése utáni válságos, konfliktusokkal teli időszakban történt. Most derült ki. Létezik ilyen esetben megbocsátás? A gyerekek miatt lehet békében folytatni az életet vagy mindig elő fog törni belőlem a fájdalom?
2018. márc. 13. 09:56
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
97%
"Beindult a kampány, hogy ne tegyem, tönkreteszem őket..." - na itt fogyott volna el a turelmem es egy szajba vagas kisereteben mentem volna beadni a keresetet. Hogy kepzeli?
2018. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
a szájba vágás megvolt :D sőt egy fakanalat is ripityára törtem a hátán...iszonyat erő fel tud szabadulni egy dühös csalódott nőből...főleg ha oroszlán a horoszkópja...
2018. márc. 13. 12:06
 23/45 anonim ***** válasza:
94%
Na, akkor mar csak a kereset beadasa van hatra :D. Ne hagyd hogy manipulaljon. Ha probalkozna, akkor meg lehet neki mondani, hogy takarodjon oradijert manipulalni a prostijait.
2018. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Minek maradnál vele? Hgy a következő nehéz időszakban megint másba dugdossa a farkát?

Fantasztikus konfliktuskezelés.

Ilyen embernek a haverja nem lennék, nem még hogy a párja...

2018. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
95%

Hát aki 19 évet semmibe vett azzal, hogy félredug, de oda is csak a pénzéért kellett.. Szemétláda.

Ha annyira "nagy hívő", lehet az a baja, hogy ciki lesz elválni, mert mégiscsak Isten és ember színe előtt örökre, meg egy jó asszony mindent megbocsát (lóphaszt).

Van egy olyan érzésem, hogy ha elváltok, Te leszel az, aki aránylag rövid időn belül kivirul, nyitni kezd a világ felé, randizik.. Hogy kinek kellenél? Hát bárkinek kb basszus! Kollégám egy 4 gyerekes anyukával jött össze (ő 54, a párja 43), saját gyereket nem nagyon akart, de a párja gyerekeit imádja nevelgetni-tanítgatni. És nem hiszem hogy ő lenne az egyetlen a földön aki ilyen.

A férjed meg tuti az a tipikus kissé lecsúszott fószer lesz, aki tízen-huszonéves csajszikákat hülyít, mert ők még nem látják elsőre hogy mekkora nulla. Aztán vagy a prostijai mellől viszi el majd a hullaszállító, vagy valami hasonló kaliberű nőféleséggel hal meg. Így járt nem is érdemel többet.

Fel a fejjel, add be azt a keresetet! Egy igazi oroszlán (főleg egy anyaoroszlán) nem hátrál meg, hanem beleáll és átharapja a másik nyakát..:)

2018. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Még csak 24 éves vagyok. Egyetlen barátom volt a jelenlegi előtt.


Nyilvan nincs akkora élettapasztalatom de elmondom én hogy látom.


Az hogy válsághelyzet alakult ki egy kapcsolatban nem jogosítja fel egyik felet sem a megcsalásra én úgy gondolom. A türelem a megbeszélés és ahogy te írod a tulelesre hajtás is - talán egy ideig legalábbis, sokáig azért nem - lehet segítség de a megcsalással mégis mit ér el??


Egyszerűen undorítónak tartom hogyha gond van akkor nem a megoldással törődik valaki hanem hogy egy jót dughasson. Ennél nagyobb önzőség és tiszteletlenseg nincs is a világon. Ez nem egy felelősségteljes gondolkodás.


Engem is csaltak már meg, először azt hittem majd a bizalom kiépül újra. Hát nem. Akkor jöttem rá hogy bár megbocsájtani meg tudok nagyon hosszú idő után, de elfelejteni és újra megbízni a másikban nem.


Ha te sem tudsz benne bízni akkor jobb a külön válás. Még ha gyerek van akkor is. Különben egy életen át idegeskednél aggódnál, kattognál hogy éppen hol jár..


Kitartást és sok sikert.


Egyébként próbáltad ezt megbeszelni vele?

2018. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Persze azért van az érzelmi zsarolás mert látja, hogy nem viccelek.Még 3 gyerek után is jó nőnek számítok, megfordulnak utánam az utcán...kb. úgy nézek ki mint 25 évesen csak a szemem alatti karikák kicsit sötétebbek az éjszakázásoktól...de ez is elmúlik egyszer remélem. Több ismerős-barát susmogja a fülembe, hogy úgyse lesz jobb minden férfi ilyen...szar életem lesz, hogy fogom a házat-kertet fenntartani stb...nem lesz erőm...hát ha tudnák mennyi erő van egy nőben. Kicsit el vannak emberek tájolva!!!
2018. márc. 13. 12:55
 28/45 Bence_ ***** válasza:

Vannak más férfiak! ;-)

A másik a tükröd, személy cserétől a kép még ugyan az marad.

Ha változol a hozzád való férfiak is változnak, más lesz a halmaz.

2018. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

nincs megbocsátás, nagy hülye vagy, ha megbocsátasz.

és a helyedben komolyan aggódnék azért, h. milyen nemi baj lappang benned, amit az arschloch férjed hazavitt a prostiktól.

a gyerekekkel meg ne takarózz, ha tudnák mi az igazság, ők sem akarnák, h. egy ilyen gerinctelen mellett élj.

2018. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Amint kiborult a bili persze bepánikoltam és azonnal elzavartam a nemigondozóba...mindenféle kellemetlen vizsgálatot megcsináltatott. Várjuk az eredményeket. Persze nőgyógyásznál voltam én is, rákszűrés meg ilyesmi de konkrétan majd az ő eredményei függvényében lépek ha szükséges.... de milyen ciki ez az egész...egy jól szituált több diplomás, nyelveket beszélő jó anyagi körülmények között élő házaspár, egy irigyelt kalandos élettel...nemigondozóba kell hogy szaladgáljon a férj mocska miatt.
2018. márc. 13. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!