Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudnék sehová menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnék sehová menni a lányommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok adjatok tippet segítséget mert már nem birom...

4 éves a lányom mi 7 éve vagyunk együtt...

2 élő rokonom van mindegyik idős otthonban....

saját házam nincs és dolgozni sem tudok mert a lányom betegsége miatt egyszerűen nincs rá lehetőségem....

A férjem állandóan megcsal..... azt mondja neki kell hogy mással is lehessen de ezt egyszerűen nem lehet elviselni... szabadulnek de nem tudok....



2019. aug. 5. 17:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
79%

"nem vagyok hajlandó vele hagyni a gyereket!!! Ez azt jelenti hogy nyomvadt 2 órára SEM!"


Miért nem? Ő a gyereketek apja. Ha valami történne veled, ő gondoskodna róla. Mellesleg te magad választottad a gyereked apjául. Gondolom nem erőszakból fogant, te magad is akartad.


Egyébként meg nem értem, miért írtad ki a kérdést, ha senkit sem hallgatsz meg. lyen hozzáállással csak mélyebbre fogsz csúszni.

2019. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz ilyen gyermeket nevelni. De mérlegelni kell, nincs mese. Rohadjon meg a büszkeséged, a gyerek az első. Ez a pasi nagyon egy aljas, de muszáj vele maradni. Most vagy add be a gyereket nappali intézetbe hogy tudj mellette dolgozni és gyűjteni vagy pedig keress házi gondozót, hogy el tudj menni dolgozni. Most nem tudom a pontos jog szabályt, de asszem a Gyod melett lehet pár órát. Muszáj keresned munkát, hogy tudj önállósodni.
2019. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!