Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felakar mondani a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felakar mondani a párom a munkahelyén és?

Figyelt kérdés

6 éve dolgozik jelenleg a cégnél..


Nincs bent problémája, nem bántják pusztán unja a környezetet.

Többet akar elérni az élettől. 230 ezret kap jelenleg.


Nem akarom a döntését befolyásolni, de semmi más munkahely nincs a repetoárjába...

Tudom hogy milyen, nem fog bármit elvállalni, mert túl nagyok az igényei..


Én csak annyit kértem tőle, hogy mielőtt felmond nézzen körbe és adja be pár helyre a jelenkezését.


Elmondása szerint ő majd talál munkát a felmondási idő alatt és nincs jogom ebbe beleszólni ha pedig nem tetszik nekem ott az ajtó nem tart vissza.


2 napja ilyen velem, mintha a rongyával beszélne de szerintem a semmire ben dobhatjuk el a biztosat. 2 napja ez még hírből se volt de nem vagyok én se tovább hallgatni azt a hangnemet amit megüt.

Mintha a kutyaszájából rángatott volna ki vagy nem tudom..


Szerintem ez lényeges döntés, együtt élünk...lassan esküvő , hogy lehet valakit ennyire figyelmen kivül hagyni. Nem a rossz szándék vezérel, nem mondom ne váltson munkát de két szék közé se szeretném ha esne.. Elmondta majd megy xy céghez mert van felvétel de arra nem hajlandó legalább telefonon érdeklődjön milyen végzettségű embert szeretnének stb.



Szerintem az ő jövője az az enyém is.. Legalább is azt mondta ez az ő jövője..


Mit csináljak vele?

25/L


2019. aug. 23. 11:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Biztos, hogy nagy tüske érte odabent.

Abban igazad van, hogy előbb nézhetne egy másikat, s csak utána adja be a felmondását.

Szerintem valamitől nagyon tele lett a hócipője.

Van ilyen. Hogy mit csinálj vele?

- Mennyire sértett meg?

- Mennyire szereted?

-Csak most ilyen?

Ha minden ok, akkor próbáld szelíden kezelni. S úgy rávezetni a helyes teendőre.

Ilyenkor, ha a munkahelyen nagyon megbántották, akkor nem fogad el mástól kritikát. Ez is érthető. Hisz ami annyira kiborította nála a bilit, lehet, hogy másnál semmiség.

2019. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12%
Nettó 230-ért az ágyból nem kelek ki. Jogos, hogy váltani akar.
2019. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 váltson, ha van jobb..... Nem ez a probléma...
2019. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Èn azt gondolom, hogy a jelenlegi helyzetben nem nehèz munkát találni, pláne fiatal fèrfinek.

Èn 3 gyerekes anyakènt találtam 2 hónapon belül úgy, hogy nem is abban a munkakörben nèztem amiben előtte voltam, meg már èvek óta otthon voltam a szülèsek miatt. Ráadásul így a gyerekek miatt elèg sok megkötès volt, se több műszak, se hètvègi munkavègzès stb nem jöhetett szóba. Ès mèg így is gyorsan sikerült. Ha nem kellett volna ennyire szűkíteni, szerintem 2 hèten belül elhelyezkedés. Szóval szerintem nem egy olyan nagy tragèdia, hogy úgy mond fel, hogy mèg nincs konkrètan másik. Na meg az a nettó 230 is elèg soványka, annyira nem kár èrte.

Persze ettől mèg beszèlhetne veled normálisabban, de lehet úgy èrzi nem vagy elég megèrtő, ès vissza akarod tartani.

2019. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!