Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem utálja a fiaimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem utálja a fiaimat, vélemény?

Figyelt kérdés

1 és 2 évesek voltak, amikor férjem hozzank költözött, a gyermekeim elfogadtak őt. Egészen addig elhalmozza őket draga ajándékokkal.

Mikor ide költözött, megkértem, hogy akkor foglalkozzon velük, ha ertekes dolgok tanítanak nekik, mert folyton csak a trágár vicceit tanîtotta nekik. Onnantól egyaltalan nem foglalkozott velük, mondván maskepp nevelné ő őket.

Ha vett nekik bármit, átlátszó volt, hogy szexet akar.

Mist betelt a pohár.

A gyerekek 9 és 10 évesek, kinyomták a fogkrémes tubust, a videoba láttak, hogy lehet belőle valamit készíteni.

Ideges voltam, kiabaltam velük.

Ezt megragadva a férjem elkezdett uszítani, hogy fel kéne egymás mellè kötni a gyerekeimet, igazam van, hogy milyen hülyék. Kulfoldre kéne küldeni őket iskolába, stb. És ezeket teljesen komolyan mondta és a gyermekek hallottak is.

Nem akartam hinni a fulemnek. És egy ideje közös babát tervezünk és a beültetés időpontja közeledik. Múltkor láttam nála egy külföldi iskola dolgai kinyomtatva a nyomtatók a a, de eszembe se jutott, hogy a gyermekeimmel ilyesmire készül. Hangoztatta egy ideje, hogy bíróságon mondjuk, hogy ő a verszerinti apuka, kapjak meg az ő nevét a fiúk ès hadd legyen ő is felügyeleti jog gyakorló. En biztosan nem szülök ekkora baromnak, hogy viselkedhet így egy családdal, aki elfogadta őt. Van egy lánya, akivel akarna kapcsolatot, de a lányt nem erdekli férjem. 17 éves. Sosem volt kapcsolatuk csak 3 éve férjem erőlködött, 4 találkozót tudott kicsikarni.

Szerintetek miert mérges esett el, hogy utalhat 2 kisgyereket, akik elfogadják őt és azt hiszik, ő az apukájuk?


2019. okt. 25. 05:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Osztom az 5#-öst, mert nekem 12 ev kellett felfedezni, hogy milyen szinten manipulatív a gyerekeim apja!! Ezek annyira jó színészek tudnak lenni, hogy az ember fel se ismeri mire megy ki a játék és azért nincs "vészjel" , mert sokan jóhiszeműek vagyunk.

Nálunk 3 gyerek volt előző házasságából, illetve 2 gyerek velem. 36 éve játsza kifele hogy milyen jó apa, miközben a saját gyerekeit szó szerint meglopja...


Kérdező, itt semmi értelme terápiának! Aki ilyet mond a gyerekeimnek, azonnal kidobnám.

2019. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lapàt. Azonnal.
2019. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!