Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van valami probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van valami probléma vagy a hozzáállásommal?

Figyelt kérdés
Csak miheztartás végett kérdezném a lányokat/nőket azzal kapcsolatban, hogy velem van-e a probléma amiért leszeretném kötni magamat, de mindkét évekig tartó kapcsolatomnak azért lett vége, mert ők "élni szeretnének még, bulizni, barátnőkkel lenni" stb? Nekem is így kéne hozzá állnom? 21/F

2019. aug. 6. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nincs veled probléma. Próbálkozz érettebb nőknél.
2019. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SHARON TATE ***** válasza:
100%
Nincs veled komoly gond de nekik is tudni kellene hogy "élni" kapcsolatban is lehetséges. Kivéve ezalól talán az az eset lehetséges amikor Te inkább zárkózott típus vagy afféle aki azt vallja az én házam az én váram vagyis ha nem nagyon mozdulsz ki. De ha olyanokkal jössz össze akiknek a disco meg a bulik fontosabbak akkor nem volt szerencséd vannak olyanok akiknek nem ez a priorítás.
2019. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom elmúlt a szerelem. Különben meg kapcsolatban is lehet "èlni" barátnőzni meg egyebek.

Csak könnyebb volt ez mondani, mint azt, hogy már nem szeretlek.

2019. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, te egy jógyerek vagy.
2019. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen seemmi gond veled :).
2019. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Nincs baj veled. Csak a korodbeli lányok még nem állnak készen komoly kapcsolatra. Persze tisztelet a kivételnek mert azért akad az is. Lehet rossz helyen rossz körökben ismerkedsz.
2019. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogyan álltál hozzá ehhez a dologhoz. Persze, lehet kapcsolatban is élni meg bulizni HA a párod alkalmas erre. Rengeteg ember van akinek bizonyos sérülések miatt irreális igénye van a figyelemre meg a pátyolgatásra emiatt lehetetlen mellette valóban élni. Mert ha el akarsz menni valahova húzza a száját, látod rajta, hogy nem tetszik neki hiába mondja azt, hogy oké menjél. Így nyilván nem fogsz elmenni egy idő után már mert neki rosszul esik.

Az, hogy le akarod kötni magad nem lehet egyenlő az unalmas élettel vagy azzal, hogy folyton egymás seggében vagytok és csak a kapcsolatnak éltek. Ez nem lekötés, ez nem komoly kapcsolat, ez egy mérgező kapcsolat ami soha nem fog működni.

Hiába mondják, hogy lehet párkapcsolatban is élni meg bulizni, alig volt olyan párom aki mellett lehetett volna érzelmi zsarolás nélkül akár csak a barátaimmal meginni valamit.

2019. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem jártam bulizni sehova, csak barátokkal voltam, nagy ívben kerültem a lányokat. Őt sem korlátoztam semmiben, tudott lenni a barátnőivel is. Aki húzgálta a száját az ő volt miközben tudta, hogy kikkel vagyok és mit csinálok.
2019. aug. 6. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Koraérett vagy, ennyi. Viszont nagyon fiatal. Ne sürgesd, minden úgy fog történni, ahogy lennie kell :)
2019. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sebaj, eljön majd az igazi ne aggódj :) érettebben gondolkozol a korodnál, de ez még hasznodra lesz :)
2019. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!