Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem működik 3 hónapja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik 3 hónapja az együttlét, el hagyjam? A pasi se tudja az okát

Figyelt kérdés
Három hónapja ismerek egy férfit. Eleinte az első pár alkalommal nem élvezett el, akkor nem kérdeztem rá, hogy mi a baj majd egyszer kicsit neki álltam, hogy nekem ez így nem jó stb. Azóta el telt két hónap, igazából heti 1x van kb alkalmunk együtt lenni, most már ha meg próbáljuk sem alakul ki belőle semmi, állítása szerint már túlságosan rá görcsöl, mihelyst tudja, hogy együttlét lesz be feszül és le lankad neki. Azt mondja nem tudja az okát, nem tudja hol a baj. Nem velem van a baj nem tud olyat mondani amit rosszul csinálok. Szerintem jó csaj vagyok, minden pasi idaig imádta velem. Most az önbizalmamnak ez nagyon fáj. Így ma megint neki kezdtem megmagyarázni neki. Teljesen ki akadt, azt mondja nem tudja egyszerűen az okát mi a baj, de ezzel, hogy folyton piszkálom már alapból csak stresszt okozok. Nem tudja, hogy a fejében vagy a szívében van-e a baj. Mondtam neki, hogy ha nem érez irántam semmit mondja meg. Erre azt írta, hogy de alig várja hogy hozzám érjen megcsókoljon mikor el megy tőlem egyből arra gondol vajon mikor láthat legközelebb de ha nem tudok türelmes lenni hagyjam a pi**sába az egészet mert olyan vagyok, mint egy pszichológus és akkor is kérdezem mikor nem akar, sőt egyáltalán nem akar erről beszélni mert nagyon zavarja őt is. Kértem hogy hagyjon el ha nem akar velem lenni de azt mondja igenis akar. Mit tegyek?? Én vonzódom hozzá és megszakad érte a szívem mert mindenben tökéletes, és el tudtam volna vele hosszú távon képzelni most mégis úgy érzem most kellene ki lépjek, hogy ne csalódjak nagyobbat. (helyesírásért bocsi.)

2019. szept. 24. 11:41
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De ha már piszkáltam vele sokszor akkor mit tegyek? Helyre hozhatom? Örülök, hogy esetleg ilyen oka is lehet, én nagyon félek tőle, hogy nem szeret engem. Nem váltott idáig még szerelmes most is csak azt írta rá,hogy velem szeretne maradni☹️
2019. szept. 24. 22:29
 22/27 anonim ***** válasza:
44%

Bár én jóval fiatalabb vagyok, első alkalmamnál jártam így. Egy az egyben ugyanaz ahogy a #20-as válaszoló leírta. Túlságosan rástresszeltem, egy nagy bizonyítási kényszer volt bennem, túlgondoltam az egészet. Nem mertem bevallani, hogy az első és emiatt még nagyobb teljesítési kényszer hárult rám.

Felállt, de ahogy felhúztam a gumit és betettem volna lelankadt. Nem tudtam rajta segíteni, végül vége lett a dolognak mielőtt lefeküdtünk volna egyáltalán.

2019. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%

20 vagyok. Akikbe nem voltam szerelmes, azokkal simán le tudtam feküdni előtte. Nyilván törekedtem arra, hogy jó legyen a másik félnek is, de nem érdekelt annyira, hogy rástresszeljek. Tudtam, hogy x nap/hét múlva úgysem leszünk együtt, mert nem érdekelt. Nem kötődtem hozzájuk érzelmileg.


A (most már) feleségemmel meg nem tudtam így viselkedni, nem csak szexelni akartam, hanem azt szerettem volna, ha neki is jó lenne minden. Amíg bulikban simán kezdeményeztem bármit 10 perc múlva is, addig nála napok kellettek, amíg meg mertem csókolni és mertem kezdeményezni.

És tényleg, azóta is, ennyi idő elteltével is imádom. És mindig nagyon jó a szex.


Szerintem jegeld egy kicsit ezt a szex témát, menjetek el együtt valahova, vagy csak bújjatok össze, ne erőltesd!

Minél inkább úgy érzi hogy sürgeted, annál inkább le fog blokkolni. Ráadásul ott van benne az is, hogy x alkalommal már sikertelen volt, ez is frusztrálja.

2019. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%

Ne erőltesd és ne stresszeld. Hagyd egy picit nyugton. Szegény annyira bevan feszülve,hogy márpedig neki teljesítenie kell különben elhagyod,hogy emiatt nem megy neki.Felizgul,akcióra kész majd jön hátulról a "muszáj jól csinálnom,de mi van ha lelankad megint"és bumm már el is terelte a figyelmét,jön a stressz és lankadás. A férfiak is ilyen kis érző lények ☺ Mi nők sem élvezzük ha rossz passzban vagyunk,vagy ha szégyellősebbek vagyunk mint kéne. Mi ugye így is úgy is tudunk szexelni,olyan sok szembetűnő jele nincs ha épp ráparázunk a dologra. De náluk...Az erekciót megjátszani nem lehet.

Az meg,hogy nem élvezett el? Hm... Attól még jó lehetett neki a szex. Nem egy megírt program alapján működnek a férfiak sem,hogy izgalmi állapot,erekció,"csiszatolás",orgazmus. És ennek mindig minden esetben így kell történnie,mert férfi. ☺

Sokkal érzékenyebbek,mint sokan gondolnák.Jó,van persze az érzéketlen phaszfej is,de azt ne soroljuk ide 😂

2019. szept. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
17%
Beszélj valamelyik korábbi barátnőjével! De én arra gondolok hogy te vagy neki az első! Azért hazudott hogy ne nézd luzernek. Minnél idősebb egy pasi szuzen annál jobban elkerülik a nők. Ha őszinte lett volna veled lehet te is elutasitod.
2019. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
Vagy pont szerelmes kell, hogy legyen hozzá és ő nem az. De dugni meg akarna, így erőlteti.
2019. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet. Hogy csak a legérdekesebbet említsem; a feromonok. Bármennyire hihetetlen és lelombozó, ezek a parányi illatmolekulák még mindig meghatározzák, kivel jó a szex és kivel nem. Ezt elfedni semmilyen illatszer nem képes, és észre sem vesszük a jelenlétüket, csak a tudatalattinkra hatnak.

Meglehetősen sok kapcsolatom, és még több egyéjszakás kalandom volt. Soha senkivel nem történt hasonló fennakadás, csak egyetlen egy hölgy esetében, aki pedig, esküszöm, a világ legformásabb popsiját viselte. Fél évig volt a szeretőm, de művi rásegítés nélkül egyszerűen nem állt csatasorba a cerka. Nem és nem! Ha mással voltam, semmi gond nem volt. Csak vele. Akkor kezdtem utánajárni ennek a témának, és akkor szedtem össze morzsánként a fenti okfejtést.

2019. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!