Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sekerult valakinek legyozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sekerult valakinek legyozni a beteges feltekenykedest?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Betegesen feltekeny vagyok mar evek ota, most egy honapja felkerestem egy pszihologust, ma lessz a masodik terapiam, de valahogy ugy felek, hogy nem sikerul majd legyozni ezt, mindenfele olvasom, hogy Nagyon nehez meg pszihologussal is legyozni ezt az eletetkeserito feltekenyseget, mar arra a pontra jutottam, hogy elvalok annak erdekeben, hogy a ferjem ne tegyem tonkre tovabb, epp esszel fel tudom fogni, hogy nincs okom aggodalomra, hogy engem szeret, der aztan ezer es ezer gondolat boditja el az eszem, mar annyira rossz, hogy fizikailag is rosszul erzem magam.

Tehat a kerdesem az lenne,ha sikerult mar kozulletek valakinek ezt legyozni, vagy legalabb megtanultatok e kontrolalni ?

Kerlek irjatok, nagyon szeretnek valaszokat !

Elore is koszonom szepen !


2019. okt. 16. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is rettenetesen féltékny ember vagyok. A mostani kapcsoaltomban próbálom tudatosítani magamban,hogy ne legyek az. Amúgy a párpmnak elmondtam,hogy nem tudok bízni benne,mert azt gondolom megcsal ( semmi okot nem ad rá egyébként,ráadásul friss a kapcsoaltunk,fiatalok vagyunk stb) mire ő abszolút megnyugatott,hogy nem olyan típus stb stb. A másik elgnodlkodtam ,hogy attól,hogy én megölöm magam a féltékenységgel nem lesz jobb semmmi,mert ha ő megcsal nem fogom emg tudni,ha meg tudom akkor persze kidobom,de semmit nem érek el azzal,hogy folyto nezen a gyalok. Semmi nem lesz másabb attól,hogy 0-24 ezen kattogok,mert ha meg akar csalni meg fog enélkül is,szóval kár ezen agyalni. A harmadik pedig az,hogy a féltékenység miből fakad feltettem amgamnka kérdésnek. Természetesen az én kishitűségemből,szóval inkább eljárok sportolni,eszem egészségesen,szépítkezem,tanulok,próbálok barátokat szerezni és figyelni is rájuk. Mert azt kell mindennap magadban tudatosítani,hogy lehet tényleg meg fog csalni és akkor te emelt fővel,magabiztosan tudj továbblépni. A te életedért te felelsz,nem szabad a párunktól függeni.

Az én barátom is imádja a társaságot,én meg inkább vagyok a zárt magában is boldog ember.ezért döntöttem úgy,hogy amíg ő a társasággal,szórakozással tölti az idejét addig én nem otthon amgamba gubbasztva fogom az időmet eltölteni,hanem építem magam.

2019. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!