Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudnék sehová menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnék sehová menni a lányommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok adjatok tippet segítséget mert már nem birom...

4 éves a lányom mi 7 éve vagyunk együtt...

2 élő rokonom van mindegyik idős otthonban....

saját házam nincs és dolgozni sem tudok mert a lányom betegsége miatt egyszerűen nincs rá lehetőségem....

A férjem állandóan megcsal..... azt mondja neki kell hogy mással is lehessen de ezt egyszerűen nem lehet elviselni... szabadulnek de nem tudok....



2019. aug. 5. 17:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19%
De ha ő rak ki akkor kérheted az asszonytartast, emelt gyerektaertas, gyes+emelt családi pótlék... Faluban nem olyan durvák az albi árak, ne nagyvárosban próbálkozz. Esetleg kitanulsz valami olyan szakmát amit otthon is lehet műkörmös vagy fodrász kozmetikus varrónő stb
2019. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
22: csak Pest maradhat mert a Pető intézetbe járunk....
2019. aug. 5. 19:09
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
És esetleg önkormányzati lakás?
2019. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam de ""állítólag""" jo eselyel is max 2 év múlva tudnának adni
2019. aug. 5. 19:14
 25/32 anonim ***** válasza:
73%

Ok. Akkor tisztázzunk néhány kérdést, hogy releváns válaszokat kaphass.


1. Hány éves vagy?

2. Milyen szakmá(id) van(nak)?

3. Mennyi munkatapasztalatod van?

4. A gyerek jár-e óvodába?

5. Mi a konkrét baj a gyerekkel?


Amíg ezeket a kérdéseket nem válaszolod meg, addig mi nem látunk tisztán, így csak találgatunk.

2019. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Éretségi+ bolti eladó....

Majden 2 évet dolgoztam benne + fél év felszolgálás

31 leszek

Nem nem jár és nem is mehet oviba mert ataxiás agyi bénulása van...

2019. aug. 5. 19:22
 27/32 The pale emperor ***** válasza:
84%

Sokan leírták, hogy ők bizony költöznének. Gyanítom a büdös életben még csak hasonló helyzetben sem voltak. Ne haragudj kérdező milyen megoldást vársz?

Az állam nem fog adni lakást. Írták elöttem a tanácsi lakást. Ilyen már csak egyféle van. Amire milliókat kell költeni. És azt a lepukkant putrit is akkor adja oda az önkormányzat ha a számládon ott van a megfelelő összeg. Az önkormányzatok a lakható lakásokat pedig eladja. Albérlet felejtős mert 2 havi kaució meg első hónap és már így beugróra is 500.000ft. Így, hogy nem tudsz dolgozni ez maximum egy álom. Anyaotthonok csurig évekre előre.


Ez a szomorú valóság.

Ezek tekintetében kit érdekel, hogy megcsal? A gyerekednek biztos megélhetése van. Ez különösen fontos annak tekintetében, hogy milyen súlyos beteg. Neked pedig nem kell mellette 3 helyen dolgozi, hogy Pesten 150plusz rezsiért nyomorogjatok egy patkánylyukban.


Mondogathatja itt a sok feminista, hogy "de a büszkeség" meg "nem hagynám"


Ha a magatehetetlen gyereked vagy egyáltalán a gyereked biztos, effektive gondtalan mindennapjai múlik rajta ki a bánatot érdekelnek ezek a dolgok. Menjen, addig sem kell nézni a pofáját, te meg tudsz foglalkozni a gyerekeddel.


Legyél realista. Ne hallgass az itteni 20 évesekre. Nyilván az ő helyzetükben alap, hogy kuka a férfi egyből. A tiedben közel sem.

2019. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
73%

A gyereket együtt vállaltátok, úgyhogy együtt is kell gondoskodnotok róla. A ti gyerekvállalásotok így sikerült, ezt a helyzetet kell megoldanotok.


Én a helyedben leülnék a férjemmel megbeszélni a továbbiakat. Férjként és feleségként szűnjetek meg létezni, váljatok el, úgyis úgy szar a házasságotok, ahogy van. Mindenki menjen oda, és ahhoz, ahova és akihez akar. A gyereket viszont gondozzátok közösen, te pedig menj el dolgozni! Ha a férjed nappal dolgozik, vállalj délutáni/esti 4-6 órás takarítást, vagy árufeltöltést, bàrmit. Addig nyugodtan vigyázhat az apa a gyereketekre. Munka és pénz nélkül viszont mindig is "kuss lesz a neved".

2019. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
28: egyszer már leírtam nem vagyok hajlandó vele hagyni a gyereket!!! Ez azt jelenti hogy nyomvadt 2 órára SEM!
2019. aug. 5. 20:32
 30/32 anonim ***** válasza:
85%

A Pető intézetbe is fel lehet járni vidékről.

Én is azt látom, hogy csak kifogásaid vannak.

Akkor menjetek az utcára. A gyereket kiemelik a családból, te meg máris dolgozhatsz.

2019. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!