Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nekem mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nekem mondja el a búját/baját/problémáját? Miért nem másnak?

Figyelt kérdés

Ha felb"""k az agyát, mindig engem hiv, vagy nekem panaszkodik.

Egyik ismerősöm azt mondta, h hát kinek mondja el/panaszkodjon?! Örüljek neki, h velem osztja meg a baját, ez a bizalom.


2019. okt. 3. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit meg nem tennék, ha magától mondaná el sokszor a párom mi baja, nem pedig úgy kéne kihúznom belőle😩🙏


Amúgy ez a "dolgod", hogy meghallgasd. Meg persze ő is téged. Ez a párkapcsolat egy nagyon fontos része!

2019. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem. Igazán elmondhatná nekem is. Ettöl nem irnák ki ilyen idiota kérdést! Egyetértek veled, hogy rosszul választott!
2019. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

#7

" Így nyilván nem látják, hogy egy kapcsolatnak nem ebből kéne állnia, hanem mondjuk abból hogy pozitív dolgokról beszéltek, meg tervezitek a jövőt."

Ja, csak a mesékben drágaság. Hisz az életben mind a jó, mind a rossz egyaránt jelen van. Ugyanúgy, ahogy van éjszaka is és nappal is.

Te egyébként valami álomvilágban élsz, ahol nincs negatívum? Ha sorban kell állnod a postán, vagy lekésed a buszt, az már nem pozitívum, hanem negatív, ami magával hozhatja azt, hogy ha pl. lekésed a buszt, akkor később érsz haza, vagy később találkozol a pároddal, ami elvesztegetett idő.


De akkor egy másik példa. Az emberek sokat betegeskednek. Az ember öregszik, jönnek a bajok. Gondolkodj el egy kicsit, hogy mi az összefüggés.

2019. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, neked sírja ezeket a dolgokat és nem egy 3.-nak... Sok megcsalas kezdődik úgy, h jajj csak barátok utána vele beszél meg mindent míg végül a megcsalas is megtortenik.
2019. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mondaná el a gondjait, mint addig idegel a pót és ilyen olyan cselekvésekkel, hogy tudnám fejbevágni.

Felrobban a buksija a hülyéktől, elmondja, legalább tudom, hogy nyűgösebb, és nem napokig kerülgetem, mert valaki valami belegázolt a lelkébe, és ezért kibírhatatlanná válik.

És bizony súlyosabb, teljes családot érintő témákban is képes ezt végig csinálni, mondván ő majd egyedül megoldja, csak rámegyünk idegileg.

Egy párkapcsolatban nem csak a csillámpónikról kell tudni beszélni, hanem a gondokról is.

2019. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát legközelebb küld el a ..csába, ha megint panaszkodni kezd.

Aztán meg keresd a társkereső rovatot.

2019. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az szokott a baj lenni, hogy a felek nem osztanak meg egymással dolgokat, az aláássa a bizalmat idővel. Szerintem örülj, hogy veled osztja meg, ritka dolog.
2019. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is utálta hallgatni a problémáimat. Ez nagyon fájt nekem, mivel ő volt az akkori lelki támaszom, nyilván neki mondom el. Örülj, hogy benned bízik meg! Szerintem legyél megértőbb és támogasd őt, ne bántsd meg azzal, hogy Te sem hallgatod meg. Neked fordított esetben hogy esne, ha ő lenne ilyen?
2019. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!