Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom elfogad tőlem pénzt és kb mindent felezünk? L

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt. És már a 2. randin elfogadta,hogy én fizessek. Én csak udvariasságból mondtam,hogyfizetek ő azonnal el is fogadta...ami nekem már akkor nagyon fura volt.És most is így udvariasságból mondom neki,hogy visszaadom valaminek az árát, 1500ft. mire azonnal jó ,adjam :d

Ezekből ítélve nem valami gáláns igaz? Ez normális? Más pasik is iylenek? Idősebb 5 évvel tőlem, ő már jó páv éve dolgozik,elég jól keres amúgy. Én is dolgozok,de diákként még...

Nekem szükségem van arra,hogy a pasi legyen gáláns..és itt nem arról van szó,hogy vegyen autót és vigyen el nyaralni...hanem egyszerű dolgokat fizessen...


2019. aug. 13. 16:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg neked van igazad kêrdező. Én sem szeretnék kinlódni egy szarrágóval, hiszen nem egy nyaralás árát kell fizetnie neked, hanem csupán pár ezer forintról van szó. Igen is lehetne annyira lovagias, hogy ezeket a dolgokat ő rendezi, hiszen te diák vagy és amúgy is így illene hiszen ő a férfi. Gondolom te is viszonzod neki a dolgokat, lehetőségeidhez mérten. Áh, elanyagiasodott, elcseszett egy világban élünk.
2019. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
37%
Hogy te mekkora egy hisztis pcsa vagy kérdező.
2019. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon gáz,hagyd szerintem...Keress egy normális férfit.
2019. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
83%
Egy jo pár éve kapcsolatban vagyok de amikor elkezdtünk randizni ismerkedni a férjemmel sose engedte hogy en fizessek.Nem is emlekeszek rá hogy fizettem volna valamiért is,pedig nem egyszer mondtam hogy oke most én.
2019. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
38%

Ne ajánld fel, ha nem gondolod komolyan. Amúgy szerintem normális a felezés. ha neked herceg kell, akkor keress olyat.


N

2019. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem amire ő hív el, azt fizesse ő. Mi is ezt csináljuk, még barátnőimmel is, mindig az fizet, aki hívott. Így illik, az ő ötlete volt, akkor így kellene lennie.
2019. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
50%
A pasiddal kéne leülnöd a fizetési szokásokról beszélni. Olyan programokat tervezzetek, ami egyikőtök számára sem kellemetlen. És mellesleg, ahogy mások is írták sokat segítene a szituációban, ha egyenesen kommunikálnál és nem a másiknak kéne kigondolni mit vársz el és közeben ellenkezőjét mondod.
2019. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy veszem ki a kérdésből, hogy alapból a pasi fizette volna a dolgokat, csak a kérdező felajánlotta, hogy akkor felesbe menjek. Ennek meg a pasi megörül, hogy egy nő, aki hisz az egyenlőségben, és elfogadta. Én azok táborát erősítem, akik szerint akkor ajánlj fel valamit, ha komolyan is gondolod. A férfiak, a közhiedelemmel ellentétben, nem gondolatolvasók.
2019. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez így normális és ez nem kicsinyerkedésből mondom.


Ha folyton a fiú fizet könnyen úgy érezheti, hogy a lánynak az idejéért fizet és nem igazán fontos neki.


A lány meg egy idő után nem csak kellemetlenűl érzi magát, de picit úgy is mintha tartozna a férfinak és emiatt esetleg olyan dolgokba is bele megy, amibe normál esetben nem.


Kb 30-40 tinder randiból 2 lány fogadta el, hogy meghívjam, sőt volt hogy a lány hívott meg engem, mert olyan helyre mentünk ahol csak kézpénzt fogadtak el. Nekem meg csak kártyám volt.


... és ezek többsége sikeres randi volt. Szóval még csak nem is azért utasították el, mert tudoták hogy semmi sem lesz és sajnáltak volna.


A mostani barátnőmet is talán 2x tudtam sikeresen meghívni valamire és ott is csak 1-2 ezer forintról volt szó. Pedig rengetegszer felajánlom.


Itt a te gondolkodásoddal van probléma. Nem azért legyél a másikkal mert ő fizet, hanem mert élvezed a társaságát és megakarod inni vele azt a kávét vagy elmenni vele az állatkertbe.


Ha meg nem engedheteg meg magadnak, akkor beszéljétek meg.

2019. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

utolso, es nem gondolod hogy azert nem mertek elfogadni semmit mert manapsag ezt nyomatjak hogy az a lany akinek fizetnek barmit is az aranyaso?meg penzehes? Nagyon sok ilyen not ismerek aki igy van ezzel.Aztan amikro talalnak egy rendes ferfit aki igenis megmondja hogy mar pedig a nonek nem szabad fizetnie akkor meg meslik hogy te jo eg ,vegre nonek erezhetem magam...

En is azt mondom hogy egy ido utan felezzunk ,dee ne ennyire az elejen...es akkor se mindig mindent.Egyszeruen azt erzem hogy nem erek neki annyit hogy ram koltson ,de ha szeretne jobban akkor tuti fizetne vagy akkora soher.

2019. aug. 14. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!