Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom elfogad tőlem pénzt és kb mindent felezünk? L

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt. És már a 2. randin elfogadta,hogy én fizessek. Én csak udvariasságból mondtam,hogyfizetek ő azonnal el is fogadta...ami nekem már akkor nagyon fura volt.És most is így udvariasságból mondom neki,hogy visszaadom valaminek az árát, 1500ft. mire azonnal jó ,adjam :d

Ezekből ítélve nem valami gáláns igaz? Ez normális? Más pasik is iylenek? Idősebb 5 évvel tőlem, ő már jó páv éve dolgozik,elég jól keres amúgy. Én is dolgozok,de diákként még...

Nekem szükségem van arra,hogy a pasi legyen gáláns..és itt nem arról van szó,hogy vegyen autót és vigyen el nyaralni...hanem egyszerű dolgokat fizessen...


2019. aug. 13. 16:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

30# De nem ettől lesz nő a nő. Akkor mondjam a 2. randin a lánynak, hogy "Na takarodj a konyhába és ha már ott vagy egy sört is hozhatnál", hogy igazán nőnek érezhesse magát?


Mondom .. a meghívással nincs bajom. Mindig felajánlom azzal van baj ha valaki hozzád hasonlóan minden alkalomkor elvárja és nem pénzügyi okai vannak. 22 évesen egy 12 milliós autót vezetek, amiért nem én dolgoztam meg, hanem kihasználva érezném magam.


Ha nem tudod megengedni magadnak, akkor beszéljétek meg. Ezaz udvariasságból azt mondom, hogy visszaadom dolog is furcsa. Lehet én vagyok a túl egyenes, de nem érzed gáznak hogy 1 hónap után nem tudtok ilyen dolgokról őszintén beszélni? Mért várod el, hogy elolvassa a gondolataidat?

2019. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!