Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, 8 hónapja vagyok a párommal, abból 6 hónapja együtt élünk. Két mozin, amit én akartam nem megyünk sehova. Én vágyok kirándulásra, aquaticumba, strandra menni, belülni egy sütire, vagy enni valahol néha, közös programokat csinálni, de ő nem vágyik ilyenekre, csak pecázni akar, és azt se velem, hanem a legjobb barátjával.

Nem bújhatok hozzá, mikor akarok, mert túl sok vagyok, nem csókolózunk, mert ő nem szeret, nem kényeztet szex előtt, hiába momdtam már többször, hogy nekem is vannak igényeim, nincs szenvedély így a kapcsolatban, csók nélkül.. Nagyon sokszor kértem már, de nem akarja..

Jókat beszélgetünk, hasonló a humorunk is, kapok valamennyi szeretet is, de többre vágyok, viszont félek, hogy nem találnék jobbat, és megbánnám, ha elhagynám.

Nincsenek barátnőim, fogalmam sincs hol tudnék ismerkedni, és lehet más rosszabb lenne. Nem beszél csúnyán, inteligens, okos, humoros, nem iszik, nem cigizik, nem veri el a pénzt, de nem vagyok boldog mellette, szeretem, de nem kapom meg, amire vágyok egy kalcsolatban.

Ti mit tennétek?


2019. aug. 4. 10:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Már most könnyebb, pedig pár nap telt el :)
2019. aug. 20. 15:10
 22/26 anonim ***** válasza:
Pl saját kútfőre csinálhatsz programokat és nem érzed úgy, hogy nem éltél. Amúgy a most már exed mit reagált? Azóta könyörgött, hogy jól megváltozik?
2019. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen könyörgött, utána vádaskodott ahogy kell, de már nem hat meg.
2019. aug. 23. 08:05
 24/26 A kérdező kommentje:
De persze csak azért könyörgött, hogy menjek hozzá vissza, de változni nem fog, minden menjen tovább, ahogy volt, mert neki úgy jó volt...
2019. aug. 23. 08:07
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, a legjobb döntést hoztad.
2019. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, egy életet nem lehet így leélni.
2019. aug. 23. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!