Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm ott hagyott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ott hagyott, de azt mondja csak kalandot keres és vissza akar majd jönni, ha kiszórakozta magát. Mit gondoltok erről? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk/voltunk együtt. Ő 21l én 27f. Eddig minden a legnagyobb rendben volt velünk. Tényleg álomszerű volt a kapcsolat. Keveset veszekedtünk, azokat is megoldottuk. Most szüntet kért és azóta 2 pasival is kavar. Nagyon, nagyon őszinte ember és ezt tisztelem benne. Tényleg nem csak pozitív dolgokban tud őszinte lenni, mert abban könnyű, de nehéz a dolgokat is ferdítés nélkül elmondja.

Én szeretem még mindig és nagyon hiányzik, egyszerűen marja a lelkem a fájdalom, ha arra gondolok, hogy mással van éppen. Azt mondta, hogy addig szórakozzam ki magam én is, de én egyszerűen nem tudok másra gondolni. Görcsben van a gyomrom mióta elment kb 2 hete. Nem tudok más nőre ránézni sem. Ráírtam egy exemre, találkoztunk és csókolóztunk, de a legkevésbé sem hozott lázba. Arra gondoltam közben, hogy neki hogyan eshet jól más ember csókja rajtam kívül?

Szomorú és elkeseredett vagyok az egész miatt. Úgy érzem, hogy igazságtalan ez velem szemben. Szeretnék vele újra együtt lenni, de egyszerűen képtelenség, hogy csak mosolyogva várjam vissza ezek után.

Ha tényleg folytatni akarja ott, ahol abba hagytuk én mindezek ellenére szeretném vele folytatni. Az a kérdés, hogy hogyan őrizhetném meg a méltóságomat ebben a helyzetben és hogyan bizonyíttathatom be vele, hogy valóban engem akar és kitartana mellettem még évekig?

Mit kérjek tőle cserébe, hogy én ezt elnézem neki?



2019. márc. 29. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
85%

Neked is komoly mentális helyzeted lehet ha komolyan visszafogadnád 😂

Max szembeköpni tudnám ha a helyedben lennék....

2019. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
#9 Nem mondtam egy szóval sem, hogy erre rábólintottam. Szakítottam vele azonnal. Ezt ő magától mondta, hogy visszajönne, de én nem mondtam semmit csak ott hagytam. Ezt magamban gondolom, mert hiányzik nagyon.
2019. márc. 29. 21:43
 13/66 anonim ***** válasza:
94%
Ez az a szituáció, amikor teljesen jogosan ki kellene zárnod az életedből őt végleg és majd, ha pár hét/hónap múlva rájön, hogy hülye volt, csak mosolyogni rajta egyet.
2019. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
47%

Én 21 éves vagyok és idén lesz az esküvönk . A Párom 27 és kébzeld csak vele akarok d..gni. Tőle akarok gyereket csak vele lenni mert szeretem.


Te szereted és ilyent nem tennél meg vele igaz? Ő azt mondja szeret de megteszi ezt . Akkor milyen következtetést vonsz le?

2019. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

De nem vert át, nem hazudott nekem soha. Még most sem hazudott. Elmondott mindent és semmire se magamtól kellett rájöjjek, ezért úgy érzem még bízom benne valahol.

Ér a szava valamit! Bármit mondott minden úgy volt 3 év alatt.

2019. márc. 29. 21:48
 16/66 A kérdező kommentje:
Jó majdnem 3.
2019. márc. 29. 21:49
 17/66 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező lány vagyok :)


És nem ellótted hanem most elment kiélni magát te mzg vissza fogadnád ugy hogy faxt xopott ugye?

2019. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
Hova élte volna ki magát előttem? 18 évesen úgy jött össze velem, hogy éppen szakított az első barátjával, aki verte.
2019. márc. 29. 21:51
 19/66 anonim ***** válasza:
89%

Miért irod ki ezt ha csak mellé állsz ?


Istenem ez a lány de hülyét kapott :))

2019. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

#19 Azért állok mellé, mert prekoncepcióból ítélkeztek felette és nem láttátok amit én, nem tudjátok amit én.

A saját példáitokból indultok ki. Fogalmatok sincs milyen megbízható ember egyébként és mennyit letett az asztalra hogy hitele legyen előttem. Az ő szava az olyan mintha betonból öntötték volna ki. Soha nem vonta vissza semmit, amit mondott, és soha nem hazudott a legapróbb dologban sem.

Én hiszek neki, hogy csak élni akar egy kicsit és egyébként jól érzi magát velem és velem szeretne lenni. Csak én is érzem, hogy ez így nincs rendjén. Mintha fordítva forogna a föld.

2019. márc. 29. 21:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!