Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van valami probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van valami probléma vagy a hozzáállásommal?

Figyelt kérdés
Csak miheztartás végett kérdezném a lányokat/nőket azzal kapcsolatban, hogy velem van-e a probléma amiért leszeretném kötni magamat, de mindkét évekig tartó kapcsolatomnak azért lett vége, mert ők "élni szeretnének még, bulizni, barátnőkkel lenni" stb? Nekem is így kéne hozzá állnom? 21/F

2019. aug. 6. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy az értelmes emberek gondolják úgy, hogy velük van a baj.

A lányoknál ez a "még élni akarok duma, az én észrevételem szerint, akkor bukkan fel a kapcsolat során, ha hiányzik a csajnak az hogy tudjon bulizni, mas pasikkal lenni, tehat ne legyen kötött. Másik eset meg az,amikor van kilátásban valami pali.

Komolytalanok és éretlenek. Az ilyenek után nem kell bánkódni. Találj egy olyan lányt, akinek nem az a minden hogy kiélje magát mert hát "csak egyszer vagy fiatal".

Mielőtt összejössz egy lánnyal ismerd meg jobban, akár honapokig -beszélgessétek, talalkozgassatok, hidd el megéri mert ha nornalis lányról van szó akkor nem bánod meg a rászánt időt.

21/L

2019. aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Évek óta beszélgettem ezzel a lánnyal, azt hittem ennyi idő elég ahhoz, hogy megismerj valakit, éveken keresztül udvaroltam, kedveskedtem neki.
2019. aug. 7. 09:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó, és így "természetes", hogy le szeretnéd kötni magad, és komolyan gondolod a kapcsolataidat, akkor egyáltalán nincs baj a hozzáállásoddal.


Baj akkor van, amikor egy srác színleli mindazt amit te elmondasz, hogy komolyan vegye egy lány.


Hidd el lesz ez még máshogy. Sajnos nem azokat a lányokat találtad meg magad mellé,akik hasonlóan vélekednek. Én is így jártam mindkét barátommal,de még bőven ráérek, ahogy te is.


20/l

2019. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!