Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet így egy kapcsolat, hogy én életmódot váltottam, de ő nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában igyekszem életmódot váltani, többet mozogni, egészségesebben élni, és ledobni pár kilót (nem a fogyás a fő célom, de nyilván jó lenne). Viszont ahányszor találkozom a barátommal és nála töltöm az estét, felborul az egész "új életmódom", mert ő szörnyen egészségtelenül él. Szinte semmit sem sportol vagy mozog, amikor csak lehet gyorskaját, pizzát vagy tésztákat eszik (sokszor naponta kétszer eszik meleg ételt, pont a legzsírosabb, legegészségtelenebb kajákat, és ráadásul baromi nagy adagokat). Ezen felül még édességet is sokat eszik. Nekem elegem van ebből, sokkal jobban érzem magam a bőrömben amióta rendszeresen mozgok és nem szemetet eszem (nem azt mondom, hogy csak zöldséget eszem mostanában, de azért odafigyelek rá, hogy mi kerül a szervezetembe). Szerintetek hosszú távon működhet ez a kapcsolat? Nem akarom feladni az új énemet, de úgy érzem, hogy ha egyszer összeköltözünk, akkor én is át fogom venni az ő szokásait. :/
2019. okt. 3. 09:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ne aggódj, egyáltalán nem bántottál meg, igazából én is gondoltam már azokra a dolgokra, amiket leírtál. Főleg arra, hogy nem akarom, hogy már fiatalon is komoly betegségekkel kelljen megbirkóznia a páromnak emiatt. Meg ahogy korábban is írtam, nem akarom, hogy úgy kelljen viselkednem, mintha az anyja lennék, és hogy ha esetleg cukorbeteg lesz, akkor nekem kelljen figyelgetni, hogy rendesen betartja-e a diétáját :(
2019. okt. 5. 10:46
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Jó ennyire azért nem kell túlgondolni,szeretem az egy két éve életmódot váltott emberek mindentudását.

Ez csak egy pici szelete az életnek ennek hogy egészuségesen élsz, nem kellene meghatároznia téged, olyannak kéne lenni mint a levegővétel.

Majd ha olyan és ne ezen pörögsz mindennap akkor

életmódot váltottál.

Hidd el tapasztalatból beszélek.És én nem undorodom a kövér kezektől amik hamburgeret fognak ha olyanhoz tartozik akit szeretek :)

Kölcsönös tisztelet ;)

2019. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!