Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés, és hogyan legyek határozottabb?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, én 18 vagyok,ő 20. Az elejétől éreztem, hogy nem biztos,hogy minden jó lesz,de szerettem,szeretem is,úgyhogy élt bennem a regény. Bármikor megpróbálok megbeszélni a kapcsolatunkról barmit is,kiakad,veszekedes lesz belole. Mar az elso hettol elore tervezett,mar az osszekoltozest is felhozta,de en ehhez nagyon fiatal vagyok.. a masik,hogy en nem tervezek elore,mert inkabb a jelent szeretnem elni. Ő emiatt haragszik es zavarja,hogy nem tervezek mint ő es picit ebbol a szempontból vedem magam,de ez nincs kihatassal a kapcsolatra, megis kiakad mindig. Miota velem van,ellokte magatol a baratait,mert velem lenne allandoan,ha felhozom, hogy ne találkozzunk minden nap,ugy csinal,mintha azt mondtam volna,hogy szakítsunk.. jatssza a mártírt, hogy hat majd megszokja. Előtte volt egy egy évig tartó párkapcsolatom, megszoktam azt,hogy ritkan latom,emiatt erosebb lett az egesz,hianyzott mindig. Mondtam a jelenlegi baratomnak,hogy azert nem akarok naponta találkozni, mert nem akarom hamar megunni. Erre persze ugyanugy kiakad,es panaszkodik,hogy bezzeg ő örökké tervez velem. Rengetegszer megfordult a gobdolataimban a szakítás, de sajnalom,es szeretem is őt, de talán nem eléggé. Nem tudom,hogy mi lenne helyes,4 hónapja vagyunk együtt csak,de sok frusztráció volt kar koztunk.. sok penzt adtam kölcsön neki,ez engem picit idegesitett,foleg ha nem adta vissza időben, dr mindig segíteni akartam rajta.. ismerem a csaladjat,ő is az enyemet,egesz komoly a dolog,de mar azt erzem sokszor, hogy nem birom.. tudom,hogy igy nem lehet tanacsot adni,de mégis,van értelme, hogy kitartsak mellette ?

2019. okt. 1. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

" azert nem akarok naponta találkozni, mert nem akarom hamar megunni"

Ez akkora maszlag, hogy ha a kutyám bevenné, megveszne tőle! Ha VALÓBAN szerelmes vagy, percekig is alig tudsz meglenni az illető nélkül. Fáj minden szívdobbanás, amikor távol van, és fuldokolsz, mert levegőt sem kapsz nélküle. A szerelemmel szeretett társ hiányát pedig nem lehet megszokni! Beletörődni lehet, de megszokni soha!

És hagyjuk már ezt a kisajátít dumát, kedves 3-as. Az, hogy te nem voltál még olyan szerelmes, mint a nagyágyú, nem jelenti azt, hogy a fiú nem az. Talán nem véletlenül sürgeti az összeköltözést. Talán úgy érzi, hogy megfogta az isten lábát, és most nem akarja, nem tudja elereszteni.

2019. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
SZAKÍTSSSSSS, Érzelmileg tropára fog tenni
2019. okt. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég, szakíts minél hamarabb! Még alig vagytok együtt, de már most durván megy az érzelmi manipuláció... Ebből semmi jó nem fog kisülni, hidd el. Jobb minél előbb véget vetni neki, mielőtt még azon kapod magad, hogy már az egész életedre rátelepedett. Az nem elég egy kapcsolat működéséhez, hogy sajnálod őt, meg hogy most éppen bele vagy zúgva. A rózsaszín köd nem tart örökké, és őszintén nem tudom elképzelni mi marad utána, ha egy ilyen emberrel jársz.
2019. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!