Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerelem nem válogat. De az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem nem válogat. De az ember dönthet?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki tönkre tett egy családot kíméletlenül. Összejött az apával, aki szintén nem különb a nőnél.


Megkérdeztem a nőt, hogy nincs bűntudata amiatt, hogy közrejátszott egy család széthullásában, hogy két gyermeket szakított el a szüleitől, mert a család minden tagja elment ahova tudott, az apa meg vígan él a családjára fittyet hányva?

És a válasza ledöbbentett... Azt mondta, hogy egyáltalán nincs bűntudata, mert szeretik egymást és a szerelem nem válogat... Még ő nézett engem hülyének, hogy ilyent mertem kérdezni. Erre nem tudtam mit mondani, ott hagytam. Szerettem volna válaszolni, de nem tudtam mit mondhattam volna hirtelen, így a következő találkozásunkkor szeretném megejteni, mert nem tudok közömbösen állni egy ilyen helyzettel szemben... A nő 33 éves, a férfi pedig 60. Úgy gondolom, hogy ha valaki felnőtt létére csak úgy, meggondolás nélkül megy a szerelem után, bele sem gondolva a következményekbe, amely másokat érint, akkor az az ember megrekedt egy 15 éves kislány érzelmi intelliganciájának a szintjén. A szerelem nem válogat, de az embernek ésszel kell döntéseket hoznia.


Valahogyan ezt szeretném ütősen elmondani, hogy legyen súlya... Tudnátok ebben segíteni? A véleményeteket is megköszönném.



2019. febr. 14. 11:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
Az egy dolog, hogy én nős férfivel soha nem kezdenék, de ez megint az a szitu, hogy a nő a gonosz csúnya, mert elszakította a szerető apát a családtól. Hát nem, ez nem igazán így van. Az aki képes elhagyni ilyen módon a családját, az bárkivel megteszi, most pont ez a nő jött éppen akibe beleszeretett, de ha más jött volna másért hagyja el a családot. Én nem vagyok híve annak, hogy a gyerekek miatt együtt kell maradni, a szüleim megtették és hogy őszinte legyek semmi, de semmi előnyöm nem származott belőle. Mit kaptam helyette? Végignézhettem ahogy anyám szenved, hallgathattam ahogy folyton veszekednek és bármennyire is tudom, hogy ez nem az én döntésem volt nem bírok szabadulni a gondolattól, hogy tönkerettem anyámék életét, mert ha nem lettem volna akkor mindkettejüknek boldog élete lehetett volna, csak nem egymás mellett. Ettől függetlenül ezt lehet korrekt módon csinálni úgy, hogy a gyerek ebből még pozitivan is ki tud jönni. Az, hogy a pasi teljesen leszarja a családját az nem a nő döntése volt hanem a pasié, persze nyilván az sokat elmond valakiről aki ezt szó nélkül végig nézi, de ez akkor is a pasi döntése. Te meg szerintem ne mások véleményével akarj dobálózni. Ha nagyon nem bírod megállni, hogy mások életével foglalkozol a sajátod helyett, akkor légy kreativ és mondd el a véleményed. Ha magadtól ez nem megy akkor meg maradj szépen csendben ahogy azt illik.
2019. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%

Köszönöm kedves Kérdező, h bővebben leírtad a történetet!

Én mégis azt mondanám, ezek ismeretében meg főleg, h ez volt jó mindenkinek. Szegény felesége...végre megszabadult egy görénytől.

Ha felelőst keresel, akkor pedig nem a nőt kell megkérdezned, hanem a férfit. Ő csinálta ezt sorozatosan a családjával. De, nincs értelme. Egy lelkiismeret nélküli ember nem fogja beismerni, h az. Meg, ahogy írtam, nincs is jogunk senkit kérdőre vonni személyes élete miatt.


Itt látszik meg nagyon ebben a történetben, h nem vagyunk egyformák. De, semmi értelme ezért a másik fejét leszedni. Ő ilyen, annak örülj, h te nem.

2019. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%
Feleslegesen okfejtesz,mert senkit nem fog érdekelni,a nőt sem.Egyébként nem a Te dolgod,gondolj,amit szeretnél,de felesleges példabeszédet tartani,véleményt formálni,kioktatni,jótanácsokkal ellâtni a nőt.Azt se értem minek akarod ennyire a válladra venni más gondjât.Nincs jobb dolgod a saját házad körül?Felesleges energiapazarlást hajtasz végre,és csak negatív gondolataid vannak.Persze ha neked ez kell.Főleg ha ez a férfi nem is egy mintapéldâny emberség szempontjâból.
2019. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Rockarc ***** válasza:
78%

Kerdezo. Szamit, ha jol megmondod neki a tutit? Valtoztat valamin? Ugye, hogy nem. Vissza ugy se lehet csinalni. Ne felj attol, hogy nem fog szembesulni a tettei kovetkezmenyeivel. Mindenki aki ismeri oket, meglesz a velemnyuk roluk. Nem lesznek semmilyen tarsasag kedvencei.


42F

2019. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem veled nagy gondok vannak kerdezõ ha ez a ferfi nem is kozvetlenul a te ex ferjed hanem csak csaladi barat.

Mit dugod bele az orrod mas dolgaba?

Teged a gyűlölet es az undor vezet, amikor nemis a te csaladodrol van szo az utolso hozzaszolasod alapjan.

Most az valtoztat ha te vmi utoset valaszolsz? Nem te vagy az Isten h itelj masok felett inkabb nezz a magad dolgai utan.

Ok igy dontottek es az nem a te dolgod.

2019. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha most nem foglalkozik a lányával, akkor eddig sem volt valami jó apa.
2019. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

Erre szoktam azt mondani, hogy megérdemlik egymást, sok boldogságot!

Majd akkor mondd vissza neki a szavait, ha egy az aranyfarkú szerencsesüti őt csalja másokkal. Mert az 100%, hogy csalni fogja őt is, erről majd akkor fog leszokni, ha fel se áll, és járókerettel megy.

2019. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%

" aranyfarkú szerencsesüti"


😂😂😂😂

2019. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

>mert szeretik egymást és a szerelem nem válogat


Hitvány, gyenge, gyáva emberek önigazoló hazugsága, a személyes felelősség teljes elhárítása.

2019. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem értem, miért a nőt cseszegeted, amikor ez a pasi, folyamatosan csalta a nejét. Ezt a házasságot nem a nő tette tönkre, hanem a hűtlen pasi.

2. Kérlek mondd el őszintén, hány évesek a gyerekek. Mert egy 60 évesnek nem hiszem, hogy olyan kicsi gyerekei lennének.

3. "két gyermeket szakított el a szüleitől, mert a család minden tagja ment ahova tudott"

Mi az, hogy a szüleitől, az anyjuktól nem ő szakította el. És ha mindenki máshova ment, akkor azok a gyerekek felnőttek...igaz?

Sőt: te magad az egyik gyerek vagy, nem?

2019. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!