Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lora87 kérdése:

Megcsal a párom, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmondom a történetem a legrövidebb formában.

Kapcsolatban vagyok,a páromtól van egy 2 éves kislányom.

Ő vidéken dolgozik(hol dolgozik,hol nem),igy minimális időt töltünk együtt.

Tavaly rájöttem,h viszonya van egy másik nővel ami mar 3 hónapja tartott. Nagyon nehezen viseltem,egyáltalán nem tudtam enni és aludni,elvégezni a feladataimat,a munkámat,a végén orvoshoz kerültem,és a munkahelyemről is elbocsájtottak.

Szeretem őt. Szinte egyedül nevelem a kislanyunkat,és attól h dolgozgat,az anyagi részébe szinte semmit nem segit..viszont az együtt töltött idő "álom családba" illő.Mikor együtt vagyunk,boldogok vagyunk,de ahogy kilép az ajtón,ideges leszek.

Emelett tavaly bajba keveredett(illegális kábítószer tartása és forgalmazása miatt),ezért az idén leültetik egy rövid időre. Akkor megbocsájtottam neki,és ezzel az "ügyet" is lenyeltem,abban a reményben h tanul belőle és többé nem fordul elő. Láttam rajta,h tényleg megbánta mindkét dolgot,és adtam neki még egy esélyt..

Az ő elmondása szerint retteg attól h elveszít minket mire kiengedik. Nagyon szeret engem.Én mondtam neki h ha tanul belőle és számít neki valamit a családja akkor más útra tér. Tudni kell,h a megbocsájtásom majdnem egy évébe került. Minden nap könyörgött,sirt is,jött utánam,annak ellenére h minden alkalommal elzavartam.Ezért is hittem,h komolyan megbánta amit tett.

A kapcsolatunk körülbelül 1 hónappal ezelőtt rendeződött.

Tegnap éjjel viszont üzenetet kapott... és rájöttem h megint van valakije,egy tőle 25 évvel idősebb 2 gyermekes anyával,ami talán 2 hete tart..

Úgy érzem, h összeroppanok a tudattal...nem értem h miért csinálja ezt,vagy akkor tényleg miért nem hagy békén,minek jott utánam annyit?

Még nem árultam el neki,h tudok az új viszonyáról..nem tudom hogyan fogjak hozzá,hogyan mondjam meg,és h mi tévő legyek most. Teljesen kikészültem pár óra leforgása alatt..

Kérem,h a rosszindulatú megjegyzésekkel,gúnyolódásokkal,véleményekkel kíméljetek.


Egy kétségbeesett anyuka



2019. febr. 20. 16:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Buszke lesz a gyermeked a drága apukajara!!

Inkabb kulon lathatja amikor akarja

ahogy no a gyermeketek majd eldonti milyen viszonyt akar folytatni az apjaval.

Mindenki rajtad es rajta fog rohogni

szerinted az oviba iskolaba mi lesz?

majd mikor cinkelik h borton tortelek az apad

stb..legalabb buszken mondhatnad hat igen,de legalabb vege köztetek.

Biztos nem elnek együtt a ferjemmel

a gyerekkel meg menekülnek

kitudja milyen ügyekbe keveredett már bele!!

2019. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
"Mikor együtt vagyunk,boldogok vagyunk,de ahogy kilép az ajtón,ideges leszek." Ez majdhogynem felér egy pszichiátriai diagnózissal. Lehet hogy társfüggő vagy? Önbizalommal hogy állsz? Képes lennél egyedül is felnevelni egy gyermeket? Mert kénytelen leszel, ugyanis, ahogy írtad, az úriembert leültetik hamarosan. Minden bizonnyal jogosan. Te szeretnél egy bűnözővel élni, ilyen apát szeretnél a gyerekednek? Ugye, nem. Használd ki a lehetőséget, szakíts vele. Onnét bentről semmit sem tehet, ha pedig végre kijön, nem mer majd zaklatni, nehogy visszakerüljön...
2019. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Bocsánat de még ott tartok h képtelen vagyok felfogni v megérteni h h lehet valaki ilyen v h miért v hogyan tehette ezt v minek jött akkor?aaahhh...lehet h nem is kell az ilyet megérteni.

Hivott ma már de nem reagáltam rá. Nem is fogok,csak nagyon nehéz...

2019. febr. 20. 17:13
 14/39 A kérdező kommentje:

Igen,jól látod,problémás az önbizalmam... azt h ha kilép az ajtón,ideges leszek.Úgy értettem h azok után amit tett nehéz újra megbizni annyira h ne gyanakodjak abban h mit csinál.

Hát ettől én is tartok h piszkálják majd e miatt a kislányt,ez mindenképp benne van a pakliban,mivel ő az édesapja.

