Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, 8 hónapja vagyok a párommal, abból 6 hónapja együtt élünk. Két mozin, amit én akartam nem megyünk sehova. Én vágyok kirándulásra, aquaticumba, strandra menni, belülni egy sütire, vagy enni valahol néha, közös programokat csinálni, de ő nem vágyik ilyenekre, csak pecázni akar, és azt se velem, hanem a legjobb barátjával.

Nem bújhatok hozzá, mikor akarok, mert túl sok vagyok, nem csókolózunk, mert ő nem szeret, nem kényeztet szex előtt, hiába momdtam már többször, hogy nekem is vannak igényeim, nincs szenvedély így a kapcsolatban, csók nélkül.. Nagyon sokszor kértem már, de nem akarja..

Jókat beszélgetünk, hasonló a humorunk is, kapok valamennyi szeretet is, de többre vágyok, viszont félek, hogy nem találnék jobbat, és megbánnám, ha elhagynám.

Nincsenek barátnőim, fogalmam sincs hol tudnék ismerkedni, és lehet más rosszabb lenne. Nem beszél csúnyán, inteligens, okos, humoros, nem iszik, nem cigizik, nem veri el a pénzt, de nem vagyok boldog mellette, szeretem, de nem kapom meg, amire vágyok egy kalcsolatban.

Ti mit tennétek?


2019. aug. 4. 10:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Kérdező, lehet nincs sok tapasztalatot, de van belső intuíciód, mint minden más embernek is, ami vezeti, hogy mi a jó és mi a rossz neki. Neked ez rossz. Azon kívül, hogy néha odadob "szeretetcafatokat", mint egy kiéheztetett kutyának csontokat szokás, ezen kívül semmit nem mondtál, ami pozitív. Jól elbeszélgetni meg én is el tudok... A barátaimmal. A párkapcsolat több annál, mint, hogy el akarjak humorizálgatni valakivel.

Kicsit menj ki és szedd össze magad, ismerkedj, barátkozz emberekkel. Annyi jó dolog van az életben, nem csak a párkapcsolat.

Mondom ezt úgy, hogy én is voltam rossz kapcsolatban, ahol nem szerettek ugyanígy. De ki mertem lépni, azóta ki vagyok virulva és van is párom, aki abszolút szeret, úgy is viseljedik, nem kell koldulnom a figyelméért, a törődéséért.

Fogod érezni és tudni azonnal ha olyan párod lesz hogy milyen is a jó kapcsolat. De ez nem az

2019. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyni ugysem fogod, akkor meg? Hogyne talalnal mar jobbat, o meg keressen maganak egy hasonlo EQval rendelkezot, akivel kiegeszitik egymast.

Nekem 1 ev kellett ahhoz, hogy megismerjem magam a szakitas utan, feldolgozzam a tortenteket es levonjam a konzekvenciakat, tanulsagokat. Neked is ezt kellene tenned. Meg mar eleve az se jo, hogy nincs senkid a baratodon kivul... Nekem sok baratom van, ok segitettek ebben az egy evben rengeteget.

2019. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Én is így éreztem magam az ex pasimmal. Egyáltalán nem voltam boldog egy lopott csókot sem kaptam tőle és nem ölelgetett nem éreztem azt hogy szeretne. Ha én ezt elmondtam neki (nem is egyszer) az volt a válasz szokjam meg ő ilyen. 4 év telt el így és igen én ismerkedtem mellette a neten mert féltem elhagyni féltem egyedül lenni. Találtam 2 olyan pasit a neten akik tényleg szerettek volna de nem nekem nem kellettek. Tudtam hogy el kell hagynom a pasimat de valahogy még sem ment. Aztán egyszer megismertem egy pasit mikor haza látogattam majd beszélgettünk facebook-on és barátok lettünk. A napjaim folyamatos viták voltak már a pasimmal amikor egyszer olyat mondott amivel betelt a pohár és haza költöztem. Nem sajnáltam nem volt bennem már semmi érzelem szinte nem érdekelt semmi csak haza akartam jönni. Erre a barátomra számíthattam és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Az egész hosszú történet tudnék még mit írni de felesleges. Nekem sem voltak barátnőim sőt a mai napig nincs is.
2019. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, nem húzom tovább ezt a "kapcsolatot".
2019. aug. 4. 11:00
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit te leírtál, az kis túlzással a barátság/haverság definíciója, de semmi több.


És te is csak azért vagy egy nyilvánvalóan BOLDOGTALAN kapcsolatban, mert attól félsz, hogy ha kilépsz a híg fosból, akkor nem találsz helyette mást. Valószínűleg ő is valami hasonló érdekből van veled, nem szeretitek egymást csak együtt vagytok, amíg nem jön jobb.


Ráadásul gondolom 28 évesen megállapodnál és cikinek érzed, hogy nincs komoly kapcsolatod.


Én a helyedben hagynám horgászni a haverokkal és elköltöznék a francba. Ismerkedni mindenhol lehet. Munkahelyen, könyvtárban, szomszédoknál, bárhol. Csak mennek az évek, amiket végigszenvedsz és mire észbe kapsz, addigra 50 éves vagy és ugyanúgy ebben a szarban élsz.

2019. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál olyan mint ha az exemről lenne szó :D megfordult a fejembe nem e te vagy az új csaja
2019. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem maradok ebben, ez nem kapcsolat.
2019. aug. 4. 17:27
 18/26 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvassa ezt, szakítottam vele, most még nehéz, de idővel jobb lesz. Mindenki megérdemli a szerelmet és szeretet.
2019. aug. 19. 10:37
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást Kérdező! Hatalmas szívességet tettél magadnak ezzel, kaptál esélyt arra, hogy olyan párod legyen, aki megfelelően szeretni is fog!

30n

2019. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, kitartás! Ennél csak jobbat találhatsz. ;)
2019. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!