Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm ott hagyott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ott hagyott, de azt mondja csak kalandot keres és vissza akar majd jönni, ha kiszórakozta magát. Mit gondoltok erről? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk/voltunk együtt. Ő 21l én 27f. Eddig minden a legnagyobb rendben volt velünk. Tényleg álomszerű volt a kapcsolat. Keveset veszekedtünk, azokat is megoldottuk. Most szüntet kért és azóta 2 pasival is kavar. Nagyon, nagyon őszinte ember és ezt tisztelem benne. Tényleg nem csak pozitív dolgokban tud őszinte lenni, mert abban könnyű, de nehéz a dolgokat is ferdítés nélkül elmondja.

Én szeretem még mindig és nagyon hiányzik, egyszerűen marja a lelkem a fájdalom, ha arra gondolok, hogy mással van éppen. Azt mondta, hogy addig szórakozzam ki magam én is, de én egyszerűen nem tudok másra gondolni. Görcsben van a gyomrom mióta elment kb 2 hete. Nem tudok más nőre ránézni sem. Ráírtam egy exemre, találkoztunk és csókolóztunk, de a legkevésbé sem hozott lázba. Arra gondoltam közben, hogy neki hogyan eshet jól más ember csókja rajtam kívül?

Szomorú és elkeseredett vagyok az egész miatt. Úgy érzem, hogy igazságtalan ez velem szemben. Szeretnék vele újra együtt lenni, de egyszerűen képtelenség, hogy csak mosolyogva várjam vissza ezek után.

Ha tényleg folytatni akarja ott, ahol abba hagytuk én mindezek ellenére szeretném vele folytatni. Az a kérdés, hogy hogyan őrizhetném meg a méltóságomat ebben a helyzetben és hogyan bizonyíttathatom be vele, hogy valóban engem akar és kitartana mellettem még évekig?

Mit kérjek tőle cserébe, hogy én ezt elnézem neki?



2019. márc. 29. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
95%

Te tényleg hülye vagy baccki... Komolyan. De tudod mit? Vergődj tovább.

Istenem mennyi ilyen van.. Egy igazi balfax. 😅

2019. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen tudhatnád, hogy az ő életkorában ez normális dolog. Fiatal, kíváncsi, hajtják a vágyak. Az én első kapcsolatomnak is emiatt lett vége, csak ott mind a két fél “kiélésre” vágyott. Aztán idővel rájöttem, hogy amúgy sem működött volna az a kapcsolat. Ha annyira szerettük volna egymást, akkor nem akartunk volna mással lenni. Fogadd el, hogy neki nem te vagy az igazi, és ő most nem kapcsolatra vágyik. Ne várj rá, de nem is kell azonnal csajoznod, hanem majd akkor, amikor kész leszel rá.
2019. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
85%

Elvakìtanak az érzéseid kérdező. Hidd el néhány hónap múlva úgy fogod gyűlölni mintha kötelező lenne 😂

És el sem tudod majd képzelni hogy bármi legyen még köztetek. Na akkor fogsz reálisan látni!

2019. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 Rockarc ***** válasza:
100%

Pedig ha tetszik, ha nem, dobott teged. A visszajonnek frazis egyaltalan nem biztos, es valoszinuleg nem is fog megtortenni.


En a helyedben nem varnek ra, egyreszt innentol ez a tuske mar mindig benned lesz, masreszt ha nem jon vissza, akkor csak az idod pazarlod feleslegesen. Az, hogy mit erzel, az teljesen fuggetlen attol, ami tortent. Az erzesed rossz, pontosabban fals. Felejtsd el a csajt.


43F

2019. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

#22 és mit csináljak majd két hét múlva? 1 hónapot határozott meg. 2 héttel ezelőtthöz képest 1 hónap múlva jelentkezni fog. Mit csináljak, ha tévedsz és oda áll elém, hogy én vagyok az igazi és itt van ahogy ígérte?

Ne higgyem el? Egy ilyen embernek?

2019. márc. 29. 22:04
 26/66 anonim ***** válasza:
36%
Az ő korában ez normális lehet... Tenni úgy nem sokat tudsz, esetleg kivárod amíg visszatalál hozzád. Mellette állsz. De nem lesz könnyű az biztos.
2019. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
90%
Te mekkora idóta vagy. Aztán csodálkozol majd, hogy a csaj csak lábtörlőnek használ.
2019. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%
A "szünet" az szakítás-lite. Már mondod, hogy két pasival is kavar, és ha mondjuk talál mást közben, akit kedvel, valószínűleg nem jön vissza.
2019. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
81%

Ne probáljátok meggyőzni . Nem is értem miért írr ide hisz csak a csajt védi .


Ez a gyerek még fogja a csaj sprma száját nyalni nyugi.

2019. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
#27 Nem fog lábtörlőnek használni. Nem lesz ingyen, hogy ezt elnézzem neki. Csak nem tudom még mit kérjek tőle.
2019. márc. 29. 22:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!