Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meg tudnátok bocsajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bocsajtani egy megcsalast ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag utan megcsaltam a ferjem. Nagyon sokaig gondolkodtam rajta, hogy tegyem-ne tegyem, végül győzött az ösztön és a vágy. Szeretem a férjem, még a mai napig vonzodom hozzá, de sajnos epitett egy falat maga köré és azon nem enged be. Nem akar velem csak havi egyszer lefekudni, semmi nem erdekli, ha ruha nélkül flangalnek elotte az sem. Nem kommunikal velem, mindig csak a munkajaval van elfoglalva, az is a temaja semmi más. Annyira egyedul éreztem magam... teljesen véletlen talalkoztam az exemmel egy hipermarketben, ahol vagy 20percen keresztül beszélgettünk, majd folytatódott a messengeren. 2 honap után, mar annyira nagy volt a vagy, hogy lefekudtem vele, holott a ferjemet szeretem, csak annyira szerettem volna nőnek erezni magam ismét és tetszett hogy van aki nőként kezel. Megbantam. Mindent elmondtam a ferjemnek, s most en vagyok mindem utolsó nőnek elhordva. 35N
2019. máj. 20. 21:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
50%

4# vagyok

Férfi létemre gondolom így.

2019. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
47%
Senki nem felelős a másik tetteiért. Csakis saját magad. És igen, Te éppen úgy vagy elhordva "utolsó nőnek", hogy jogos. Ha megerősítést vártál, akkor rossz helyre írtál, a feministáknál kell keresned a megerősítő "nekem ez jár" választ. Aztán boldog leszbikusságban élni velük.
2019. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
89%
Sokáig gondolkodtál, aztán győzött a vágy. A vágy akkor szokott győzni, ha az ész éppen szabadságon van (alkohol vagy trauma). Ha már gondolkodtál rajta, akkor el kellett volna jutnod a megoldásig. Nem sikerült. Majd a következő házasságban.
2019. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
80%

"Mindent elmondtam a ferjemnek, s most en vagyok mindem utolsó nőnek elhordva. 35N" bár az egyenességed becsülöm, de attól még igaza van. Teljesen máshogy kellett volna ezt kezelned.

32/f

2019. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
50%

Érthető a te részed is, de én semmilyen megcsalást nem tudnék elviselni és megbocsájtani. Még akkor sem ha egyébként én is hibás vagyok abban hogy a másik ezt tette. De akkor sem. Mert ez nem megoldás.

És megértem ha a férjed sem bocsájtana meg. Ezt akármennyire is az ő hibája is, nem várhatod el tőle.

2019. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
28%

Te nem vagy normális! Azért, mert nm szereted magad. Megalázóbbnál megalázóbb helyzetekbe mész bele. Baszxus, se a férjed nem szeret, se te magadat. Megcsaltad? Visszakaptad a nőiességed? Persze, h nem. Bevallod a férjednek? Megbocsájt? Persze, h nem. Itt te vagy a hunyó. Csak azt kapod, amit magad iránt érzel. A semmit, a megvetést. Nem szereted magad, és más sem szeret.

ÉBRESZTŐ!

Én a helyedben magamat választanám, és nagy ívben lexarnám a férjem érzéseit, meg mindenki másét is. Válj el, ne görgesd már a szart magad körül.

2019. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
44%
Edd meg, amit főztél!
2019. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
25%

Semmilyen körülmények között nem tudnám megbocsátani. De megértelek, mert én is ugyanígy voltam vele. Csaltam is a nejemet egy évig, az volt életem legszebb legboldogabb időszaka. Sose tudta meg, mert ellenben veled nem voltam ostoba hogy elmondjam neki.

Szóval annál szörnyűbb, frusztálóbb érzés nincs mint amikor kívánod a szexet, minden eset mellette vagy, de nem történik semmi.

2019. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
39%
És mi a francnak kellett elmondani? Ettől most jó irányba fog változni valami? Azt reméled, ettől jobban fog kívánni? Vagy csak a lelkeden akartál könnyíteni? Én 11 év után csaltam meg, de nem bánom, és nem is tartom megcsalásnak, mivel 3 éven át nem feküdtünk le egymással. Hogy a gazdasági érdekközösséget még fenntartjuk, annak meg van az oka, de szex már nincs köztünk, szóval nem is érzem azt, hogy köze lenne hozzá, hogy mással van-e. Amúgy emberként és szülőként tiszteljük egymást. Nem szükséges tudnia, hogy lefeküdtem mással. Amíg szeretett és én is szerettem, sose csaltam meg. Amúgy hasonló sztorit Ranschburg Jenőtől hallottam, ott a férj vallotta be egy egyszeri kalandját az asszonynak és Ranscburg kérdezte, hogy mi a francnak mondta el, most ettől jobb lett bárkinek is? A saját lelkére nehezedő terhet átrakta szerencsétlen felesége vállára és ennyi, ebből most aztán semmi jó nem lesz. Persze, lehet, hogy a férjed észbe kap és birtoklási vágyból újra kívánni fog egy ideig, de az is lehet, hogy nem tud ezen túllépni.
2019. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy tudnám megbocsájtani.

Megcsaltad ezek nincs mit szépíteni. Akinek van gerince az kilép az olyan kapcsolatból ahol nem boldog, és aztán kufircolhat...

2019. máj. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!