Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meg tudnátok bocsajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bocsajtani egy megcsalast ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag utan megcsaltam a ferjem. Nagyon sokaig gondolkodtam rajta, hogy tegyem-ne tegyem, végül győzött az ösztön és a vágy. Szeretem a férjem, még a mai napig vonzodom hozzá, de sajnos epitett egy falat maga köré és azon nem enged be. Nem akar velem csak havi egyszer lefekudni, semmi nem erdekli, ha ruha nélkül flangalnek elotte az sem. Nem kommunikal velem, mindig csak a munkajaval van elfoglalva, az is a temaja semmi más. Annyira egyedul éreztem magam... teljesen véletlen talalkoztam az exemmel egy hipermarketben, ahol vagy 20percen keresztül beszélgettünk, majd folytatódott a messengeren. 2 honap után, mar annyira nagy volt a vagy, hogy lefekudtem vele, holott a ferjemet szeretem, csak annyira szerettem volna nőnek erezni magam ismét és tetszett hogy van aki nőként kezel. Megbantam. Mindent elmondtam a ferjemnek, s most en vagyok mindem utolsó nőnek elhordva. 35N
2019. máj. 20. 21:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ha én úgy viselkednék, mint a férjed, akkor is elvárnám, hogy ne csaljon meg a párom, hanem ha neki ez nem felel meg, inkább szakítson velem, minthogy k..v.ljon.
2019. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el mert nem lesz jobb.Inkább csak rosszabb.
2019. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
52%

Ha szeretnelek en megbocsajtanak...

Ne foglalkozz a tobbi emberrel ...sivar es irigy eletet el legtobbjuk..

Nincs lehetoseguk a partneruknel jobb novel csavoval megcsalni a masikat...


En vallom azt ha 2 ember szereti egymast az tul vihet egy megcsalason is..es rengeteg probleman...

Ugy erzed van olyan ember akivel szivesebben lennel egyutt mint paroddal?


Ha igen gondolkozz el es o is...


Pillanatnyilag elgyengulhet az ember...

Sajnos mindket oldalrol elofordulhat...


Nekem nincs ilyen...a parommal vok legszivesebben...


Ha megcsalna es megbanna vszinu megbocsajtanak..

2019. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem kommunikál.

Ha valóban annyira szereted mint ahogy azt leírod, egy ideig tűr az ember, majd elkapja az ideg (ahogy én is tennék), leültetném és azt mondanám neki, ide figyelj ez és ez a dolog van, eddig nem szóltam mert vártam, hátha változik, vagy megosztod velem, hogy mi a gond, de most beszélnünk kell róla, hogy mi is az, és közösen megoldjuk (ehhez két fél kell), ha meg így sem tudod rávenni, mondd neki, gondolkodj, adok egy hetet és ha még mindig nem lehet veled beszélni, akkor nincs más megoldás, de külön utakon kell folytatnunk tovább.

De az, hogy menekülsz a problémák elől, mint a kukát, mert hogy sem ő sem te nem tettél azért, hogy beszéljetek róla, hanem inkább félrementél, ráadásul az exeddel, na az nagyon gáz.

2019. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
62%

??? Már bocs, de mi olyan qrva különleges ebben a helyzetben, amiért meg kellene bocsátani...? Komolyan kérdezem. A megcsalások nagy része így néz ki.

1. szexhiány

2. normális kommunnikációra képtelen pár

3. félreqrás.

Semmi extrát nem látok, amiért PONT NEKED el kéne nézni a dolgot, tök sztenderd eset vagytok.

“s most en vagyok mindem utolsó nőnek elhordva” - miért, szted ki legyen...? xD

2019. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
69%
"szeretem a férjem" nem szereted. nagyon nagy fájdalmat okoztál neki, megalázva érzi most magát ez tuti. meg szűnt a világa. amit tenned kellett volna szerintem, mikor jön ez az érzés, hogy dugni kéne valaki mással és elmondani neki hogy ennek most vége mert mással szeretnék lefeküdni. szépen elválni és élni úgy ahogy neked tetszik. képzeld el mik járhatnak a fejében, más hímtagja volt a testréseidben, hova lőtte a cuccot, volt e gumi, szájon csókolt e mikor haza jöttél a baktól? úristen hát hogy lehetne ezt megbocsájtani? vagy benyelni. remélem elzavar a francba.
2019. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdezőt, csak meg nem értem.

Számomra a hűtlenség megbocsáthatatlan, de ismerek olyan párt, akik elhidegültek egymástól, nem volt meg a megfelelő kommunikáció és megcsalás lett a vége. Nyilván volt belőle balhé, de idővel rájöttek, hogy ez mindkét fél hibája. (Én még mindig úgy tartom, hogy először kell gondolkozni, kommunikálni, megoldást keresni,vagy esetleg kilépni a kapcsolatból, de elhiszem hogy egy több évtizede tartó házasság alatt nem olyan egyszerű kilépni)

2019. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!