Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm ott hagyott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ott hagyott, de azt mondja csak kalandot keres és vissza akar majd jönni, ha kiszórakozta magát. Mit gondoltok erről? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk/voltunk együtt. Ő 21l én 27f. Eddig minden a legnagyobb rendben volt velünk. Tényleg álomszerű volt a kapcsolat. Keveset veszekedtünk, azokat is megoldottuk. Most szüntet kért és azóta 2 pasival is kavar. Nagyon, nagyon őszinte ember és ezt tisztelem benne. Tényleg nem csak pozitív dolgokban tud őszinte lenni, mert abban könnyű, de nehéz a dolgokat is ferdítés nélkül elmondja.

Én szeretem még mindig és nagyon hiányzik, egyszerűen marja a lelkem a fájdalom, ha arra gondolok, hogy mással van éppen. Azt mondta, hogy addig szórakozzam ki magam én is, de én egyszerűen nem tudok másra gondolni. Görcsben van a gyomrom mióta elment kb 2 hete. Nem tudok más nőre ránézni sem. Ráírtam egy exemre, találkoztunk és csókolóztunk, de a legkevésbé sem hozott lázba. Arra gondoltam közben, hogy neki hogyan eshet jól más ember csókja rajtam kívül?

Szomorú és elkeseredett vagyok az egész miatt. Úgy érzem, hogy igazságtalan ez velem szemben. Szeretnék vele újra együtt lenni, de egyszerűen képtelenség, hogy csak mosolyogva várjam vissza ezek után.

Ha tényleg folytatni akarja ott, ahol abba hagytuk én mindezek ellenére szeretném vele folytatni. Az a kérdés, hogy hogyan őrizhetném meg a méltóságomat ebben a helyzetben és hogyan bizonyíttathatom be vele, hogy valóban engem akar és kitartana mellettem még évekig?

Mit kérjek tőle cserébe, hogy én ezt elnézem neki?



2019. márc. 29. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
42%
Szaros sgged nyalja ki .
2019. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
#28% Te egy elég nagy bunkó vagy. :)
2019. márc. 29. 22:16
 33/66 anonim ***** válasza:
50%
Miért ?
2019. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Mert a legtöbb válaszodból süt a rosszindulat.
2019. márc. 29. 22:21
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nő iránt csodálkozol?
2019. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Hmm... nem tudom. Biztos, hogy nem fogom tárt karokkal és mosolyogva fogadni. Meg fogom alázni és fájdalmat fogok neki okozni, ahogy ő is nekem. 1 hónapon keresztül, ahogy ő is tette velem. Persze csak ha folytatni akarja. Csak azt nem tudom még, hogy pontosan hogyan.
2019. márc. 29. 22:26
 37/66 A kérdező kommentje:
#35 Oké. Jogos valahol. Megértem, hogy miért mondasz rá ilyeneket. Azt hiszem nekem kellene ezt leginkább megérteni. De még is csak egy szerettemről beszélsz. Nem tudok ettől elvonatkoztatni.
2019. márc. 29. 22:28
 38/66 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod alázni?

Akkor te is nagyon szeretheted 😂

Kezdem gyanìtani, hogy csak valami elhivatott troll szivatja itt a népet

2019. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
1 honapig alázod utána boldogan éltek mig meg nem haltok?
2019. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
Szeretem, de még se nézhetem ezt el neki csak úgy. A megalázást még én se tudom, hogy hogyan értem pontosan vagy milyen módon. Csak azt tudom, hogy engem ezzel megalázott és fájdalmat okozott. Szeretném neki visszadni és ha képes elviselni amit kitalálok neki, addig amíg nekem el kell viselni ezt a hülyeséget, amit csinál, akkor megbocsájtom neki, igen.
2019. márc. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!