Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lora87 kérdése:

Megcsal a párom, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmondom a történetem a legrövidebb formában.

Kapcsolatban vagyok,a páromtól van egy 2 éves kislányom.

Ő vidéken dolgozik(hol dolgozik,hol nem),igy minimális időt töltünk együtt.

Tavaly rájöttem,h viszonya van egy másik nővel ami mar 3 hónapja tartott. Nagyon nehezen viseltem,egyáltalán nem tudtam enni és aludni,elvégezni a feladataimat,a munkámat,a végén orvoshoz kerültem,és a munkahelyemről is elbocsájtottak.

Szeretem őt. Szinte egyedül nevelem a kislanyunkat,és attól h dolgozgat,az anyagi részébe szinte semmit nem segit..viszont az együtt töltött idő "álom családba" illő.Mikor együtt vagyunk,boldogok vagyunk,de ahogy kilép az ajtón,ideges leszek.

Emelett tavaly bajba keveredett(illegális kábítószer tartása és forgalmazása miatt),ezért az idén leültetik egy rövid időre. Akkor megbocsájtottam neki,és ezzel az "ügyet" is lenyeltem,abban a reményben h tanul belőle és többé nem fordul elő. Láttam rajta,h tényleg megbánta mindkét dolgot,és adtam neki még egy esélyt..

Az ő elmondása szerint retteg attól h elveszít minket mire kiengedik. Nagyon szeret engem.Én mondtam neki h ha tanul belőle és számít neki valamit a családja akkor más útra tér. Tudni kell,h a megbocsájtásom majdnem egy évébe került. Minden nap könyörgött,sirt is,jött utánam,annak ellenére h minden alkalommal elzavartam.Ezért is hittem,h komolyan megbánta amit tett.

A kapcsolatunk körülbelül 1 hónappal ezelőtt rendeződött.

Tegnap éjjel viszont üzenetet kapott... és rájöttem h megint van valakije,egy tőle 25 évvel idősebb 2 gyermekes anyával,ami talán 2 hete tart..

Úgy érzem, h összeroppanok a tudattal...nem értem h miért csinálja ezt,vagy akkor tényleg miért nem hagy békén,minek jott utánam annyit?

Még nem árultam el neki,h tudok az új viszonyáról..nem tudom hogyan fogjak hozzá,hogyan mondjam meg,és h mi tévő legyek most. Teljesen kikészültem pár óra leforgása alatt..

Kérem,h a rosszindulatú megjegyzésekkel,gúnyolódásokkal,véleményekkel kíméljetek.


Egy kétségbeesett anyuka



2019. febr. 20. 16:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%
Van amikor egy jó nagy pofon kell az élettől, hogy az ember észhez térjen. Te kaptál többet is, de úgy látszik mégsem eleget. Neked ennyi pofon sem elég. Akkor szenvedj tovább. Ez az ember egy naplopó, nem dolgozik, bűnözik, ha te a kábszeres sztoriját el tudod nézni, te sem vagy különb, téged is minősít. Nem szeret, nem tisztel, semmibe vesz, ti nem egy család vagytok, ez egy nagy semmi. Szerinted ilyen egy gondoskodó családapa? A saját gyerekedet is tönkre fogod tenni, ha vele maradsz. Ilyen életet szánsz neki? Mégis mi a jó fenét szeretsz ezen az emberen?
2019. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Az h én sem vagyok különb az enyhe túlzás már bocs. Ez a komment viszont téged minősít,remélem tudod. Ezért kár volt a fáradságot venned,h hozzászólj.

Külön kértem h a gúnyolódó,rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek..nyilván nem téged ez nem érdekel,mert annyira fontosnak érzed a véleményed.

2019. febr. 20. 22:02
 23/39 anonim ***** válasza:
92%
Mit vartal? Oszinten? Most lepontozhatsz, de leirom, amit gondolok, bar elore latom, hogy nem fog tetszeni. Mit vartal 1szer megcsalt, h maskor nem fog? Azert konyorgott, mert tudta, h a biztos pontja mulik rajta, nem azert mert szeret. Ha szeretne sose tette volna meg. Masik a kabszer,nagyszeru vagy, en a gyerekem kozelebe se engedtem volna ezek utan. Tegyuk fel hazaviszi a gyerek megtalalja es fogyaszt belole? Eszedbe se jutott mi? Azt kene nezni, h a gyerekednek mi a jo, es szamara az lenne ha faj, ha nem, h vegleges bucsut vegyetek ettol az bertol. Csak h lehet h te nem fogsz. De ebbe a gyereked fog beleroppanni. Egyszer megalazott, veszelybe sodorta a csaladjat, te kialltal mellette es ujraegalaz, szerinted akkor mit kellene tenned? A gyerekedet nezzed mar!!! Te tudod mi a megoldas aszerint cseleledj es ne azert mert nincs onbizalmad. Erod legyen a gyermeked, es ne onsajnalatot tegyel. Pakold ossze ennek a mocsoknak a holmojat es dobd ki.
2019. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Bocsi az elirasokert, de kiakasztott ez a sztori
2019. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
94%

21-es vagyok.

Tévedsz, nem én tartottam fontosnak a véleményemet. Te a miénket. Te jöttél kérdezni.

De igazad van, nem fontos a véleményem. Hiszen nem is akarod hallani az igazságot. Hát tudod mit? Szenvedj tovább a naplopó börtöntöltelék pasid mellett...hiszen úgy, de úgy szereted. Na, így már jó?

2019. febr. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Bence_ ***** válasza:
100%

Ezvegy jó tanács.

Ahol az olvasottak láttán lecsattan a roló, átmész tagadásba, érzelmek szabadulnak fel ott van mot helyre tenni magadban!

2019. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Nem mentem át tagadásba egyáltalán és nem szenvedek tovább. Tanácsot kértem,nem előítéletekkel teli gúnyos megjegyzéseket.

Pontosan,én kérdeztem,normális,emberi hangnemben,normális válaszokat várva, talán kicsit elbeszélgetni erről kívülállókkal,akik már átestek hasonló helyzeteken,de úgy tűnik egyesek képtelenek erre. Egyesek alig várják h valakinek beszologathassanak. Na rátok és a véleményetekre nem vagyok kíváncsi.az ilyeneknek ott a kocsma v a piac,ott vitatkozzatok meg szólogassatok be ahogy akartok.

2019. febr. 21. 09:22
 28/39 A kérdező kommentje:
21 évesen nem gondolom h akkora tapasztalat van a hátad mögött ilyen dolgokban.Úgyh légyszíves ha nem tudsz normális lenni akkor tedd meg azt a szívességet h kimaradsz a témából
2019. febr. 21. 09:28
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem irta, hogy 21 eves, hanem, 21-es valaszolo. A velememyunket kerdezted megkaptad, vagy tetszik vagy nem, de az igazsag benne van, mondom ugy, hogy tulvagyok megcsalason es meg sok miegymason.
2019. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a családalapítás a legszebb dolog, sőt igazából ez élet értelme! De nagyon nem mindegy ,hogy kivel. Fiatal vagy még, ha kicsit helyrejöttél lelkileg, akkor biztos vagyok benne, hogy találsz új társat magad mellé...mint sok ezer hasonló sorsú nő ebben az országban. Most még nehéz, meg kell szenvedni, de pár év múlva már egészen máshogy tekintesz vissza...
2019. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!