2019. febr. 20. 17:20
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ez a férfi téged nem tisztel és nem szeret egy kicsit sem! Soha nem is fog! Én a helyedben nem adnék több lehetőséget neki, akkor sem ha halálosan szerelmes lennék belé. Próbáld reálisan nézni a dolgokat.
2019. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Erről egy régi kapcsolatom jut eszembe,visszagondolva már jó nagy hülyeségnek tartom,de hát fiatal voltam,és megvezethető,fel se fogtam a dolgokat.Együtt voltam ezzel a taggal,és egyszer mikor mentünk autóval,körbefogtak minket a rendőrök.Kocsi átvizsgálás,néztem nagyokat,mert a kesztyűtartóból érdekes dolgokat vettek ki,bevittek minket,miatta én is pár óráig fogdán voltam.Aztán kiengedték őt még pár napra,mentünk ugyanúgy a kocsival,kapott 1 telefont,hajtott mint a vadállat,azt mondta ki kell tennie valahol,mert sürgős dolga van.Kiderült hogy épp gyereke született valami nőtől egy kórházban :) Szóval sokk sokk hátán ért rövid idő leforgása alatt.Aztán 1 évre le is sittelték,megszűnt köztünk minden,ez külföldön volt,haza is jöttem.Ha valaki simlis bizonyos dologban,az simlis más dologban is,mert ez a gondolatmenete,és ha lenne egy gyerekem,csak azon lennék hogy ne olyan közegben nőjön fel ahol azt látja hogy az apja mindig félremegy,meg dolgokba keveredik.Ja,és változni nem fog.
2019. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Szépen kezd kiépíteni az életed nélküle. A lányodért te felelsz, az apja képtelen neki jó példát mutatni. Nem is baj, ha nincs az életében ilyen formában.

Te pedig gondold végig: ezt akarod a lányodnak példaként mutatni? Hogy eh nőnek csak nyelni szabad minden hülyeségét a másiknak, hogy nincs határszabás?! Nem! Ennél erősebb és értelmesebb vagy!


30N

2019. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 tiril ***** válasza:
86%
Nem rosszból de ilyen embert hogy lehet tisztelni és szeretni. Már a kábítószeres rész is durva, de normális kapcsolatoknál a megcsalásnál zéró toleranciának kellene lennie, persze egy kisgyerek esetében bonyolultabb a szituáció, de én akkor is elítelem ezt a megcsalásdit. Megcsalást követően egy kapcsolat soha nem lesz már az igazi, csak magadat teszed tönkre.
2019. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
csinálnék egy selfiet, és az ő mobiljáról elküldeném az új nőnek, 98%, hogy nem dicsekedett vele, hogy van egy másik családja is, gyerekkel ráadásul... aztán élvezkednék a reakción... lelépnék a gyerekkel, méghozzá olyan gyorsan, amint csak lehet. aki egyszer csalja a párját az mindig is fogja később is. sajnos ismerek én is elég közeli példákat a saját életemből, soha nem tudnak leállni. folyamatos megaláztatást, bizonytalanságot nem lehet elviselni. ezek hogy fontos vagy, ez üres szó így. mondani bármit lehet, viszont, ha így is gondolná, akkor tegyen érte, hogy benned ezek a képzetek ki is alakuljanak. viszont ez így nem tartható.
2019. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Családot alapitani egy férfi mellett akit szeretünk a legjpbb dolog ami létezhet és a legszebb amire egy nő vágyhat.. Nem hinném h a többség úgy vállal családot h majd egyedül visz mindent.v h magának szül és majd felneveli.egy másik férfival soha nem lesz olyan teljesen,nem tudom elképzelni h bárminek is úgy tudnék örülni majd mint ahogy vele örültem, mármint ami a családot illeti.igy egy kicsit elgondolkodva talán nem is ismerem ezt az embert,hiába a sok együtt töltött idő..szeretem azt az embert akit mutatott nekem az elején és most már akkor amikor együtt vagyunk arra a rövid időre. Csak iszonyúan nehéz szembenézni ezzel,és elfogadni h igy alakult és tényleg nem fog változni,és h valakinek tényleg ennyit jelent a család,vagyis ez a kis család. Egyszerűen fel nem fogom :(

Igen,valahol úgy érzem h vannak itt még piszkos dolgok amikről én nem tudok...

Nehéz újra építeni mindent,elég kilátástalannak tűnik..mindig ettől rettegtem h egyszer egyedül maradok majd a gyerekemmel(mint annó édesanyám).

Én tudom h naivnak tűnök v butának v nem tudom h mondjam,de ez nem olyan egyszerű h megcsalt,vegye a kabátját és szia. Akinek volt hasonlóban része,az tudja miről beszélek.akinek nem volt,annak meg nem kívánom h valaha is megtapasztalja. Ezek súlyos dolgok már..

Ha igy elbeszélgetek kívülállókkal legalább egy kicsit megnyugszom,v nem esz meg annyira az ideg. Azért is annyira rossz érzés mert tényleg mindent megtettem,kedvébe jártam,sokmindent magamra vállaltam(lehet nem kellett volna).Egyszerűen nem értem h mi kell az ilyennsk.

2019. febr. 20. 20:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!