Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felakar mondani a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felakar mondani a párom a munkahelyén és?

Figyelt kérdés

6 éve dolgozik jelenleg a cégnél..


Nincs bent problémája, nem bántják pusztán unja a környezetet.

Többet akar elérni az élettől. 230 ezret kap jelenleg.


Nem akarom a döntését befolyásolni, de semmi más munkahely nincs a repetoárjába...

Tudom hogy milyen, nem fog bármit elvállalni, mert túl nagyok az igényei..


Én csak annyit kértem tőle, hogy mielőtt felmond nézzen körbe és adja be pár helyre a jelenkezését.


Elmondása szerint ő majd talál munkát a felmondási idő alatt és nincs jogom ebbe beleszólni ha pedig nem tetszik nekem ott az ajtó nem tart vissza.


2 napja ilyen velem, mintha a rongyával beszélne de szerintem a semmire ben dobhatjuk el a biztosat. 2 napja ez még hírből se volt de nem vagyok én se tovább hallgatni azt a hangnemet amit megüt.

Mintha a kutyaszájából rángatott volna ki vagy nem tudom..


Szerintem ez lényeges döntés, együtt élünk...lassan esküvő , hogy lehet valakit ennyire figyelmen kivül hagyni. Nem a rossz szándék vezérel, nem mondom ne váltson munkát de két szék közé se szeretném ha esne.. Elmondta majd megy xy céghez mert van felvétel de arra nem hajlandó legalább telefonon érdeklődjön milyen végzettségű embert szeretnének stb.



Szerintem az ő jövője az az enyém is.. Legalább is azt mondta ez az ő jövője..


Mit csináljak vele?

25/L


2019. aug. 23. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a saját véleményemet tudom leírni: nagyon elgondolkodnék az esküvőn. Nem szeretem az olyan embereket, akiknek ilyen minimális a felelősségvállalása.
2019. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem menj el és majd megtudja, ha befürdik vagy ne tartsd el, ha befürdik.

33/f

2019. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami a munkahelyén, ami így felhúzta és azonnal menekülne onnan. Olyan, mintha dühből cselekedne, veled is és a munkahelyével is.
2019. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak itt vannak a számlák, minden..

Elhiszem többet akar, tovább képezni magát de van miért felelősséget vállaljunk.


Másfelől ha a legelején kizár dolgokból, akkor később is ennyire lesz hajlandó megbeszélni velem a dolgokat? Az a helyes megy a feje után?

2019. aug. 23. 12:03
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Normalis ember előbb új helyet keres, csak utána mond fel, kivéve ha több hónapra való tartaléka van, ami az osszvagyonanak egy kis része csak.
2019. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát k_rvára elgondolkodnék, hogy biztos hozzá akarok-e menni egy olyan emberhez, akinek ennyit jelent a kapcsolatunk. Ha van valami baja mondja el, ne engedd, hogy így viselkedjen veled.
2019. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Derwer ***** válasza:
81%

Ez sajnos nagyon rosszul hangzik. Élni mindig kell valamiből és ha msot nem nagoyn rossz, akkor addig nem szabad felmondnai, amíg nincs meg a felvételt nyert beszélgetés az új helyen.

Anno én is megbeszéltem a barátnőmmel, hogy munkahelyet váltok. (remek helyem volt, de dupla pénzt ajánlottak a másik helyen)


De sanszos, hogy ez hirtelen felindulásból történik. (ami a legveszélyesebb) Le kell ynuktatni, hogy megérted, biztos történt valami, nem gond ha (még) nem mondja el, de várjon pl egy hetet vagy valamit. annyi idő alatt ki kell mennie a hirtelen felindulásnak és lehet beszélni róla.


31F

2019. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Én kva gyorsan leültetném és átbeszélném ezt az egészet... Egyrészt, normális ember nem mond fel, míg nem talál jobb munkát, másrészt nem beszélek így senkivel, főleg nem azzal akivel közös jövőt tervezek... Ha nen kér bocsánatot azonnal és nem veri ki ezt a hülyeséget a fejéből, akkor nem kéne kétszer mondania, hogy ott az ajtó, már csomagolnék is... Nekem ilyen ember nem kell.. (És nem az a probléma, hogy váltani akar, váltson, de ésszel, és akivel esküvőt tervezek annak igenis van ebbe beleszólása. Ha ő nem így gondolja, akkor nem egymást keressük.)
2019. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Én is elgondolkodnék, hogy akarok-e egyáltalán esküvőt így. Ez felelőtlen. Legalább lenne egy ajánlata, amit felmondás után fel is vehetne, vagy elég megtakarítása, hogy pár hónapig ne okozzon gondot, amíg talál melót. De gyanítom, hogy nincs plusz pénzetek, az esküvő nem két fillér. Ráadásul ha tényleg ilyen lekezelően beszél, az extrán baj.

Nem tudsz pár napra elköltözni kicsit érezze a hülyesége következményeinek súlyát?

2019. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Bírom mikor semmit nem tudtok de írjátok a gyökér válaszaitokat! Lényeges lenne hogy(hozzávetőlegesen) mennyi tartalék van, hány éves az illető, miért nem bízik a kérdező a párjában, van-e egyéb pénzforrás, van-e már lakás vagy albérletet kell fizetni, stb...
2019. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!