Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem működik 3 hónapja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik 3 hónapja az együttlét, el hagyjam? A pasi se tudja az okát

Figyelt kérdés
Három hónapja ismerek egy férfit. Eleinte az első pár alkalommal nem élvezett el, akkor nem kérdeztem rá, hogy mi a baj majd egyszer kicsit neki álltam, hogy nekem ez így nem jó stb. Azóta el telt két hónap, igazából heti 1x van kb alkalmunk együtt lenni, most már ha meg próbáljuk sem alakul ki belőle semmi, állítása szerint már túlságosan rá görcsöl, mihelyst tudja, hogy együttlét lesz be feszül és le lankad neki. Azt mondja nem tudja az okát, nem tudja hol a baj. Nem velem van a baj nem tud olyat mondani amit rosszul csinálok. Szerintem jó csaj vagyok, minden pasi idaig imádta velem. Most az önbizalmamnak ez nagyon fáj. Így ma megint neki kezdtem megmagyarázni neki. Teljesen ki akadt, azt mondja nem tudja egyszerűen az okát mi a baj, de ezzel, hogy folyton piszkálom már alapból csak stresszt okozok. Nem tudja, hogy a fejében vagy a szívében van-e a baj. Mondtam neki, hogy ha nem érez irántam semmit mondja meg. Erre azt írta, hogy de alig várja hogy hozzám érjen megcsókoljon mikor el megy tőlem egyből arra gondol vajon mikor láthat legközelebb de ha nem tudok türelmes lenni hagyjam a pi**sába az egészet mert olyan vagyok, mint egy pszichológus és akkor is kérdezem mikor nem akar, sőt egyáltalán nem akar erről beszélni mert nagyon zavarja őt is. Kértem hogy hagyjon el ha nem akar velem lenni de azt mondja igenis akar. Mit tegyek?? Én vonzódom hozzá és megszakad érte a szívem mert mindenben tökéletes, és el tudtam volna vele hosszú távon képzelni most mégis úgy érzem most kellene ki lépjek, hogy ne csalódjak nagyobbat. (helyesírásért bocsi.)

2019. szept. 24. 11:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem azért, de ha neked lenne vmi bajod szóval te lennél az ő helyzetében, akkor mit szólnál ahhoz, hogy ő elhagy téged emiatt?

"úgy érzem most kellene ki lépjek, hogy ne csalódjak nagyobbat"

Én is így érzem, az a pasi jobbat érdemel nálad.

2019. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%
Honnan tudod az előtted lévő nőkkel hányszor szexelt, meg hogyan? Egy normális férfi bárkire felizgul még arra is akibe nem szerelmes. Attól hogy voltak előtted barátnői még lehet egy elfojtott homoszexualitás benne.
2019. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A szívével szerintem nem szervileg van baj nem úgy értette hanem, hogy esetleg nem érez még semmit irántam?
2019. szept. 24. 13:32
 14/27 anonim ***** válasza:
58%

"de ezzel, hogy folyton piszkálom már alapból csak stresszt okozok."


Ez a klasszikus az impotens pasiktól, a csajra hárítják a saját kudarcukat.


És ez az, ami nálam abszolút showstopper. Mindenki cipelje a saját szarát, ne kenje rám az övét.

2019. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
Tobb eve de en is megismertem egy ferfit aki hasonlo problemakkal kuzdott.. ha behatolasra kerult a sor egyszeruen lelankadt neki. Teljesen elvesztettem emiatt az onbizalmam pedig gyozkodott hogy ez nem miattam van.. a vegefele az egesz szextol megundorodtam. Sajat tapasztalataim szerint igy nincs ertelme egy kapcsolatnak. Mindenki tegye magat rendbe lelkileg es utana kezdjen bele barmibe is ne a masiktol varja el a vegtelen turelmet es megertest.
2019. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik nem illenek össze. A feromonok, szagok, stb.. Férfiként nekem is volt ilyen, de már az elején nem a "nőt" láttam a másikban, hanem a "barátot". Azóta rájöttem, nem erőltetem ami nem megy, értelmetlen... Egyébként meg barátot nem kefélünk. A másik meg h ha adod neki az ívet, hogy te otthagyod ha nem így úgy, azzal csak jobban tetőzöd a problémát. Amit előttem is leírtak, előfordulhat h másra vágyik. Nem feltétlen homár a fickó, de lehet h egy orgiába benne lenne. Miután látná, hogy mikre vagy képes, mennyire vagy k az ágyban, lehet 15x is meglökne egy este alatt. Az sem jó h k-nak néz, az se ha barátnak, nyilván az aranyközépút a legjobb. De itt most ez nincs. Viszont ezt az őszinte beszélgetést nem fogod tudni ezek után előhozni belőle, mert megérzi a másik ember (ha fiú, ha lány) h te ott hagyod ha ő nem így úgy. Rosszul kezelted a dolgot, s most már vszínű csak rosszabb lesz ha így gondolod a dolgokat.

32f

2019. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
De ha neki nem jó velem miért nem hagy el ő
2019. szept. 24. 14:54
 18/27 anonim ***** válasza:
17: miért nem képes egyikőtök sem meghozni egy ilyen egyszerű döntést? Csak mondogatjátok egymásnak, hogy "akkor hagyjál el". Ez aztán a kapcsolat, pazdmeg.
2019. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kár erőltetni, nem passzoltok.
2019. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

"Fiatal koromban" volt jópár barátnőm, akikkel szexeltem, sosem voltak gondjaim.


Aztán megismertem a feleségem, akibe 2 óra után beleszerettem. Hiába volt számomra tökéletes, hiába a legszebb nő a világon, hiába csinált mindent jól (élveztem is), egyszerűen annyira rágörcsöltem, hogy az Istennek nem állt fel.


Nagyon szerettem, nagyon kívántam, de nem akartam csalódást okozni, nem akartam elszúrni semmit, rajtam volt a kényszer, hogy tökéletesnek kell lennie, teljesítenem kell. Izgultam nagyon. És bizony nem sikerült.


El kellett telnie egy kis időnek mire rájöttem, hogy nem kell ennyit görcsölni, le kell nyugodni és akkor menni fog.


Ami nekem segített: nem kérdezgetett, nem erőltette minden nap, nem akadt ki, türelmes volt. A mai napig is isteni a szex (15 éve folyamatosan), szóval azóta sincs probléma.


A kezdeti izgalom és megfelelési kényszer elmúlik és akkor menni fog. Ha valóban kell neked, akkor: türelem, menni fog.

2019. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!