Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerelem nem válogat. De az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem nem válogat. De az ember dönthet?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki tönkre tett egy családot kíméletlenül. Összejött az apával, aki szintén nem különb a nőnél.


Megkérdeztem a nőt, hogy nincs bűntudata amiatt, hogy közrejátszott egy család széthullásában, hogy két gyermeket szakított el a szüleitől, mert a család minden tagja elment ahova tudott, az apa meg vígan él a családjára fittyet hányva?

És a válasza ledöbbentett... Azt mondta, hogy egyáltalán nincs bűntudata, mert szeretik egymást és a szerelem nem válogat... Még ő nézett engem hülyének, hogy ilyent mertem kérdezni. Erre nem tudtam mit mondani, ott hagytam. Szerettem volna válaszolni, de nem tudtam mit mondhattam volna hirtelen, így a következő találkozásunkkor szeretném megejteni, mert nem tudok közömbösen állni egy ilyen helyzettel szemben... A nő 33 éves, a férfi pedig 60. Úgy gondolom, hogy ha valaki felnőtt létére csak úgy, meggondolás nélkül megy a szerelem után, bele sem gondolva a következményekbe, amely másokat érint, akkor az az ember megrekedt egy 15 éves kislány érzelmi intelliganciájának a szintjén. A szerelem nem válogat, de az embernek ésszel kell döntéseket hoznia.


Valahogyan ezt szeretném ütősen elmondani, hogy legyen súlya... Tudnátok ebben segíteni? A véleményeteket is megköszönném.



2019. febr. 14. 11:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20 évesek a gyerekeik. Azért lettek elszakítva a szüleiktől, mert anyagi okokból kifolyólag nem tudták megoldani, hogy hárman az anyával külön költözzenek, így ki ahova menni tudott, oda ment és havonta egyszer ha tudnak találkozni a távolság miatt. Tudom jól, hogy nem csak a nő a hibás, hanem az apa is.


Miből gondolod, hogy én lennék az egyik gyermek?

2019. febr. 14. 22:03
 22/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem csak a nő, hanem az apa is? Még mindig nem érted? Nem a nő fogadott hűséget, hanem az apa. Nem a nő csalta egész életében a nejét, hanem az apa. Ha egy apa nem akarja otthagyni a családját, akkor el sem lehet mozdítani a családja mellől. 20 évesen meg ha van lehetőségük önálló életet kezdeni, nem fognak sérülni. Jobb, mint hazugságban élni. A szerető nagy szívességet tett neki akaratlanul is, ő meg vitte ezt a mocskot. Fair trade.
2019. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem miert van.az ha szetment a hazassag akkor miert.mindig a 3dik szemelyt.kell hibaztatni?


Annyira nem vagytok kepesek hogy vallaljatok mar egyszer fel hogy haa ferfi csal akkor ö a hibas , 3dikat barmikor lehet talalni ,akar prostit is.

A ferfi torte meg a hazassagot es nem a 3dik szemely.

Nem kell haritgatni, hibast keresni -ezt a gyenge emberek teszik.

Vállalni kell. A ferfi felrement tokmindegy hogy kivel a lenyeg elment.Ennyi. Nem kell tovabb keverni a szart. Vallalni kell ö kufircolt felre.

2019. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Miert kellett lepontozni?

Csak a gerincességrol beszeltem hogy vannak akik nem kepesek vallalni a feleloseget a tetteikert hanem mindig vkire rafogjak. Na ezekbe nincs gerinc akarhogy keresnem

2019. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
67%

Ne mérgelődj kedves 46%, mi emberek mindig másban keressük a hibát... Te is, én is. Ezen nem rég gondolkoztam el... pedig, ha őszinték akarunk lenni, akkor a hibában mi is ott vagyunk. Annyira egyszerű áthárítani, annyira nehéz magunkban meglátni...

Itt a Gyk-án ne keress hibást, itt csak fekete van vagy fehér.

Ennyi.

2019. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyetertek..enis pont ezt probaltam kifejteni..
2019. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!