Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sekerult valakinek legyozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sekerult valakinek legyozni a beteges feltekenykedest?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Betegesen feltekeny vagyok mar evek ota, most egy honapja felkerestem egy pszihologust, ma lessz a masodik terapiam, de valahogy ugy felek, hogy nem sikerul majd legyozni ezt, mindenfele olvasom, hogy Nagyon nehez meg pszihologussal is legyozni ezt az eletetkeserito feltekenyseget, mar arra a pontra jutottam, hogy elvalok annak erdekeben, hogy a ferjem ne tegyem tonkre tovabb, epp esszel fel tudom fogni, hogy nincs okom aggodalomra, hogy engem szeret, der aztan ezer es ezer gondolat boditja el az eszem, mar annyira rossz, hogy fizikailag is rosszul erzem magam.

Tehat a kerdesem az lenne,ha sikerult mar kozulletek valakinek ezt legyozni, vagy legalabb megtanultatok e kontrolalni ?

Kerlek irjatok, nagyon szeretnek valaszokat !

Elore is koszonom szepen !


2019. okt. 16. 09:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elirtam a cimet, bocsi (*sikerult)
2019. okt. 16. 09:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sikerult. Sajnos nem egyszeru, es sokat kell dolgozni rajta, es a sikerhez nagyon kellessz te is, hogy akarj valtozni.


Nalam onertekelesi problemak miatt es a csaladban tortent ‘traumak’ miatt alakult ki. Amiota dolgozom az onbecsulesemen, es eleg jol haladok, es rajottem hogy valoszinuleg a szuleim terhet cipelem magammal azota mas lett. Nem mondom hogy azert nincsenek rossz gondolataim, de akkor egybol elterelem a figyelmem. Es aztan rajovok hogy hulyeseg volt...


Ami nem mindegy az az hogy jo helyre jarjal, es en pszichologus helyett pszichoterapeutat ajanlok. Nem tudom mi a kulonbseg amugy pontosan de 2 evig jartam pszichologushoz, nem mondom nem volt rossz, de amiota terapeutahoz azota sokkal gyorsabban haladok

2019. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Szia Kérdező!


Én először azért megvizsgálnám, hogy a párod ad-e okot rá, hogy az legyél? Vannak dolgai, ami miatt nem tudsz bízni benne?


30n

2019. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom elso !


Remenyt adtal, hogy mukodhet a dolog .


Koszonom masodik !


A ferjem nagyon elvezi a tarsasagot es szereti megcsodalni felfedezni az embereket, ugy not mint ferfit... De ani olyan valos okot nem ad amire egy normalis ember feltekeny lehetne. A problema belolem fakad.

2019. okt. 16. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Tehát a párod társaságkedvelő, közvetlenebb ember, ha jól értem. Csetelget kétértelműen nőkkel? Dugdossa a telefonját? Vagy hasonló furcsa dolgok?
2019. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen tarsasag kedvelo, nem egyaltalan nem beszelget mas nokkel, nem dugdossa a telefonjat.
2019. okt. 16. 10:31
 7/11 A kérdező kommentje:
A munkaja ami a legjobban zavar, korul van veve nokkel.
2019. okt. 16. 10:32
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezek alapján tényleg neked kéne dolgozni azon, hogy jobban megbízz benne, remélem a terápia segít. Az egyes válaszoló ad rmeényre okot, szerintem a kulcs, hogy te is nagyon akard :)
2019. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szia! A legfontosabb az lenne hogy magaddal rendben legyel. Altalaban aki ennyire feltekeny annak onertekelesi problemaja van. Zavarja ha egy szebb, csinosabb no van a ferje tarsasagaban. Azert mert nincs megelegedve magaval. Eloszor ezen kellene valtoztatnod. Mellesleg ezzel nem csak ot hanem magad is tonkreteszed. Akit lehet vinni sajnos elobb utobb fogjak is. Nem tudsz tenni semmit. Igy feleslegesen idegeskedsz. Viszont ha szeret teged, huseges akkor meg szinten feleslegesen idegeskedsz. Probalj vele beszelni errol..kerd hogy segitsen neked!Tudatositsa benned ereztesse veled azt hogy szamara nem kell mas csak te. Te vagy neki a legjobb, legcsinosabb, legszexibb stb. Te vagy szamara az igazi no. Ha mindennap foglalkoztok ezzel egy kicsit egyutt..akkor segiteni fog ezt lekuzdeni.:)) F22
2019. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem csak meg, akkor nagyon egyszerű a képlet.

Hozd magad rendbe.

Sportolj, legyenek baratnőid, jarjt társaságba, úgy hogy te is kapj a férfiaktól elismerő pillantást.

Ennyi a lényeg.


Legyél önálló az életben.


És akkor gondold bele a legrosszabba. Mi van ha megcsal? Ősszedol a világ?

Na ugye hogy nem.

2019. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!