Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm ott hagyott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ott hagyott, de azt mondja csak kalandot keres és vissza akar majd jönni, ha kiszórakozta magát. Mit gondoltok erről? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk/voltunk együtt. Ő 21l én 27f. Eddig minden a legnagyobb rendben volt velünk. Tényleg álomszerű volt a kapcsolat. Keveset veszekedtünk, azokat is megoldottuk. Most szüntet kért és azóta 2 pasival is kavar. Nagyon, nagyon őszinte ember és ezt tisztelem benne. Tényleg nem csak pozitív dolgokban tud őszinte lenni, mert abban könnyű, de nehéz a dolgokat is ferdítés nélkül elmondja.

Én szeretem még mindig és nagyon hiányzik, egyszerűen marja a lelkem a fájdalom, ha arra gondolok, hogy mással van éppen. Azt mondta, hogy addig szórakozzam ki magam én is, de én egyszerűen nem tudok másra gondolni. Görcsben van a gyomrom mióta elment kb 2 hete. Nem tudok más nőre ránézni sem. Ráírtam egy exemre, találkoztunk és csókolóztunk, de a legkevésbé sem hozott lázba. Arra gondoltam közben, hogy neki hogyan eshet jól más ember csókja rajtam kívül?

Szomorú és elkeseredett vagyok az egész miatt. Úgy érzem, hogy igazságtalan ez velem szemben. Szeretnék vele újra együtt lenni, de egyszerűen képtelenség, hogy csak mosolyogva várjam vissza ezek után.

Ha tényleg folytatni akarja ott, ahol abba hagytuk én mindezek ellenére szeretném vele folytatni. Az a kérdés, hogy hogyan őrizhetném meg a méltóságomat ebben a helyzetben és hogyan bizonyíttathatom be vele, hogy valóban engem akar és kitartana mellettem még évekig?

Mit kérjek tőle cserébe, hogy én ezt elnézem neki?



2019. márc. 29. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
94%

Ember térj észhez! Te fogod alázni? Ő aláz Téged , meg itt ezzel amit előadsz Te is saját magadat. Mi az, hogy becsülöd mert őszinte? Hát bssza meg az őszinteségét. Neked amikor a szemedbe mondja őszintén, hogy másokkal megy dugni akkor neked ebből az egészből az a legfontosabb rész, hogy őszinte volt? Nemár!

Hű mekkora egy szuper csajod van, nem a hátad mögött dug másokkal hanem kerek perec megmondja. Ez igen!!! Bámulatos.

Bocs de lúzer vagy ha ezt hagyod. És valószínű az is vagy mert egy férfivel ezt nem tehetné meg. Amikor 17 évesen összejött veled, gyerekként talán még tetszett neki ez a picsogó kisfiúcska de 21 évesen rájött, hogy ő felnőtt és nő lett, jobb lenne neki egy férfi amivé Te nem váltál azóta sem.

Ha az lennél nem lenne kérdés mit tegyél két hét múlva ha eléd áll esetleg (amit én kétlek). Kinevetnéd és elküldenéd a ku..a anyukájába.

2019. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
#51 Ja. Nem tudom azt mondani, hogy nincs semmi igazság abban amit mondasz.
2019. márc. 30. 00:04
 53/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha bosszút állsz, csak lealacsonyodsz.


Azzal teszed a legtöbbet , ha abszolút nem foglalkozol vele innentől kezdve.

2019. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
0%
#53 Szívesen alacsonyodok le hozzá.
2019. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
#53 Szívesen alacsonyodok le hozzá.
2019. márc. 30. 00:31
 56/66 anonim ***** válasza:
53%

A csaj korrekt volt h őszinte volt!


Nincs rá garancia h visszajön, vagy h lehet lesz vki mással tartós kapcsolata.


Ha szadizod a saját kapcsolatod rombolod, sose lesz ugyanolyan!


És ezt máskor is bármikor kitalálhatja megint h szórakozni akar.


Az reális h nem szórakozta ki magát és most akarja, eért nem hibéztathatod! Az már más kérdés h ez neked nagyon rosszul esik.


Hogy biznál ezután benne? Ha meg nem bizol folyton menne a túlreagálás balhék, egymás szidása, ami megmérgezné a kapcsolatot!


Max úgy tudnám elképzelni a bosszút amikor ő van a legnagyobb lamúrban veled akkor váratlanul te kérsz egy hónap szabadságot!


Létezik olyan h egy ember szereti a másikat, de hajtja a vére !



Ha neked azt mondta h feküdj le másokkal is akkor totál nem érdekled, és nem szeret, egyébként fájna neki, meg féltene h elveszít!


A legnagyobb hiba amivel átvágod magad h azt hiszed vissza fog jönni!


Még most kezdődik csak neki a buli, és évekig eltarthat mig kiszórakozza magát!


Magadnak azzal teszel a legjobbat ha megpróbalod reálisan feldolgozni a veszteséget, és nem a következő nőkön leverni a sérelmet!


Lelkileg tisztának kell lenned egy új kapcsolatra, ha nem akkor elzárod magad a boldogságtól.

2019. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fiatal a barátnőd. Szerintem jó, hogy még házasság előtt jut ilyen az eszébe, hogy nem élte ki magát. Vedd úgy, hogy szakítottatok, tereld el a figyelmed. Ha a sors azt akarja legyetek együtt, vissza jön. Őszinte volt veled és ez számít. Ilyet ritka találni. Pöröghetsz a férfiúi méltóságon de sokan vannak akik szakítanak, lesz valakijük aztán össze jönnek. Minden kapcsolat más. Ha szereted és utána is töretlenül szeretni tudod mert nem tekinted megcsalásnak, ne foglalkozz az egésszel. Ha vissza jön, az úgyis azt jelenti, te vagy az alfahím.
2019. márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
70%

Ha jelentkezik azzal, hogy visszajönne, én leülnék beszélni vele, hogy ezt pontosan hogyan gondolta, hogyan tovább, mik voltak a tapasztalatai. Aztán elmondanám neki én is tök őszintén, hogy az én tapasztalataim mik voltak ezidő alatt. És bár őszinte volt (ha az volt) és nem rosszhiszeműen tette amit tett (ha így volt), egy világ omlott össze bennem, amiért ő a felelős. Ennek okán már nincs benne helye függetlenül attól, hogy mit érzek vagy nem érzek. Nemcsak azért felelek, hogy miként lépek interakcióba a külvilággal, hanem a saját, belső világomért is. Mivel ő erre destruktívan hatott, ezért nincs vele dolgom.


Ha bosszúálló típus lennék, akkor persze, békülőszex pusztasimagöröngyös és mucsaröcsöge közt félúton az Isten háta mögött, aztán a markába csapot ötezressel otthagynám a faxba, majd mikor látom már online, akkor rákérdeznék, hogy elég kalandos volt e hazajutni. Utána az életbe nem keresném.

32/f

2019. márc. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Szépen kidekázhatod neki a rosszat és akkor ez majd kárpótol az elszenvedett sérelmekért?

Ezt óvodás dolognak látom: elvetted a játékom, most én is a tiédet. Nem, ovisokban fel sem merül hogy ott és azzal játsszanak inkább aki nem tesz ilyet.


Nőjj fel és alakíts ki egy működő párkapcsolatot, mert ez nem az.

2019. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



Itt is lebuktal, mikor kamulaprol , valaszolokent valaszoltal, meg most is

2019. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!